2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

minci

Arkadaşlar bir duyum aldım ancak kaynak çok da güvenilir değil. Çok güvenli olmadıktan sonra foruma birşey yazma taraftarı değilim. Ancak içimdeki bir ses paylaşmamı söyledi. Bende paylaşıyorum. Adnan Sezgin GS'dan Serkan Kurtuluş, Aydın ve Mustafa Sarp'ı getiriyormuş. Bilgilerinize.

Ayberk

Alıntı yapılan: minci - 31 Ağustos 2011, 17:04:32
Arkadaşlar bir duyum aldım ancak kaynak çok da güvenilir değil. Çok güvenli olmadıktan sonra foruma birşey yazma taraftarı değilim. Ancak içimdeki bir ses paylaşmamı söyledi. Bende paylaşıyorum. Adnan Sezgin GS'dan Serkan Kurtuluş, Aydın ve Mustafa Sarp'ı getiriyormuş. Bilgilerinize.

:deli: :deli: :deli: :kafa: :kafa: :kafa:

Hadi bakalım ya parlarsa .:.:.

Lusage

Jnr.Serkan

Serkan Kurtuluş mevkii itibariyle gelmez.Gelirse Adem yolcu demektir
Aydın yetenek fakirinin teki.Bi yol olmaz.
Mustafa Sarp ortasahaya hareket ve güç katar

isyan

bu aydin istanbul bb ve eskisehirspor'da da kiralik oynamisti birsey yapamadi yillardir, Serdar en azindan 1 sezon iyi oynadi  :)

minci

Aydın İBB'sinde iken çok iyiydi. O yüzden GS onu satmadı ve takımda tuttu. Hatta İBB onu istemesine rağmen o dönemler GS vermemişti. Bizdeki forveti gördükten sonra bizde iyi iş yapacağına inanıyorum. Kendini kanıtlama zamanı geldi hatta geçiyor bile. Bizde kesinlikle iş yapar. Zenkenin pazar günkü ve Ankaragücü maçındaki performansını gördükten sonra Aydınla ilgili daha rahat konuşabiliyorum. Hem piyasada adammı kaldı. Ona buna burun bükelim. Transfer sezonu bitiyor ve piyasada neyazıkki bunlarda daha iyisi de yok. Ankaragüclü futbolcular var ancak onlar birşekilde sorunu çözerler. Geçen sezon da yaşamışlardı aynı şeyleri ancak sonuçta sorun çözüldü ve futbolcular takımda kaldı.

germencisse

Aydın evlendikten sonra disipline girdi tıpkı Colin gib..i genç prim yapmaya aç bir oyuncu eğer 3 oyuncuda doğru ise Vlade 4lü savunmaya dön de sıkıntı çekmeyelim hacı :)

Ollivanders

Aydın mı Allah'ım sen bize sabır ver. Of Of Turgut gelse  daha iyi !:(

samuray

okuduğum mesajlar içimi kararttı doğrusu arkadaşımızın birisi bi yöneticinin takımımız hk.da söyledikleri ni dile getirmiş takım küme düşermliş isterseniz ilk 5 hata yenilgimiz e iddia oynayın demiş o arkadaşta bunları yazmış ve tabiki tepkilerde gelmiş ben polemiğe girmeki istemiyoryum 1. bköyle bi yönetici takımımız hk.da nasıl böyle konuşabiliyor o arkadaş bu yöneticinin kim olduğunu açıklasın ve o yönetici hemen istifa etmeli bence  yönetimin iç erisinde bi takım huzursuzluklar olabilir ama bunu dışarıya yansıtıp biz taraftarların moralini bozacak şekilde konuşmaya ne hakkı var o arkadaş kbu pöneticiyi yhemen açıklamalı ve bizde üzerimize düşen tepkilerimizi ona karşı kyönlendirelim hayret birşey ya   >:( >:( >:(

MeL_55

Elimizdeki oyuncuları değerlendirmedikten sonra biz başarıya ulaşamayız.
Selim, Dominguez, Murat, Hakan mı dersin Mustafa Sarp mı?
Ufuk, Dilaver, Lazar mı dersin Aydın mı?
Adem, Lazar, Yenal mı dersin Serkan Kurtuluş mu ?

Böyle gereksiz transferler yapıp maddi anlamda kendimizi zarara sokuyoruz.
Dilaver,Hakan ve Lazar ilk onbirde oynarsa herşey cok farklı olacağını düşünüyorum.
Bize sadece FORVET lazım ! 3 gereksiz adama para vereceğimize ADAM gibi forvet alalım.

Harun55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 31 Ağustos 2011, 19:45:40
Elimizdeki oyuncuları değerlendirmedikten sonra biz başarıya ulaşamayız.
Selim, Dominguez, Murat, Hakan mı dersin Mustafa Sarp mı?
Ufuk, Dilaver, Lazar mı dersin Aydın mı?
Adem, Lazar, Yenal mı dersin Serkan Kurtuluş mu ?

Böyle gereksiz transferler yapıp maddi anlamda kendimizi zarara sokuyoruz.

Dilaver,Hakan ve Lazar ilk onbirde oynarsa herşey cok farklı olacağını düşünüyorum.
Bize sadece FORVET lazım ! 3 gereksiz adama para vereceğimize ADAM gibi forvet alalım.

Ne yani Ekigho gereksiz forvetmi ??
Okadar karamsar bakiyorsunuzki bu duruma..ey gidi..

Samsunspor ilk 10'da bitirecek bu sezon BU KADROYLA BI YERE YAZIN !!!
Baska bisey demiyorum...

Ligin ilk haftasi zorlu gececek ama 1-0 olcak bizim olcak..
Görün bakin..

melihözkan

bu takım bence cok kotu orta sahaya fızıklı bı ortasaha ve bıtrıcı bır forvet almazlarsa kume duşmemız kaçınılmaz bu ne bıçım yonetım nasıl transferler yapıyorlar anlam veremıyorum azcık maç ızlesınler futboldan anlayan yonetım yok bastaa hepsı prestıj pesındeler bısey demıyorum daha

Ollivanders

Fink , mustafa sarp ve ergun teberle anlaştıgımız , yenal ve hakanla yollarımızın ayrıldıgı soyleniyor. Kaynak net degil. Sadece bir duyum.

umit