2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

Ergün Teber iyidir iyi :)

Sestak cuk diye oturur. İnşallah almayı başarırlar.

Mustafa Sarp mı Yekta Kurtuluş mu derseniz. Yekta tekdir. Candır. :D

samsunluerhan

Mustafa sarp Samsunspor'umuza Geliyor..

Adnan Sezgin Galatasaraylı oyuncu mustafa sarpı samsuna getirmek için harekete geçti transferde sona

Lusage

jurista

Uğur ;

bugün daha yeni girdim nete,yazdığım ileti silinmiş gerekçesini silen arkadaştan rica ediyorum...

diğer bir konu,uğur kardeşim; duyduğunu söylemiş olabilirsin ,benim tepkimin seninle bir alakası yok sen neden üstüne alındın ve savunma mekanizması içine girdin anlamadım. benim yazdığım yazı yüzünden serkana da yazmışsın.sakin ol kardeşim  ,o yöneticinin söylediklerini sen kabul edebiliyormusun ? senin gücüne gitmedi mi bu nahoş sözler...

Olayı içselleştirmene gerek yok ,geldin paylaştın sağolasın ama kendine verilmiş tepki gibi algılayıp olayı büyütme.

5trawberry

Şimdi 2-3 isim yazacağım arkadaşlarımızın yarısı tepki verecek. Görülüyor ki bu sene takımımızın amacı ligde kalmak bu amaç doğrultusunda, menfaatimizi düşünmek zorundayız. Bu yüzden gençti yaşlıydı düşünmeye de gerek yok. Bizi bir sene sırtlayacak oyuncular lazım ister genç olsun ister kaşarlaşmış olsun verim sağlayacağına inanıyorsak gelsin derim.

Eğer ki hoca takımı kanatlı 5-3-2 oynatacaksa, sol taraftaki o bölge hep aksayacak alternatif bir isim oluşturmamız lazım. Bence İbrahim Üzülmez her ne akdar 36 yaşında olsa da o bölgeyi kaldırabilecek tek adamdır. Ama 5-3-2 sistemini uygulayacaksak. Düz 4-4-2 de verimsiz kalır.

Eğer azcık transfer komitesi sağlam olsa Gökhan Süzen diyeceğim ama, imkansız.

Diğer takımlara baktığımda forma şansı bu sene azalan futbolcular arasında Ayhan, Mustafa Sarp, Ekrem Dağ,Yekta gibi isimler var hepsi de takımımıza faydalı olacak nitelikteler.

Bu düşünceyi 1 ay öncesine kadar benimsemiyordum, takımın kötü gidişatından sonra menfaati düşünmek zorunda kaldık malesef.

SAMSUNLU ORUMA 55

Sestak + Mustafa Sarp + Yekta Kurtuluş = Nokta Transfer Demektir.. İnşallah bu üçlü gelirse ankaragücü ve giresun hazırlık maçında kötü oynayan samsunspor'a çok büyük katkı yapacağı kesin..

ahmetsefa55

ibrahim üzülmez futbolu bıraktı zaten  ;)

ayhan kazmalığının yanında lakabı da herkesin malumudur.

ekrem dağ guzel tespit bencede yararlı olur ama bjk bırakırmı bılmıyorum, sanmıyorum.

yekta ıyı topcu.gs harcadı çocuğu bence bıze faydalı olur hatta aranan kan dıyebılırım.turk olması ve zaman acısından cok ıyı bır alternatıf suanda.

gökhan suzende ıyı topcu ama ıbb bırakmaz gokhanı onunda ıstanbul'u bırakacagını dusunmuyorum.

Ayberk

Yekta olabilse çok iyi olur. Topuz'un Kayseri'deki rolü gibi, Yekta da Kasımpaşa'da serbest roldeydi, forvet gibi oynuyordu skora çok katkısı oluyordu. Gs aldı, ön libero falan oynattı futbola küstürdü resmen. Bize gelse gol yollarında da etkili olabilir, gol koklayan bir adam ;) :ok

samsunmania

TAkım kadrolarına bakıldığı zaman sol knat oyuncularının azlığı hemen göze çarpar. Ortasaha, forvet kadar seçme şansınız olmayabilir. Hele ki bizim gibi geç kaldıysanız. Teber bana göre şu zamanda alınabilecek en iyi oyuncu.
Sestak'ın yıllık ücretinin karşılanması hususunda sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyorum. Bence yabancı transferini biraz daha bekletirler. Çünkü Avrupa'da transfer 1-2 güne bitiyor. Pazarlık gücümüzü artırmak isteyeceklerdir.

