2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Forvet hattımızı Manisaspor'dan Simpson ya da Kahe'yi alıp güçlendirsek hiç fena olmaz veya yerli forvet alacaklarsa bildiğim kadarıyla İlhan Parlak Ankaraspor'dan Ankaragücü'ne kiralıktı, bu durumda A. Gücü lisans çıkartamadığından bonservissiz ayrılabilir. O da iyi bir takviye olabilir.

Ayrıca Yenal çok kötüydü, inşallah düzelir fakat kendisi hakkında küçük bir araştırma yapınca Abdülaziz gidince biz nasıl sevindiysek Antalyaspor taraftarı da Yenal'ın gidişine öyle sevinmiş..

Kayseri'den Hasan Ali Kaldırım gelse sol tarafa harika bir takviye olur ama onu almak mesele!

lucarelli

Emre Çolak bence çok iyi bir transfer olur. Orduludur kendisi. Bu yüzden 52 giyiyordur. İnşallah bonservisiyle alırlar.

Bu arda zzeennkkee55 nikli arkadaşın forumdan banlanmasına çok üzüldüm. En kısa sürede affedilmesini talep ediyorum.

##kdc##

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 30 Ağustos 2011, 02:19:46
oğuzhan saraçoğlu alt yapıdan sanırım.bu arada oğuzhan azgar la başaran saraçoğlu karışımı yapmadım hakkaten ismi bu :)

oğuzhan saraçoğlu değil kardeşim;

AhmetDenizci

Ayrıca Tita'da Ankaraspor'dan transfer sayıldığı için Ankaragücü ona da lisans çıkaramamış, o da boşta şuan.

atakumlu83

arkadaslar yonetımın en yaptıgı berbat ıs abdulazız ıle yenı sozlesme yapmaması bugun bı sıtede okudum eskısehırspor taraftarı en buyuk transferımız abdulazız dıyorlar bızde boyle bır oyuncuyu gondeırıyoruz

AhmetDenizci

Gelenler: Vladimir Petkovic(Young Boys), Burak Çalık(Altay), Serdar Gürler(Sochaux)/İptal, Pal Lazar(Videoton), Selim Teber(Kayserispor), Andre Luiz Bahia(Feyenoord), Armağan Kuş(Kayserispor), Hakan Arslan(Güngörenspor), Valdomiro Duarte de Macedo(Vitoria Setubal), Ekigho Ehiosun(Warri Wolves FC), Atilla Özmen(Bucaspor), Alvaro Jose Domingues Cabezas(Sion), Gurur Yazar(Karşıyaka), Yenal Tuncer(Bursaspor)

Gidenler: Hüseyin Kalpar(Çaykur Rizespor), Abdülaziz Solmaz(Eskişehirspor), Akeem Agbetu(Karşıyaka), Alparslan Kartal, Can Özgür, Musa Büyük, Oğuz Üstünel, Serkan Boydak, Emrullah Şalk, Mustafa Gürel, Sinan Ayar, Billy Mehmet, Turgay Gölbaşı(Karşıyaka)

Bence tek kaybedilen Agbetu'dur.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 30 Ağustos 2011, 03:02:24
arkadaslar yonetımın en yaptıgı berbat ıs abdulazız ıle yenı sozlesme yapmaması bugun bı sıtede okudum eskısehırspor taraftarı en buyuk transferımız abdulazız dıyorlar bızde boyle bır oyuncuyu gondeırıyoruz

bu sitede azizi öven tek kişisin biliyor musun?hepimiz bayram yapıyoruz gitti diye

erdem

abdülazize en iyi transfer diyolarsa bu senenin en büyük düşme adayı eses  :D

atakumlu83

ben asla abdullazız ovmuyorum tabıkı gecen sezon oynamayısına ben de kızdım sadece ben fıkrımı soyluyorum

yilmazselcuk55

Mustafa'ya talip var

Fatih Terim'in önümüzdeki sezon kadroda düşünmediği Mustafa Sarp, bir süredir tesislerde tek başına antrenman yapıyordu.

