2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

tanju55

arkadaslar fink iyi bir transfer simdi birde turgutu alsak cok güzel olur...gecen sene tecrübee kazandi bize cok faydasi olur diye düsünüyorum...sestak da costurur bizi...

minci

Arkadaşlar Fink transferi gerçekleştimi yoksa sadece bir söylentimi? Sitede sanki gerçekleşmiş gibi yazılıyor.

saim55

Alıntı yapılan: germencisse - 01 Eylül 2011, 11:59:47
O sözler için biraz erken henüz bir şey yapmadı Beşiktaştan serberst kalıyodu biz aldık..

Ben zannetmiyorum ki Adnan Sezgin olmasaydı biz böyle bir transfer yapalım. Sezon başından beri yaptığımız transferler belli. Bu adam gelince alınan 2 adamdan 1i hiç olmazsa kendini ıspatlamış bir adam

saim55

Alıntı yapılan: minci - 01 Eylül 2011, 12:05:15
Arkadaşlar Fink transferi gerçekleştimi yoksa sadece bir söylentimi? Sitede sanki gerçekleşmiş gibi yazılıyor.

Hürriyetin haberine göre kesinmiş hocam

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: kale5501 - 01 Eylül 2011, 11:04:35
fink bence çok iyi murat la çok ikisi harika olur ikiside çok koşuyor sestak gitti şu macar takımındaki golcüyü alsak bu iş tamam sarp da iyi ama olmasa da olur ama yekta niye karşıyız anlamadım g s de iş yapmamış olabilir ama çok iyi topçu bizim takımda çok iş yapar

sestak nereye gitti ? biz mi kaçırdık haberlerde  ;)

samsunum

Samsun, Holosko ve Fink'i istiyor
Samsunspor yönetimi teknik heyetin raporu doğrultusunda transfere hız verdi. Beşiktaş'tan Holosko ve Fink ile Galatasaray'ın serbest bıraktığı Mustafa Sarp'ın transferi için görüşmelere başladığı belirtildi.

Süper Lig yeni ekiplerinden Samsunpor'da transfer taaruzu başladı. Hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlar üzerine teknik heyetin raporu doğrultusunda düğmeye basan Kırmızı-Beyazlı yönetim, transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala çalışmalra hız verdi. Transfer için Genel Koordinatör Adnan Sezgin'e tam yetki veren yönetim, Beşiktaş'tan Holosko ve Fink ile geçen sezon Galatasaray'da forma giyen Mustafa Sarp'ın transferi için görüşmelere başladı. Transferlerin hafta sonuna kadar netlik kazanacağını belirtildi.

MURAT SANDIKÇI - SAMSUN / DHA

Kaynak: FANATİK GAZETESİ

cezayir55

cembaba

Holosko'yu bende isterim. Çok severim de.

Ollivanders

muzaffer4

3 ü gelirse bu sene play off a kalırız :evet:

Akyol

Transfer ihtiyacımızı baktığımızda orta sahamızın dirençsiz, forvetin yetersiz ve savunmanın soluna mutlak kaliteli bir adam transferinin gerekliliğini görüyoruz. Buna göre Fink transferi gayet yerinde olur, Yekta hücum anlamında pozitif bir oyuncu iki kanatta da oynabilme yeteneği var. Bence Yekta bizde kendisini yeniden bulur. Holosko pivot forvet değil aynı tipte 2 adamımız var bize daha çok ilerde pres yapan, arkadan gelenlere duvar olacak bir oyuncu gerek. Tabi Holosko gelirsede kimse neden geldi demez sanırım.. Adnan Sezgin inşallah adı geçen isimleri takıma kazandırır. Şimdilik asparagas gibi duruyorlar...

samsunlugurbetci

yaa ilk geldiği gün "hırsız, galatasarayı batırdı bizi de batıracak, batırmadığı kulüp yok" denilen adnan sezgin olmasa demek ki adam gibi transfer yapamayacaktık... İsa turanın niye gönderildiğini anlıyorum sanki şimdi...  samsunspor_x

ibrakadabra55

Arkadaşlar TAAA 1 AY önce size demiştim Ergün ve Fink gelicek diye inanmamıştınız.Girin bakın eskilere gidin bakın !!!!!!

Jnr.Serkan

Fink yüreğiyle oynayan futbolcu.Bjk'li taraftarın arkasından iyi konuştuğu nadir futbolculardan birisi..Holosko gelirse harika olur.Ayrıca Mustafa Sarp gelsin ister.

Ergün Teber'e Fm'den dolayı sempatim var.Samsunspora aldığımda çok büyük bir çıkış yakalayıp istanbul takımlarını peşine takmıştı çokta iyi bonservis kazandırmıştı.İnşallah o çıkışı tekrar yakalar.Hatırladığım kadarıyla Samsunlu zaten kendisi.Ayrıca Aydın'ında gelmesini isterim bi nebze.Belki Fenerde tutunamayan bundan topçumu olur denilen Olcan gibi Aydın'da bizde tekrardan parlar

germencisse

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 01 Eylül 2011, 12:55:14
Arkadaşlar TAAA 1 AY önce size demiştim Ergün ve Fink gelicek diye inanmamıştınız.Girin bakın eskilere gidin bakın !!!!!!

Bu taraftar o tür haberler çok duyudu çok kandırılıdı ve kaynak gösterilmeyen habere inanmıyoruz,kazanan Samsunsporumuz oldu önemli olan bu aslında..