2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

Alıntı yapılan: samsunlugurbetci - 30 Ağustos 2011, 11:02:02
eğer duydukların doğru ise Samsunspor şimdiden bank asya yolcusu... ilk 5 haftada 3 puan alabilirsek yeter bize...

Evet belki SAMSUNSPOR'UMUZ bank asya ya düşebilir ama sen yinede tutacak başka takım bulabilirsin diye düşünüyorum.

Birde bu sezon düşeriz ilk 4 haftada 15 yeriz diyenlere bir çift lafım var. Inanmak başarmanın yarısıdır. Geçen sezon Sir'e rağmen inancımız ve bitmez tükenmez desteğimiz ile nasıl Süper Lige çıktıysak. Aynı inanç ve destek ile bu takımı ait olduğu yerde tutabiliriz.

Uğur Yıldız

bugün yönetimden bi abimle konuştum.ilk 5 hafta kesin mağlubuz isterseniz iddaa oynayın görceksiniz dedi.yönetim içinde büyük sorunlar mevcut şu an dedi.bugün kazım yılmazla galip öztürk görüşme yapıcaklarmış galip kazıma sitem edicek baya sizin anlıcanız kulagını cekcek biraz dedi.takımdaki oyunculardada sorun var şimdiki yönetim eski yönetimin aldığı oyuncuları bile istemiyomuş o derece (adem alkaşi,orhan gibi.) takımda yeni gelenlere 1.5 trilyon verip ahmet şahine 700 800 milyar verip ahmetin bile moralini bozmuşlar baya üstelik karısı kansermiş pek sahip çıkılmıyo dedi.şimdiki yönetimden bir çok ismin 1 ay içinde ayrılcagını soyledi.galip öztürkun destek çekmesinide açıkladı.galip kazıma paralı yonetıme gerek yok ben arkandayım futbol bilen adamları al demiş ancak kazım başkanın futboldan anlamayan adamları getirdiğini falan söyledi ama tabi o söyledi ne kadar doğrudur bilemem :o :o ancak gidişat hiç iyi değil bank asya bizi bekler gibime geliyo :( :(

cembaba

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 30 Ağustos 2011, 11:24:22
bugün yönetimden bi abimle konuştum.ilk 5 hafta kesin mağlubuz isterseniz iddaa oynayın görceksiniz dedi.yönetim içinde büyük sorunlar mevcut şu an dedi.bugün kazım yılmazla galip öztürk görüşme yapıcaklarmış galip kazıma sitem edicek baya sizin anlıcanız kulagını cekcek biraz dedi.takımdaki oyunculardada sorun var şimdiki yönetim eski yönetimin aldığı oyuncuları bile istemiyomuş o derece (adem alkaşi,orhan gibi.) takımda yeni gelenlere 1.5 trilyon verip ahmet şahine 700 800 milyar verip ahmetin bile moralini bozmuşlar baya üstelik karısı kansermiş pek sahip çıkılmıyo dedi.şimdiki yönetimden bir çok ismin 1 ay içinde ayrılcagını soyledi.galip öztürkun destek çekmesinide açıkladı.galip kazıma paralı yonetıme gerek yok ben arkandayım futbol bilen adamları al demiş ancak kazım başkanın futboldan anlamayan adamları getirdiğini falan söyledi ama tabi o söyledi ne kadar doğrudur bilemem :o :o ancak gidişat hiç iyi değil bank asya bizi bekler gibime geliyo :( :(

Kardeşim bu yönetimlerden herkes zaten bir şeyler diyor. Bekleyip göreceğiz ne oluyor...

55__Gurbet__55

##kdc##

Ahmet Şahin'in mi karısı kansermiş ??

south_london

bu nasıl iş anlamadım lig başlamadan millet kafada düşürdü takımı şimdi daha iyi anlıyorum 1.ligdeyken neden 4000 5000 ortalamada oynadığımızı

Uğur Yıldız

samsunspor.co.nr

Böyle düşünen bir insanın ne isi var yönetimde.
Adı üstünde yonetici. Böyle mi takım yönetiyorlar ?
İlk 5 hafta maglubuz !  :(
Ben ihtimal vermiyorum böyle bir seye.
Ligin havası farklı olur.
Gencler macından 3 puan alalım, gerisi de gelir.
İyi başlayacağız,ben inanıyorum.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 30 Ağustos 2011, 11:37:11
Böyle düşünen bir insanın ne isi var yönetimde.
Adı üstünde yonetici. Böyle mi takım yönetiyorlar ?
İlk 5 hafta maglubuz !  :(
Ben ihtimal vermiyorum böyle bir seye.
Ligin havası farklı olur.
Gencler macından 3 puan alalım, gerisi de gelir.
İyi başlayacağız,ben inanıyorum.

inşallah öyle olur ben sadece söylediklerini dedim belki doğru değildir ama net konuştu.

doðan

bu mevzuu bir çok yönü ile biliniyor uğur , ama takımın bundan ne kadar etkileneceği belli değil , ahmet sahin , alabileceği max rakamı aldı zaten , bank asyada ona bu parayı verebilecek takım zahten yok , süper ligde ise ancak bizim kalemizi korur, yönetim bir başka formülle yönetim kademesini değiştrecek tir ..

doðan

Ahmet in eşi uzun süredir tedavi görüyor arkadaşlar ...

kanser olduğunu bende duydum , bu kadar uzun süredir tedavi görüyorsa durumu iyi ye gidiyor demektir,(malum uzmanlık alanımız )

##kdc##

inş abi, Allah acil şifalar versin;

samsunspor.co.nr

Tabii ki sana inanıyorum. Verdigin bilgi icin de kendi adıma teşekkür ederim.
İnsan duyunca üzülüyor hakkaten.

İnşallah ilgili yoneticimiz ilk maçta mahcup olur ve gerisi de gelir  ;)
Giresun macında Cok kötüydük o gün de düşüncem hazırlık macı ve olabilir, ligin havası farklı olur seklindeydi.

Bekleyip göreceğiz bakalım.

ChucKeR

.galip öztürkun destek çekmesinide açıkladı.galip kazıma paralı yonetıme gerek yok ben arkandayım futbol bilen adamları al demiş ancak kazım başkanın futboldan anlamayan adamları getirdiğini falan söyledi ama tabi o söyledi ne kadar doğrudur bilemem

ya anlamadığım kazım başkan paralı değilmiydi. biz tutunun yerine başkanı para için getirmedik mi. tutu en azından denge politikasıyla idare ediyordu. kazım başkanın parası yoksa ne vasfı var da başkan oldu.galibin direktiflerini pekala tutu da gerçekleştirebilirdi madem emir eri başkan aranıyorsa.

takımdaki oyunculardada sorun var şimdiki yönetim eski yönetimin aldığı oyuncuları bile istemiyomuş o derece (adem alkaşi,orhan gibi.) takımda yeni gelenlere 1.5 trilyon verip ahmet şahine 700 800 milyar verip ahmetin bile moralini bozmuşlar baya

böyle bi zihniyet yok arkadaş. eski yönetimin topçusu falan. kimse kusura bakmasın bu şehrin süper lig potansiyeli var ama bu  kafaların süper ligde kalıcı olacak bi çapı yok.