2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: samsunlugurbetci - 29 Ağustos 2011, 22:58:55
Atilla Cebeci'nin şu anda söylediğine göre Adnan Sezgin Samsuna  topçu getirmiş... İsmini söylemedi transfer için sıkıntı olmasın dedi.. Emre Çolak söylentileri geziyor ortalıkta... Kimisi de yalanlıyor hayrola artı...

emre çolak yetenekli eyvallahda bu adamında defansif özelliği yok bize ön libero şart bana göre:S:S

muzaffer4

Alıntı yapılan: samsunlugurbetci - 29 Ağustos 2011, 22:58:55
Atilla Cebeci'nin şu anda söylediğine göre Adnan Sezgin Samsuna  topçu getirmiş... İsmini söylemedi transfer için sıkıntı olmasın dedi.. Emre Çolak söylentileri geziyor ortalıkta... Kimisi de yalanlıyor hayrola artı...

ordulu bu sene 52 numaralı formayı giyer ayrıca trabzonspor sempatizanı istemem...

altunay

atilla cebecinin söylediği futbolcu emre çolak arkadaslar büyük ihtimalle anlaşilmıs kaynak sağlam ama isim veremem

samsunlugurbetci

necidir bu adam ben adını duydum da ne futbolunu izledim ne de ne olduğunu bilirim... ordulu ve ts sempatizanı olduğunu söyleyen var :D

serkancengiz

yetenekli bir topçu bizde iş yaparmı orası meçhul

fanatik samsunsporlu

bize güçsüz oyuncu lazım değil.ufuk bayraktar aynısı.o daha giremiyor 11 e

doðan

30 Ağustos 2011, 00:34:52 #8061 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2011, 07:56:34 doðan
Emre Çolak'da suu gs de oynaan cocuk degilmiydi yaa. ,... İkinci Murat yıldırım . Müthiş yetenekli , ben beğenirim Allah icin

Jnr.Serkan

Bonservisiyle gelicekse güzel transfer kiralık gelecekse gerek yok

samsunluerhan

samsunlugurbetci

kiralık diyorlar... google da arama yaptım da webaslan.com da bi habere takıldı gözüm. Fatih Terim Ardanın gidişinden sonra
Ardanın yerinde 3 oyuncu denemiş ve ilk denediği oyuncu Emre Çolak... gs li arkadaşa sordum Arda gözüyle bakıyorduk
Fatih Terim satmaz onu kiralık göndermiştir dedi, yoksa bizim için kayıp olur dedi...

LisandroLopez

Ya şu süper ligden oyuncu almayın arkadaş... Alacaksanız Manisaspor dan alın sadece :)

Burak

Emre Çolak dinamik gelecek vaad eden bir oyuncu faydalı olabilir takımımıza

ngonge

GS bonservisi ile vermez sanırım. Emre Çolak benim beğendiğim bir oyuncu ama aynı tipte ortasahada oyucu sayısı fazla oldu. Daha dirençli bir isme ihtiyacımız var aslında.

samsunlugurbetci

Alıntı yapılan: ngonge - 30 Ağustos 2011, 01:09:52
GS bonservisi ile vermez sanırım. Emre Çolak benim beğendiğim bir oyuncu ama aynı tipte ortasahada oyucu sayısı fazla oldu. Daha dirençli bir isme ihtiyacımız var aslında.
Rios gibi mi :) Rios olaydı orta saha geçilmezdi bizim... Ayrıca hucüma da iyi çıkartıyor takımı ama olmadı işte..

target_t.t.b

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 29 Ağustos 2011, 20:03:16
http://www.samsunspor.org.tr/resimler/29ags/Resim%20212.jpg

şu fotoğraftaki futbolcu kim ?
oğuzhan saraçoğlu alt yapıdan sanırım.bu arada oğuzhan azgar la başaran saraçoğlu karışımı yapmadım hakkaten ismi bu :)