2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

AlıntıFink Samsun'da

Beşiktaş'ta kadroya giremeyen Fink, Samsunspor'la anlaştı.

Beşiktaş kulübünden yıllık 1 milyon 200 bin Euro alan Fink'in yarı ücretini Samsunspor Kulübü'nün ödeyeceği, yarısını ise siyah beyazlı kulübün karşılayacağı belirtildi. Türkiye'yi çok sevdiğini söyleyen Fink ise, "Almanya'dan bir çok takımdan teklif aldım ama burda kalmaya karar verdim" dedi.

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18623211.asp

MeL_55

Gereksiz ve düz bir oyuncu. Selim Teber üc gömlek üstün bu oyuncudan.
Hakan Bayraktarın değerini bilemedi hocamız. Boş transferlere devam.

King1965

555. sayfaya yazmak cok guzel bır onur benm ıcın .. Fink bizim takıma yararlı olacagı kanısındayım.. Forvetimize işi bitiren sağlam hızlı oyuncu alırsak tmm dır..

Akyol

Fink iyi bir oyuncu ve tecrübeli inşallah çok faydalı olur  :ok

Lusage

Fink değilde Ernst olaydı iyiydi. Birde bizim başkan söylediği lafı yemeseydi daha iyiydi. Hani beşiktaş ile ilişkileri dondurmuştuk.

Uğur Yıldız

fink iyidir iyi sağlam ön libero olabilir şu takımdaki orta saha kıtlığında ben m.sarpda gelsin isterim çok ateşli kontratak takımı olabiliriz.sestakta gelirse müthiş olur.

muzaffer4

çok iyi transfer olmasada ilk 11 futbolcusu aldığımız için mutlu oldum...

GökhanÇağlar

Fink iyi olmuş bir de Sestak gelirse tamam olur bu iş...

kale5501

fink bence çok iyi murat la çok ikisi harika olur ikiside çok koşuyor sestak gitti şu macar takımındaki golcüyü alsak bu iş tamam sarp da iyi ama olmasa da olur ama yekta niye karşıyız anlamadım g s de iş yapmamış olabilir ama çok iyi topçu bizim takımda çok iş yapar

sefa.isitan

Evet takımımıza hayılı olsun   samsunspor_x

oguz_5528

Serkan Kurtuluş ve Fink çok iyi transferler...Fink transferini akıl edenin elinden öpmek lazım en lazım olan yere gelebilecek ii oyunculardan biri.Serkan Kurtuluş sanırım göbekte de oynadığı için iyi bir alternatif

saim55

Takım düzelmeye başladı. Helal olsun Adnan Sezgin'e. Keşke daha önceden gelseydi bu adam

germencisse

Alıntı yapılan: saim55 - 01 Eylül 2011, 11:58:29
Takım düzelmeye başladı. Helal olsun Adnan Sezgin'e. Keşke daha önceden gelseydi bu adam

O sözler için biraz erken henüz bir şey yapmadı Beşiktaştan serberst kalıyodu biz aldık..

serkancengiz

fink cuk oturmuş bir transfer bu zamana kadar alınan en iyi futbolcu