2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunlugurbetci

Alıntı yapılan: Lusage - 30 Ağustos 2011, 11:19:47
Evet belki SAMSUNSPOR'UMUZ bank asya ya düşebilir ama sen yinede tutacak başka takım bulabilirsin diye düşünüyorum.

Birde bu sezon düşeriz ilk 4 haftada 15 yeriz diyenlere bir çift lafım var. Inanmak başarmanın yarısıdır. Geçen sezon Sir'e rağmen inancımız ve bitmez tükenmez desteğimiz ile nasıl Süper Lige çıktıysak. Aynı inanç ve destek ile bu takımı ait olduğu yerde tutabiliriz.

ne demek şimdi bu sen tutacak başka takım tutabilirsin... Sözlerimize dikkat edelim lütfen... Burada kimsenin kimseye samsunsporluluk havası atmaya hakkı yok. Samsunsporlu olmayanlar buraya girmez zaten..

biz olaya duygusal yaklaşmaktan kaçınıyoruz. Hayat toz pempe değil. Biz gördüklerimize göre konuşuyoruz. Bir hafta içinde Sihirli değnek değmeyecek ya takıma... He yeter ki yensin bizi utandırsın ama bu tür söylemler kimseye yakışmıyor ve lütfen bir daha "git başka takım tut" gibisinden sözler duymak istemiyorum... Lütfen!

Serkan

30 Ağustos 2011, 14:12:15 #8101 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2011, 14:20:48 Serkan
o ilk 5 hafta yeniliriz iddaa oyna istersen diyen yönetici abin kimse ona selamlarımızı söyle ;)

bizler onlar gibi Samsunspor yenilsin diye dua etmeyiz, lafa bak ya ulan sen yöneticisin bu takımın iyiye gitmesi için birşeyler yapıcağın yerde 5 hafta yenilcez iddaa oynayın diyor...

fanatik samsunsporlu

arkadaşlar bizim taraftarımız yapılacak transferlerle bağırır, çağırır, ateşler bu takımı oynatır.yok öyle.tam destek, hep destek.5 hafta mağlubiyetmiş falan hikaye.

AntZ

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Ağustos 2011, 14:12:15
o ilk 5 hafta yeniliriz iddaa oyna istersen diyen yönetici abin kimse ona selamlarımızı söyle ;)

bizler onlar gibi Samsunspor yenilsin diye dua etmeyiz, lafa bak ya ulan sen yöneticisin bu takımın iyiye gitmesi için birşeyler yapıcağın yerde 5 hafta yenilcez iddaa oynayın diyor...

Aynen kardeşim, ayrıca o yönetici şunu bilsin ki Samsunspor taraftarı Barcelona ile de oynasak iddaa oynayacaksa Samsunspor'a oynar. Biz bu ruh sayesinde takımımızı çıkardık, Kalpar ya da milyon dolarlık transferler sayesinde değil.

Her önüne gelen gayriresmi menejer olmuş, çoğu yönetici olmak üzere mutlaka birileri yapılan transferlerden komisyon alıyor, nemalanamayanda içeriyi karıştırmaya çalışıyor. Böyle adamların Samsunspor'umuzda işi yok, keşke onunla konuşan arkadaş kimliğini açık etsede kulübü içten karıştırmak isteyenleri hep birlikte öğrensek.

davidsavage

Şeker bayramında,şeker gibi transferler bekliyorum şu 3 gün içinde,haydi Samsunspor yönetimi yapacağınız güzel transferlerle,taraftara yaşatın 2.bayramı.

lucarelli

Bu habere biraz temkinli yaklaşmak istiyorum. Adnan Sezgin'in gelişi olsun, Kemal'in Trabzona satılmaması belki bazı yöneticileri kızdırmış olabilir. O nedenle de bu tarz şeyler söylemiş olabilir. Yönetimde bir çatlağın olduğu kesin. Transferden daha çok yönetimin bir an önce birlik beraberlik içinde olması lazım.

altunay

Alıntı yapılan: 55_samsun_55 - 29 Ağustos 2011, 19:14:03
akşam 6 civarında uzun saçlı biri bizim kel hocayla epey koştu(hocanın adını bilmiyorum)açma germe falan yaptı.kadrodan değildi ama kimdi çıkaramadım odamı hocaydı acaba?
ergün teber

cembaba

muzaffer4

2 ayda yapılmayan transfer 3 gündemi yapılacak :( :( bırakın transferleri siz tranferler gelip geçicidir samsunspor aşkı kalıcıdır 1990 dan hangi futbolcumuz kaldı şimdiye ama samsunspor aşkı katlanarak büyüyor takım çıksın oynasın yenilirse eyvallah yenerse ne ala....

germencisse

İlk hedef Sestak

30 Ağustos 2011 / 15:33

Samsunspor, forvet sorununu Ankagücü'nden Stanislav Sestak'ı alarak çözmek istiyor. Genel Menajer Adnan Sezgin'in ilgilendiği transfer çalışmasının önümüzdeki günlerde netleşeceği ifade edildi

Kırmızı beyazlı ekibin son gözdesi Ankaragücü'nden Stanislav Sestak. Takım içindeki forvet sorununu Ankaragücülü Stanislav Sestak ile çözmeyi hedefleyen Samsunspor, girişimlerini sürdürüyor. Genel Koordinatör Adnan Sezgin başkanlığında yürütülen transfer çalışmalarında ilk hedefin Sestak olduğu açıklandı. Bunun yanı sıra iki tanede yerli futbolcuyla temas halinde olduğu öğrenilen kırmızı beyazlı ekibin, transferin son gününde üç futbolcuyla resmi sözleşme imzalamaları bekleniyor.
Kaynak.Denge

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: altunay - 30 Ağustos 2011, 16:02:13
ergün teber

Atilla Cebecinin Facesine Özgür Altunay  diye biri Şöyle yazmışş :

Tesislerden geliyorum kapıdaki güvenliğe sordum dün idmana uzun saçlı biri çıkmış kim odedim ergün teber dedi

AntZ

30 Ağustos 2011, 16:54:20 #8111 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2011, 16:59:53 AntZ
Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 30 Ağustos 2011, 16:35:48
Atilla Cebecinin Facesine Özgür Altunay  diye biri Şöyle yazmışş :

Tesislerden geliyorum kapıdaki güvenliğe sordum dün idmana uzun saçlı biri çıkmış kim odedim ergün teber dedi

Alıntı yapılan: altunay - 30 Ağustos 2011, 16:02:13
ergün teber

Ergün gelecekse yol yakınken Yenal'ı da gönderseler bari

kutsalforma

Sestak haberine sevindim, kaliteli santrofor

AntZ

Alıntı yapılan: kutsalforma - 30 Ağustos 2011, 17:17:07
Sestak haberine sevindim, kaliteli santrofor

Tezahüratı da hazır;
Ses ses ses tak tak tak Sestak Sestak tak tak tak  :--*

ahmetsefa55

tatak tatak tatak pancar motoru gıbı  :deli: