2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: kale5501 - 29 Ağustos 2011, 14:03:44
adem bize yaramaz o kadar iyi olsa manisa niye satsın

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 29 Ağustos 2011, 13:49:16
Manisaspor'un Adem'i satmayı ve kiralamayı düşünmemesine rağmen...

ugrass

hiçbişeye degilde takım düşerse hüseyin kalpar bize kıcıyla gülcek ona yanarım.

zzeennkkee55

samuray

ya lig başlayacak hala eksik transferler tamamlayamadılar s.o.s veriyor takım işimiz zor görünüyor bu sezon süper ligte inşallah çıktığımız gbi düşmeyiz ? :( :(

55_samsun_55

akşam 6 civarında uzun saçlı biri bizim kel hocayla epey koştu(hocanın adını bilmiyorum)açma germe falan yaptı.kadrodan değildi ama kimdi çıkaramadım odamı hocaydı acaba?

Akyol

Zzenkeee55'e ne oldu? Üzmeyin sevenlerini detekçilerini şaka deyin  :D :kanka: :kanka: :kanka: :-*

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: 55_samsun_55 - 29 Ağustos 2011, 19:14:03
akşam 6 civarında uzun saçlı biri bizim kel hocayla epey koştu(hocanın adını bilmiyorum)açma germe falan yaptı.kadrodan değildi ama kimdi çıkaramadım odamı hocaydı acaba?

m.sarp olmasın?

AhmetDenizci

_Jack Daniels_

kalptenþimþek

fotoğraflar çok kalite çekilmiş..

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: farUqras - 29 Ağustos 2011, 16:08:14
hiçbişeye degilde takım düşerse hüseyin kalpar bize kıcıyla gülcek ona yanarım.

hüseyin hocanın şansı her zaman tutmaz.sömestri görebilecek mi bakalım

samsunlugurbetci

abiler duyduğunuz bildiğiniz transfer olayı var mı? endişenlemeye başladım takım için... Verilen sözlere noldu? Nerede yıldızlar? Takımda afedersiniz santrafor yok ya...  :-\

Ayberk

pazartesi günü gelecek olan portekizli hani zzzzz

5 Eylül gününe kadar her gün tatil, noter, banka hepsi kapalı. Nasıl transfer yapacağız bilmiyorum. Anlaşılıp son gün imza atılacak her halde :-\

samsunlugurbetci

Atilla Cebeci'nin şu anda söylediğine göre Adnan Sezgin Samsuna  topçu getirmiş... İsmini söylemedi transfer için sıkıntı olmasın dedi.. Emre Çolak söylentileri geziyor ortalıkta... Kimisi de yalanlıyor hayrola artı...