2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 28 Ağustos 2011, 13:19:31
Taklacı bu da.  ;D

Aha bu laf da çok hoşuma gidiyor ya ;D Taklacı güvercin gibi ;D

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 28 Ağustos 2011, 14:54:24
genelde genç oyuncular alıyoruz bu iiyi ama o gençler iyimi bunu sene içinde görecez ve de kötüyse işte o zaman transfer politikamıza bende ................. :x(( :x((

işte sorun da o ? iyi mi ? herkesin içinde var bu his...inşallah iyi çıkarlar,ama şansa bırakılmamalı..Hep bugünü bekledik,daha iyi transferler yapılabilirdi...

samsunmania

Hoca hep çift ayaklı oyuncuları tercih ediyor. Yaptığımız tarnsferlerden 3-4 ü bu özellikte.Maç içerisinde bir çok taktik varyasyonu ve bir çok oyuncunun yine maç içerisinde farklı yerlerde görev alacağını söyleyebiliriz.

muzaffer4

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 28 Ağustos 2011, 14:56:02
işte sorun da o ? iyi mi ? herkesin içinde var bu his...inşallah iyi çıkarlar,ama şansa bırakılmamalı..Hep bugünü bekledik,daha iyi transferler yapılabilirdi...

hem genç hemde kendini iyi oynuyor diye ispatlamış adam almak zor zaten onları avrupanın büyük kulüpleri alıyor biz ise gelecek vaadeden yani genç ama patlama yapması bekleniyor olan adamları alıyoruz bunları izleyen adam varmı bilmiyorum yönetim de bu adamları iyi diye değilde ucuz diye alıyorsak yazıklar olsun...

55__Gurbet__55

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 28 Ağustos 2011, 15:01:06
hem genç hemde kendini iyi oynuyor diye ispatlamış adam almak zor zaten onları avrupanın büyük kulüpleri alıyor biz ise gelecek vaadeden yani genç ama patlama yapması bekleniyor olan adamları alıyoruz bunları izleyen adam varmı bilmiyorum yönetim de bu adamları iyi diye değilde ucuz diye alıyorsak yazıklar olsun...

Düşünemediklerimiz vardır,hocamızın ve yönetimin vardır bir bildiği...

cembaba

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 28 Ağustos 2011, 14:52:36
Bizim scooter larımız yok mu ? kim izleyip transfer yapıyor ,yönetimden ? Hocanın isteyip aldıkları adam oldu,eyvallah hoca istesin alsınlar, ama onun dışında kim yapıyor acaba transerleri ? menajerler vasıtasıylamı ?

Günün bombası değil hani her günün bombasısın. ;D

SSKLA

twitter

az önce madrid - osasuna maçını izledim lamah diye biri var bildiğin azman soldan yardırıyor

transfermarkt ücreti 1 milyonmuş çok şaşırdım

http://www.transfermarkt.co.uk/en/lamah/profil/spieler_35035.html

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: twitter - 28 Ağustos 2011, 15:15:41
az önce madrid - osasuna maçını izledim lamah diye biri var bildiğin azman soldan yardırıyor

transfermarkt ücreti 1 milyonmuş çok şaşırdım

http://www.transfermarkt.co.uk/en/lamah/profil/spieler_35035.html

Macı izlerken aynı şey aklımdan gecti.
Felaket hızlı, ayağına hakim. İyi de vuruyor toplara.
Son derece faydalı bir adam.

Akyol

Alıntı yapılan: CemBaba - 28 Ağustos 2011, 15:07:35
Günün bombası değil hani her günün bombasısın. ;D

Avrupa'da takımlar scooter'lara biniyorlar geziyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar...

Peki Başkanım bizim niye scooter'ımız yok Başkan bize niye scooter almıyorsun  :kafa: :kafa:

Jnr.Serkan

28 Ağustos 2011, 15:25:24 #8006 Son düzenlenme: 28 Ağustos 2011, 15:29:27 Jnr.Serkan
Aynı şey benimde aklımdan geçti.Lamah çok kaliteli.Ama İspanya ligindeki futbolcuyu Bize yar etmezler.Osasuna'da o ligin İstanbul Belediyesi konumunda zaten.Ayrıca hatırladığım kadarıyla bu adam daha sezon başı Belçika liginden geldi Osasuna'ya

Akyol

Böyle peş peşe yazıyorum admin ağabey kızacak pazar pazar ama idare et admin ağabey  :-* 

Bence bu adam iyi transfer olur, yalnız kafama takılan bir durum bu adam sol adamı değil gibi daha çok Dominguez'in mevkide oynayacak birine benziyor bize şöyle solda direk oynayacak birisi lazım bence...

cgr

Alıntı yapılan: Akyol55 - 28 Ağustos 2011, 15:24:54
Avrupa'da takımlar scooter'lara biniyorlar geziyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar...

Peki Başkanım bizim niye scooter'ımız yok Başkan bize niye scooter almıyorsun  :kafa: :kafa:

Puskevit :)

Gaziosmanpaşalı3455

bu akşam oynanacak olan giresunsporla oynanacak maçın yayını varmı arkadaşlar?