2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Gaziosmanpaşalı3455

bu saatten sonra yapılan transfer alışacak form tutacak idman yiyecerk falan derken oy diyorum of diyorum.saç baş yolmaya devam...la kardeşim bunca yapılan transferler boşunamı yapıldı tekrar tekrar revizyon falan diyorlar.15 tane sıradan topçu alacağımıza 5 tane sağlam topçu alınsaydı kalıbımı basarım bu takım kafaya oynardı.heee + bu oyuncular karaketer ve terbiye sahibi olmak şartıyla.şimdi soruyorum bu takımın hazırlık maçlarını izleyipte benim bu tarz yorum yaptığımda bana kızan kardeşlerime haksızmıymışız?!!!

55_samsun_55

evet fotolarına baktım ergün tebermiş gördüğüm arkadaşlar.anlaşıldımı acaba nasıl iş yaparmı sizce?

_Jack Daniels_

AntZ

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 30 Ağustos 2011, 19:18:55
Nerde hocam fotolar ?

Google dan Ergün Teber'in fotolarına bakmış, tesislerde gördüğü kişinin Ergün Teber olduğuna kanaat getirmiş sanırım  ;)

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Ağustos 2011, 14:12:15
o ilk 5 hafta yeniliriz iddaa oyna istersen diyen yönetici abin kimse ona selamlarımızı söyle ;)

bizler onlar gibi Samsunspor yenilsin diye dua etmeyiz, lafa bak ya ulan sen yöneticisin bu takımın iyiye gitmesi için birşeyler yapıcağın yerde 5 hafta yenilcez iddaa oynayın diyor...

ya lafı farklı yerlere çekmeye çalışmayın duyduğumuzu söyledik size burda öyle demesinin sebebide işlerin doğru gitmediği yanlış şeylerin olduğu anlamında kimsenin dua ettiği felan yok bizde bu takımı tutuyoz şimdi burda kimseylede sidik yarıştıramam yok sen şöle samsunsporlusun falan diye abiniz dediğiniz adamda samsunsporlu konuşmalarınıza dikkat edin!

germencisse

egun teber yeni ekiplere gelen klasiklesmis bal yapmayan ari niteliginde topcu

AntZ

Erkan Taşkıran'ı kaçırmasak iyiydi, şimdi o bölgeye Yenal'ı aldık yetmedi Ergün Teberi alıyoruz. Bonservisi çıktı diye güya maliyetten kaçtık, biraz pazarlıkla inerdide o bonservis. Onun yerine iki adam alıyoruz, ikisine de ücret ödüyoruz ama ikisi bir Erkan yapmıyor. Bonservisiyle adam almadıkta kar mı ettik şimdi?

altunay

Alıntı yapılan: AntZ - 30 Ağustos 2011, 19:54:48
Erkan Taşkıran'ı kaçırmasak iyiydi, şimdi o bölgeye Yenal'ı aldık yetmedi Ergün Teberi alıyoruz. Bonservisi çıktı diye güya maliyetten kaçtık, biraz pazarlıkla inerdide o bonservis. Onun yerine iki adam alıyoruz, ikisine de ücret ödüyoruz ama ikisi bir Erkan yapmıyor. Bonservisiyle adam almadıkta kar mı ettik şimdi?
ERGÜN TEBERİN BONSERVİSİ ELİNDE ARKADAŞIM  http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=46401

SAMSUNLU ORUMA 55

Takımımız kasımpaşanın sol beki ergün teberle anlaşmak üzereymiş.. Kaynak: Kankam Atilla Cebeci :)

AntZ

Alıntı yapılan: altunay - 30 Ağustos 2011, 19:56:52
ERGÜN TEBERİN BONSERVİSİ ELİNDE ARKADAŞIM  http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=46401

Ergün'le Yenal'ın yıllık aldığı ücretlerin toplamı Erkan'ın maliyetinden fazla olacak muhtemelen, onu kastettim  ;)
Bonservisiyle adam almadıkta kar mı ettik şimdi?
derken Ergün'le Yenal'ı bonservissiz aldığımızı anlatmak istedim.

Sercan

Tahsin Kosif'in yanındaki Ergün Teber mi?

germencisse

Ayberk

eğer ergün transferi olursa bence yenalı yollarlar .:.:.

Serkan

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 30 Ağustos 2011, 19:43:25
ya lafı farklı yerlere çekmeye çalışmayın duyduğumuzu söyledik size burda öyle demesinin sebebide işlerin doğru gitmediği yanlış şeylerin olduğu anlamında kimsenin dua ettiği felan yok bizde bu takımı tutuyoz şimdi burda kimseylede sidik yarıştıramam yok sen şöle samsunsporlusun falan diye abiniz dediğiniz adamda samsunsporlu konuşmalarınıza dikkat edin!

lafı farklı yerlere çektiğim yada cektiğimiz yok bak bakalım senin yazdığın cümleler harici bir kelime kullanmışmıyım ? bu takımda bazı şeylerin iyi gitmediğinin farkındayım buraya kadar adam gibi yazdığın için cevap veriyorum, gel gelelim şimdi işemeli sıçmalı yazdığın kısıma; Sen zaten bu hitap şeklinde buradaki kimseyle sidik yarıştıramazsın, abine eleştiri gelmesine taamülün yoksa yazmazsın görüşlerini olur biter; daha fazla uzatıp konuyu piç etmek istemiyorum yok ben uzatıcam diyorsan üst tarafta kişisel mesajlar var ordan devam edersin,

son olarak bir daha bana ünlemli cümleler kurmazsan daha iyi olur hoşuma gitmiyor... hadi şimdi iyi bayramlar..

GökhanÇağlar