2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 01 Eylül 2011, 17:42:45
Şu Vicente'i alsakya sol kanada ilaç olur ilaç adam boşta  :oyun: :oyun: :oyun:

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/vicente-rodriguez-guillen/profil/spieler_7582.html

Ayrıca mika vayrynen de hala takımsız  :ok

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mika-vaeyrynen/profil/spieler_4405.html

Bu vayrnen herhalde Fm'de iyi değil mi Berkay . Youtube da nasıl acaba  :-\

SSKLA

2011-2012 yılı alinablicek boştaki 'YILDIZLAR'

Vicente,Ergic,Diouf,Mahamadou Diarra,Vayrynen,Wome,Mansare,Atouba,LuaLua,David Odonkor

Bunlar alınsın falan demiyorum ama Transfer sezonun şu son günlerinde aklımızda bulunsun belki bazı arkadaşlarında FM2012 de oluşturacağı takıma yardımcı olmuş olurum :)

LisandroLopez

Mansare şu Toulouse lu kanat oyuncusu Mansare yse bir dakika bile durmamamız lazım ;D

yirmiuc

transfer komitesinin sizin kadar yabancı ligleri takip ettiğini düşünmüyorum :)
bu isimlerden haberleri bile yoktur.

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 01 Eylül 2011, 18:03:08
Mansare şu Toulouse lu kanat oyuncusu Mansare yse bir dakika bile durmamamız lazım ;D

Evet o mansare o mansare.

Alıntı yapılan: Burak - 01 Eylül 2011, 18:00:03
Bu vayrnen herhalde Fm'de iyi değil mi Berkay . Youtube da nasıl acaba  :-\

Abi Vayrynen e olan sempatim karakterli olması ile ilişkindir.Tabi ki Fm nin etkisi de var ama Daha önceden de bir iki maçını izleyip adını duymuşluğumuz da etkisi yok değil  ;)

LisandroLopez

Yönetimle görüşen varsa şu Mansare'yi önersin çok kaliteli süratli bi kanat oyuncusu.Gelmesini çok isterdim.

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 01 Eylül 2011, 18:22:20
Yönetimle görüşen varsa şu Mansare'yi önersin çok kaliteli süratli bi kanat oyuncusu.Gelmesini çok isterdim.

O olmazsa Vicente de olur :D

cembaba

Taktikten ne kadar anlamasamda aklımda olacak sistem 4-5-1'dir. Çünkü en rahat oynayacağımız sistem bu. Bize kanatlardan bindirebilecek iyi nitelikte futbolcu lazım bir tane. Agbetu'yu bu yüzden çok arıyor hep gözlerimiz. Bunun yerine Mehmet Eren neden almadık diye soruyorum hep içimden. Gençler'den Hurşut mesela. Dilaver tipinde iki oyuncu bizi ligde tutar.

----- Ahmet Şahin -----

Pal Lazar --- Kemal ---- Valdo ---- Ergün Teber

------- Murat Yıldırım------Selim Teber---

---Dilaver ----- Dominguez ----- Ufuk Bayraktar

------------ Zenke (Ekigho) -----------

Maçlarda dikkat ettiyseniz topu ileriye atıp, topu ayağında tutamayan bir forvetimiz var. Nedeni yardımlaşma yok.

Geçen seneyi hatırlayın. Agbetu alıyordu gidiyordu. Savaş Esen alıyordu gidiyordu. Abdülaziz alıyordu kanatlardan gidiyordu(yapmaya çalışyordu). Bunların hiç biri kalmadı elimizde bu yüzden gol sıkıntısı çekiyoruz. Sıkıntımızın kanatlar olduğunu düşünüyorum. Bir golcüden çok bize kanat oyuncusu lazım ki, Dilaver tipinde oyuncular olabilir. Gol yollarımız rahatlasın. Yoksa kadrodaki oyuncularımız hep içerde oynayan tipler.

Bu yüzden Dilaver oyuna girince oyuna hareketlilik kazandırıyor. Adem'den bir sağ açık yapmak yerine, biz dikine oynayacak oyunculara yönelmeliyiz.

Not: Dolu şeyler yazın dedikçe İNADINA TEK CÜMLELERDEN VAZGEÇİN....

LisandroLopez

Cem abi dediklerinin bi çoğuna katılmıyorum birincisi izlediğim Saffet Gurur Yazar Valdomiro dan daha genç daha çabuk ve daha diri stoper.
İkincisi Bahia varken Ergün Teber'in 4-5-1 in sol bekinde oynaması ne kadar mantıklı.Hadi hocanın oynadığı sistemde
ileri geri oynayabilir fakat bu sistemde oynayacak olsak Bahia oynardı.
Üçüncüsü bu forumda herkesin söylediği şu ki, Ufuk Bayraktar süper lig için oldukça yetersiz.Süper lig oynamaz yani.
Dördüncüsü yine forumda söylenenler ve benimde gördüğüm kadarıyla Eki ve Zenke'den çok daha iyi bi forvet alınmalı, takımda gol sorunu var.

ahmetsefa55

3 aydır napıyo bunlar ben anlamıyorum kı ya.ekıghoyla zenkeyle ufukla olcak ısler degıl bunlar.zamanında nıye yapmazlar bu transferlerı.3 ay ne demek yahu.3 ay !!!

muzaffer4

vittek veya sapara veya herikiside gelse transferde ordu ve mersini geçeriz ve kadromuz çok müthiş olur 3-4 günde bir maç yapacaz kadro genişliği çok önemli bu sene 9 yabancımız olsa bile hepsi oynar hadi bakalım bekliyoruz şu an gündemizdekiler
fink:geldi resmi sözleşme atması bekleniyor
m.sarp:gelmesi ihtimal futbolculardan adnan sezgin araya girmesiyle transferin gerçekleşmesi bekleniyor
vittek:gelme ihtimali  düşük futbolculardan ama her an flaş bir gelişmeyle renkleriimize katarız
sapara:trabzon transferinden vazgeçerse gelmesi çok kolaylaşır ama trabzonda gibi.....
ergün teber:geldi resmi sözleşme imzalaması bekleniyor
ve şu an trabzonspor vittek ve sapara için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi sestak 'la bursaspor ilgileniyor  a.gücünü yağmalıyorlar a.gücü düşme adaylarında bir anda sivrildi bu sene düşmeye en yakın takım oldu...

samsunum

Ollivanders

H.Byraktarın futbolu bizde bırakmasını çok isterdim. Nedenini bilmiyorum ama gitmesine çok üzüldüm. Yaşlıdır , superlig oynayamaz falan filan ama uzudum.

King1965

kaleciyi almısız gerek yoktu bence..