Akyol

Alıntı yapılan: muhalif - 30 Ağustos 2011, 23:20:00
ibrahim üzülmez futbolu bıraktı zaten  ;)

ayhan kazmalığının yanında lakabı da herkesin malumudur.

ekrem dağ guzel tespit bencede yararlı olur ama bjk bırakırmı bılmıyorum, sanmıyorum.

yekta ıyı topcu.gs harcadı çocuğu bence bıze faydalı olur hatta aranan kan dıyebılırım.turk olması ve zaman acısından cok ıyı bır alternatıf suanda.

gökhan suzende ıyı topcu ama ıbb bırakmaz gokhanı onunda ıstanbul'u bırakacagını dusunmuyorum.

Getirmedin İspanya'dan bi sol açık De Pedro stayla  :kanka: Neyse bir daha ki seferde boş dönme gezdin tozdun ama transfer yok  :o   :) :kanka:

Ayberk

Abi hep söylüyorum aslında şu takıma topa vurabilen forvet, bir de ön libero alsak 4-5-1'e dönsek gene fena takım değiliz gene değiliz ama aaaah 3-4-3 ahhhh :( ;D

maviay55

beyler biri özetleyebilirmi günün özetini

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: jurista - 30 Ağustos 2011, 21:48:25
Uğur ;

bugün daha yeni girdim nete,yazdığım ileti silinmiş gerekçesini silen arkadaştan rica ediyorum...

diğer bir konu,uğur kardeşim; duyduğunu söylemiş olabilirsin ,benim tepkimin seninle bir alakası yok sen neden üstüne alındın ve savunma mekanizması içine girdin anlamadım. benim yazdığım yazı yüzünden serkana da yazmışsın.sakin ol kardeşim  ,o yöneticinin söylediklerini sen kabul edebiliyormusun ? senin gücüne gitmedi mi bu nahoş sözler...

Olayı içselleştirmene gerek yok ,geldin paylaştın sağolasın ama kendine verilmiş tepki gibi algılayıp olayı büyütme.

ben kabul etmiyorum zaten benim dediğim onun demek istediğinin yanlış anlaşıldığıdır onu derken muhabbet arasında istersen iddaa oyna falan şaka takıldı bana ben direk söylediklerini yazdım yalan olmasın diye olay büyüdü.yoksa böyle bişeyi kabul etmem mümkün değil zaten ama bir anda fazla yüklenildi ne bilim.

engin55

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 30 Ağustos 2011, 11:24:22
bugün yönetimden bi abimle konuştum.ilk 5 hafta kesin mağlubuz isterseniz iddaa oynayın görceksiniz dedi.yönetim içinde büyük sorunlar mevcut şu an dedi.bugün kazım yılmazla galip öztürk görüşme yapıcaklarmış galip kazıma sitem edicek baya sizin anlıcanız kulagını cekcek biraz dedi.takımdaki oyunculardada sorun var şimdiki yönetim eski yönetimin aldığı oyuncuları bile istemiyomuş o derece (adem alkaşi,orhan gibi.) takımda yeni gelenlere 1.5 trilyon verip ahmet şahine 700 800 milyar verip ahmetin bile moralini bozmuşlar baya üstelik karısı kansermiş pek sahip çıkılmıyo dedi.şimdiki yönetimden bir çok ismin 1 ay içinde ayrılcagını soyledi.galip öztürkun destek çekmesinide açıkladı.galip kazıma paralı yonetıme gerek yok ben arkandayım futbol bilen adamları al demiş ancak kazım başkanın futboldan anlamayan adamları getirdiğini falan söyledi ama tabi o söyledi ne kadar doğrudur bilemem :o :o ancak gidişat hiç iyi değil bank asya bizi bekler gibime geliyo :( :(

Böyle bir olayı bende bugün duydum. Bizim mahalleden birini yöneticinin biri aramış ismini vermiyeceğim bu takım küme düşer demiş. Takım çok kötü demiş.

Bu yönetimin bir an içinde temizlenmesi lazım :(

SSKLA

O bu değilde Vicente'i alsakya adam takımsız  :) :) 8)