Tecrübeli futbolcu teklifleri beklerken, ilk atak Samsunspor'dan geldi. Genel menacerlik görevine Adnan Sezgin'i getiren Süper Lig'in yeni ekibinin, Mustafa için Galatasaray'ın kapısını çalmaya hazırlandığı öğrenildi. Transferin son günlerinde, 30 yaşındaki oyuncu için başka tekliflerin de gelmesi bekleniyor.

http://fanatik.ekolay.net/Mustafaya-talip-var_3_Detail_294_236179.htm

samsunspor.co.nr

Baska, daha cazip bir teklif gelir de bize gelmez inşallah.
Turgay'in aynısı. Hiç fark yok.
Adam kovalar, müdahale etmez.
Pas atar, rakibe gonderir.
Kambur kambur gezer sahada
Taraftarı delirtir.

Takıma hiç katkı yapabileceğine inanmıyorum.
Az da para istemez. Ona verilecek para ile takıma daha faydalı birileri alınmalı.
Sarp'a verilecek parayı da forvet transferinin üstüne koyup adam gibi bir forvet alsınlar.

Takıma direk katkı yapabilecek, fark yaratacak adam alsınlar. Yoksa 5 transfer daha yapsan dumduz adamlardan ne olur.
Oldugu yerde sayar oyunumuz.

muzaffer4

targinho nun geleceğini söyleyen arkadaşla konuştum niye adam gelmedi filan dedim dediki "adnan sezgin bu adamı alacağımıza bu adamın bonservis parasıyla 2-3 süperlig adamı alalım demiş ve bu hafta içinde alacakmışız haftaya pzt hemen imza atacaklarmış        emre çolak m.sarp filan olabilirmiş adnan sezgin tanıdığı oyuncuları getirecekmiş bence iyi adamlar gelmeyecek e.çolak ve m.sarp ta gelmeyecek bank asyada geleceği parlak 2 adam ve süperligin orta sıralarında bir takımın yedek oyuncusu filan gelecek ama önemli değil önemli olan takımın birbirine alışması takım alışırsa biribirine sorun çözülür taraftar yönetim futbolcular teknik heyet inşallah galbiyetlere imza atacağız 

muzaffer4

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 30 Ağustos 2011, 09:54:33
Baska, daha cazip bir teklif gelir de bize gelmez inşallah.
Turgay'in aynısı. Hiç fark yok.
Adam kovalar, müdahale etmez.
Pas atar, rakibe gonderir.
Kambur kambur gezer sahada
Taraftarı delirtir.

Takıma hiç katkı yapabileceğine inanmıyorum.
Az da para istemez. Ona verilecek para ile takıma daha faydalı birileri alınmalı.
Sarp'a verilecek parayı da forvet transferinin üstüne koyup adam gibi bir forvet alsınlar.

Takıma direk katkı yapabilecek, fark yaratacak adam alsınlar. Yoksa 5 transfer daha yapsan dumduz adamlardan ne olur.
Oldugu yerde sayar oyunumuz.

birde ekigho ve ya zenkeye  Galatasaray ! Mustafa Sarp dan Pino ya küfür = )         ;D ;D

samsunlugurbetci

Alıntı yapılan: ekigho55 - 30 Ağustos 2011, 10:06:54
targinho nun geleceğini söyleyen arkadaşla konuştum niye adam gelmedi filan dedim dediki "adnan sezgin bu adamı alacağımıza bu adamın bonservis parasıyla 2-3 süperlig adamı alalım demiş ve bu hafta içinde alacakmışız haftaya pzt hemen imza atacaklarmış        emre çolak m.sarp filan olabilirmiş adnan sezgin tanıdığı oyuncuları getirecekmiş bence iyi adamlar gelmeyecek e.çolak ve m.sarp ta gelmeyecek bank asyada geleceği parlak 2 adam ve süperligin orta sıralarında bir takımın yedek oyuncusu filan gelecek ama önemli değil önemli olan takımın birbirine alışması takım alışırsa biribirine sorun çözülür taraftar yönetim futbolcular teknik heyet inşallah galbiyetlere imza atacağız 

eğer duydukların doğru ise Samsunspor şimdiden bank asya yolcusu... ilk 5 haftada 3 puan alabilirsek yeter bize...

guvener55

portekizden tiago diye bir forvet oyuncusunun geleceği söyleniyor bununla ilgili birşey duyan var mı