2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

mimar55

takım cok kötü değil ama biraz güven lazım ve bunu verecek futbolcu sabır herseyin ilacı arkadaşlar

Uğur Yıldız

ben artık düşeriz diyorum valla bu zamana kadar hep bi umut diyodum ama bugunki oyundan sonra çoooooooookkk zor işimiz!

Harun55

Alıntı yapılan: Ayberk - 29 Ağustos 2011, 00:00:48
32165. kez söylüyorum; en azından Ahmet Kuru'yu alın forvete zzzzz .:.:.

yaaa git allah askina yaaaa... ORduspordaki ahmet kuru mu ???

cembaba

AHmet Kuru veya Ekigho yerine Agbetu kalacaktı abi. Adam Kanattan bindirmeler yapıyor. geriye geliyor. Gol atıyor. uyum sorunu yok. Zenke'nin neşesine neşe katıyor. Çok iyi dostlar. Bunları düşünmeden nasıl gönderebildiler adamı hala hayret ediyorum. :S

##kdc##

yine bize hasret bize yine hüsran var,
yine bize sensiz günler düştü agbetu  :(

Ayberk

Ahmet Kuru harika oyuncu olduğu için değil. Yerli ve boşta. İleride de hiç yoktan kadro derinliği oluşturur. Kaldı ki nasipse alacağımız oyuncuyu göreceğiz, aman aman üstün birisi çıkmayacak ;)

yilmazselcuk55

29 Ağustos 2011, 03:46:49 #8031 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2011, 04:02:48 yilmazselcuk55
Az Önce maçın tekrarını izledim Attilla Bi Yorumda Bulundu Adnan Sezgin gelmeden önce 2 oyuncu almayı düşünüyorlardı şimdi 4-5 transfer yapıcaklar diye bişiy dedi bakalım  ne olacak 5 Eylüle Kadar ama bu takıma transfer şart !!!

muzaffer4

bank asya kadrosuyla dünkü giresunu yenerdik çok eminim... :evet: :evet:

samsunluhakan

bu takıma acilen 1 tane teknik direktör ve 11 topçu lazım

cezayir55

samsunspor.co.nr

Dün macı ben de izledim.
Gercekten Cok kötüydük.
Fakat superlig takımlarından Eskişehir,Manisa,Mersin gibi takımlar da bu donemde alt liglerden takımlarla oynadıkları hazırlık maclarında benzer sonuclar aldılar.
Hazırlık maçının rehaveti ve takimimizin,hocanın istediklerini sahaya yansitamadigini düşünmek istiyorum.
Beklerimiz hep ileri çıktılar fakat ilk yarı yenal ile bir kaç denemenin haricinde kanatlardan cok verim aldığımız söylenemez.
orta alanda hep sıkıştırdık oyunu.
Taktik mutlaka oturacaktir, sezon başlayana kadar umarım olur.
Transfer ihtiyacı da net görünüyor.
Gönlümden gecen de (gecen bir haberde okudum) galatasaray'ın göndermeyi düşündüğü yekta Kurtulus.
Faydalı olabilir.
Mutlaka iyi bir de "golcü" ihtiyacımız var. İyi çıkarsa,tutarsa dememize ihtiyac bırakmayacak bir golcü.

İnşallah dün aksam izlediğimiz gibi görmeyiz takimimizi bir daha,hazırlık macları da dahil.

alex agbo

allahını seven gönderdiği son mesajlara baksın

Alıntı yapılan: carlsberg - 29 Ağustos 2011, 13:40:21
Burakcan Kunt a ne dersiniz duisburgda??

yilmazselcuk55

AlıntıKulübümüzü telefon ve mail yağmuruna tutuyoruz.

Mademki Adnan Sezgini aldık transferin son günü olan 5 eylüle kadar kaliteli ilk 11 de oynacak futbolcular istiyoruz. Yapılan transferleri yetersiz görenler yada farklı konularda talepleri olanlar vermiş olduğumuz numaraları arıyabilir yada mail atabilir... Sessiz kalmak çözüm değil, talebini ilet bu takım bizim... Tel: 0362 238 36 96, 0549 355 51 55, 0507 466 72 28, 0507 466 72 29... Mail:info@samsunspor.org.tr

Samsunspor tv böyle bi etkinlik oluşturmuş facebookta

https://www.facebook.com/notes/samsunsportv/tak%C4%B1m%C4%B1-yetersiz-buluyorsan-sende-bu-sese-kat%C4%B1l-/204313179632203

Manisaspor'un golcü oyuncusu Adem Büyük için Samsunspor,Mersin İdman Yurdu,Adanaspor ve Göztepe Tarzanların kapısını çaldı.Başkan Yaralı Nedim Delibaş'a 1 Milyonu veren Adem Büyük'ü alır dedi

Forvet transferini büyük gizlilik içerisinde yürüten Göztepe kulübü, Gana'nın Berekun Chelsea takımından 22 yaşındaki genç golcü Berekum Idan'ı renklerine katmıştı. Ancak yerli bir santrafor daha almayı düşünen Göztepe, forvet transferi için rotayı Adem Büyük'e çevirdi.

Manisaspor'un Adem'i satmayı ve kiralamayı düşünmemesine rağmen, Göztepe'nin iddialı bir kadro kurmak için Adem'i mutlaka almak bir kere daha Manisaspor'un kapısını çaldı. Daha önce Manisaspor ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamayan Göztepe'nin, daha iyi bir teklifle Manisaspor'un genç oyuncusu alarak transferi kapatmak istiyor.

SAMSUNSPOR,MERSİN VE ADANA'DA İSTİYOR

Manisaspor'lu Adem Büyük'ü Göztepe'nin yanı sıra Spor Toto Süperin yeni ekibi Mersin İdman Yurdu ve Samsunspor , Bank Asya 1.Ligin güçlü takımı Adanaspor'da istiyor.Manisaspor kulüp Başkanı Kenan Yaralı 1.Milyon lirayı verene Adem Büyük'ü verebileceklerini belirterek bu Mersin olur,Adanaspor olur Göztepe olur Samsunspor olur dedi

http://www.xn--sportrkiye-eeb.com/haberdetay.asp?ID=6762

carlsberg

ok agbo kaldırdım mesajı unut gitsin :-))

kale5501

adem bize yaramaz o kadar iyi olsa manisa niye satsın