2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 01 Eylül 2011, 13:25:00

takımın böyle olacağını varsayarsak yani format değişikliği yapılıp 4-5-1 dönersek;
kaleye baktığımızda ahmetten şüphemiz yok.
defansa baktığımızda sol bek sıkıntısını çözümüyle ve valdomironun oynamadığını düşünürsek iyi bir defans gibi duruyor.
Ortasahaya(dm,amc) geldiğimizde Dominguez in arkasında iki tane savaşçı oyuncuyla başarılı olabileceğini düşünüyorum ki şayet Fink ile Sarp gelirse bu da çözüme ulaşır.
Kanatlara geldiğimiz de dilaver den kimsenin şüphesi olduğunu düşünmüyorum ,son derece yeterli bir kanat oyuncusu, Eğer sol kanata da iyibir transfer gelirse gayet iyi ortasaha+kanat olacağını düşünüyorum
Forvete geldiğimizde eğer Holosko gelirse herhalde kimse gelmesin demeyecektir.Tabii ki Holosko vurduğu gol olan bir forvet değil ancak diğer takımlarda da Van basten yok yani.

Uzun lafın kısası adı geçen oyuncular alınır artı bir sol kanat alınır ve 4-5-1 e dönülürse çok şukela bir takım olacağımız kanaatindeyim. :evet:

Bu diziliş çok güzel. Dilaver solda da oynayabiliyor. Sola Ufuk Sağa Dilaver koyarsak da bu dizilişle oynarız. Ama Mustafa Sarp'ın yerine koyacaksın abi Murat Yıldırım'ı. Bak bakalım oynuyormuyuz, oynamıyormuyuz? SÜper olur bence. Alternatifli bir kadromuz olduğu da böylece görülüyor. Ama işin enterasan yanı, Zenke veya Ekigho ikisi de aynı tip özellikte futbolcular. Bu adamlar tek başına yararı olmaz. Muhakkak bir forvet lazım. Topu ayağında tutabilen, sağına ve soluna top dağıtabilen.

Sercan

Alıntı yapılan: ekigho55 - 01 Eylül 2011, 15:25:30
ben transfer komitesinde olsam bu sene 5 yabancıyıda alman aldırırdım çünkü almanlar disiplinli oluyor fink in de disiplinli olduğu söylenebilir istisnalar var ama önemli değil hemde uyum sorunu dil sorunu olmaz ahmet almanca biliyor sanırım selim tebr ise ana dili gibi biliyor alman oyuncu deyince aklıma sağlam futbolcu geliyor ernst o konuda çok iyi

bize disiplinden çok,görevini yapan adam lazım kardeşim.Askeriye mi burası?

guvener55

ergün teberin başarılı olacana hiç inanmıyorum mustafa sarp ya da fink gelirse ortasahada alternatif yaratır. keşke sestakı alabilsek

SSKLA

01 Eylül 2011, 16:08:21 #8268 Son düzenlenme: 01 Eylül 2011, 16:18:10 Berkay Yelken
Fink ve Sarp HAREKATI

Süper Lig'e süper bir kadro ile girmek isteyen Kırmızı-Beyazlılar, Galatasaray'la yollarını ayıran Mustafa Sarp ve Beşiktaş'ın gözden çıkardığı Michael Fink'i transfer edebilmek için çalışmalara başladığı öğrenildi.Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in raporu doğrultusunda güçlü ve alternatifli bir kadro oluşturmak isteyen Samsunspor Yönetimi, transfer sezonunun bitmesine sayılı günler kala bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Adnan Sezgin'in göreve gelmesinin ardından transfere hız veren Kırmızı-Beyazlılar, takıma direk katkı sağlayacak isimleri gündemine aldı. Bu plan doğrultusunda Galatasaray'la yollarını ayıran ve ismi bir süredir Samsunspor'la anılan ön libero Mustafa Sarp'ı takibe alan transfer komitesinin, Beşiktaş'ın gözden çıkardığı Alman ön libero Michael Fink'i de kadrosuna katabilmek için girişimlerini yürüttüğü öğrenildi.

Kaynak : Bi-Haber Gazetesi

Fanatikte de Hürriyet'te ki haberi doğrulamış.

http://fanatik.ekolay.net/Fink-Samsunsporda_3_Detail_294_236427.htm

Bu da Milliyet

http://spor.milliyet.com.tr/besiktas-fink-i-samsunspor-a-kiraladi/spor/spordetay/01.09.2011/1433555/default.htm

Ayrıca Fanatikte Fink'in bugün Samsun da olacağı ve takım arkadaşları ile tanışacağı belirtilmiş.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Sercan - 01 Eylül 2011, 15:41:39
bize disiplinden çok,görevini yapan adam lazım kardeşim.Askeriye mi burası?
disiplinin olmadığı yerde başarıda olmaz...

yirmiuc

01 Eylül 2011, 16:28:31 #8270 Son düzenlenme: 01 Eylül 2011, 16:34:11 yirmiuc
Fink iyi transfer olur bu şartlarda.
Ankaragücünden de Turgut başta olmak üzere bir iki oyuncu alsak güzel olur.

Sporx'e göre Fink'i 1 yıllık kiralamışız, bu gün Samsun'a geliyormuş.

anlztrk

Ergün, Fink, Mustafa Sarp, Sestak ve Turgut transferleriyle bu iş biter. Sestak'a gerek olmayabilir hatta.

yirmiuc

muzaffer4

Alıntı yapılan: yirmiuc - 01 Eylül 2011, 16:59:38
Appiah da boştaymış.

fener_bahce ye gitmek istiyormuş para önemli deilmiş ama bize gelmez yani işe yaramz

samsunum

sapara ve vittekten vazgeçiş ts . alalım şunları işte..

yirmiuc

Alıntı yapılan: ekigho55 - 01 Eylül 2011, 17:08:25
fener_bahce ye gitmek istiyormuş para önemli deilmiş ama bize gelmez yani işe yaramz

fb'de parasız oynayabilirmiş. eğer fenerbahçe düşünmezse,
biz üç beş bişeyler verirsek anlaşabiliriz bence, zaten boşta + avrupada transfer dönemi bitti.

SSKLA

yirmiuc

Bu oyuncular iyi olabilir ama Süper ligde oynamış Türkiyeyi tanıyan oyuncuları tercih edeceklerini zannediyorum.

SSKLA

Alıntı yapılan: yirmiuc - 01 Eylül 2011, 17:45:50
Bu oyuncular iyi olabilir ama Süper ligde oynamış Türkiyeyi tanıyan oyuncuları tercih edeceklerini zannediyorum.

Şöyle bir gerçekte var ama Türkiye de istanbul takımlarıda dahil (q7 ve simao dışında) Vicente seviyesinde bir sol kanat yok