2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

Ayberk

ergün teber de o kadar yaşlı değil :D

Sercan

germencisse

Alıntı yapılan: Sercan - 30 Ağustos 2011, 20:01:30
suat çakır o kadar genç değil ;)

Gorsellerden taratirsan hak verebilirsin ;)

AntZ

kalptenþimþek

altunay

davidsavage

Gs Mustafa Sarp'ın kontratını fesh ettiği yönünde haberler var,sanırım bize gelecek.

SAMSUNLU ORUMA 55

30 Ağustos 2011, 20:23:41 #8138 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2011, 20:34:29 SAMSUNLU ORUMA 55
Samsunspor Ergün Teberle iki yıllığına anlaştı.. Camiamıza hayırlı olsun.. [Not:Atilla cebeci ile az önce telefonla görüştük, bizzat kendi ağzında aldım haberi ]

Akyol

Ergün Teber iyi adam evet sol tarafa iyi bir adam geldi diyebiliriz. Yenal=Orhan bir farkları yoktu ancak Ergün ikisine oranla daha iyi bir oyuncu hayırlısı olsun...

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Ağustos 2011, 20:01:03
lafı farklı yerlere çektiğim yada cektiğimiz yok bak bakalım senin yazdığın cümleler harici bir kelime kullanmışmıyım ? bu takımda bazı şeylerin iyi gitmediğinin farkındayım buraya kadar adam gibi yazdığın için cevap veriyorum, gel gelelim şimdi işemeli sıçmalı yazdığın kısıma; Sen zaten bu hitap şeklinde buradaki kimseyle sidik yarıştıramazsın, abine eleştiri gelmesine taamülün yoksa yazmazsın görüşlerini olur biter; daha fazla uzatıp konuyu piç etmek istemiyorum yok ben uzatıcam diyorsan üst tarafta kişisel mesajlar var ordan devam edersin,

son olarak bir daha bana ünlemli cümleler kurmazsan daha iyi olur hoşuma gitmiyor... hadi şimdi iyi bayramlar..

asıl sizin hitap şeklinizde sorun var neyse konuyu bende bulandırmıcam zaten üstte yazdıklarınızdan belli hitap düzgünlüğünüz,yorumlara takıldıgım yok herkes yazabilir bundan çekinsem yazmazdm hitap şeklinde benim sorunum .. sanada iyi bayramlar.

altunay

Ferhat Şahin atilla cebecinin sayfasına yekta kurtulus mustafa sarp emre colak 2 sinden biri samsun da olucak buyuk bir ihtimalle yazms

ahmetsefa55

ben ergunu begenmıyorum ama hayırlısı olsun.

1 aydır yoktum bıse degısmemıs.klasık Samsunspor muhabbetlerı.
yıne yonetım karısık, yıne transfer son ana kalmıs, yıne kadro dısı kalanlar olmus vs.

neyse farketmez ısterse Samsunspor'umuz 34 hafta puan alamasın ; maddı manevı ımkanımız olan her maca gıdecegız ve sonuna kadar da o armayı ıcerıde dısarıda, yağmurda çamurda yalnız bırakmıcaz , sesımız kısılana kadar da destege devam edecez.
Bundan kımsenın suphesı olmasın.
HER ZAMAN HER YERDE EN BUYUK SAMSUN !..

samsunluerhan

Samsunspor, forvet sorununu Ankagücü'nden Stanislav Sestak'ı alarak çözmek istiyor. Genel Menajer Adnan Sezgin'in ilgilendiği transfer çalışmasının önümüzdeki günlerde netleşeceği ifade edildi

Kırmızı beyazlı ekibin son gözdesi Ankaragücü'nden Stanislav Sestak. Takım içindeki forvet sorununu Ankaragücülü Stanislav Sestak ile çözmeyi hedefleyen Samsunspor, girişimlerini sürdürüyor. Genel Koordinatör Adnan Sezgin başkanlığında yürütülen transfer çalışmalarında ilk hedefin Sestak olduğu açıklandı. Bunun yanı sıra iki tanede yerli futbolcuyla temas halinde olduğu öğrenilen kırmızı beyazlı ekibin, transferin son gününde üç futbolcuyla resmi sözleşme imzalamaları bekleniyor.

GökhanÇağlar

Sestak süper olur..talibi çok ama inşallah alabiliriz.