2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

SSKLA

bu arada geçen sene 4-5 aylık bir sakatlık geçirmiş.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 28 Ağustos 2011, 13:36:05
bu arada geçen sene 4-5 aylık bir sakatlık geçirmiş.

adnan sezgin varsa kesin gelir.. ;D ;D

SSKLA

Targino nun ana mevki sağ kanat fakat solda da oynayabilen bir oyuncu ayrıca sağ ayağı çok güçlü sol ayağı güçlü(Fm ye göre).

Akyol

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 28 Ağustos 2011, 13:19:14
her iki ayağını da iyi kullanıyor Ceyhun eriş gibi ;)
Örnekteki adama (ki adam değil) sinir oluyorum. Ama bu Targino fena bi adam yahu keşke gelse solda sağda etkili gözüküyor. Defansif bir adam değil ileriye dönük oynuyor, birde forvet alabilsek harika olacak...

twitter

turgut ne oldu acaba ya?
türk olarak alınabilecek en iyi sağ açık bence şuan

SSKLA

Alıntı yapılan: Akyol55 - 28 Ağustos 2011, 14:07:28
Örnekteki adama (ki adam değil) sinir oluyorum. Ama bu Targino fena bi adam yahu keşke gelse solda sağda etkili gözüküyor. Defansif bir adam değil ileriye dönük oynuyor, birde forvet alabilsek harika olacak...

Tabi ki dediğin gibi abi ama misal olsun diye yazım iki ayağınıda iyi kullanan aklıma ilk gelen ve örnekteki kişidende herkesin anlayabileceği olarak aklıma ilk gelen kişiydi

zzeennkkee55

Bu kim ? yeni yıldızımız bu mu başkanım ? nerden bulup getiriyorsunuz böyle adamları ?

muzaffer4

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 28 Ağustos 2011, 14:36:20
Bu kim ? yeni yıldızımız bu mu başkanım ? nerden bulup getiriyorsunuz böyle adamları ?

evet bu kardeşim beğenemedin mi? .:.:.

hakan55

200 evlerden hacıismailden getiriyorlar zenke.Seni de ordan almadık mı

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 28 Ağustos 2011, 14:43:14
evet bu kardeşim beğenemedin mi? .:.:.

yönetimin transfer politikasını beğenmedim,topçuyu değil

babasamsunlu

bence ekigho  zenkeyi döver..  :evet: :evet: :evet:

muzaffer4

ya sanki adam geldi de eleştiriler başladı bu adam büyük ihtimal gelmeyecek adam vitoria guimares te oynuyor portekiz futbolu çok ilerledi bu sene uefa play off oynadı ama gelirse çok iyi transfer olur bu sene en iyi transferlerimizden olur.. :( :( :(

zzeennkkee55

Bizim scooter larımız yok mu ? kim izleyip transfer yapıyor ,yönetimden ? Hocanın isteyip aldıkları adam oldu,eyvallah hoca istesin alsınlar, ama onun dışında kim yapıyor acaba transerleri ? menajerler vasıtasıylamı ?

muzaffer4

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 28 Ağustos 2011, 14:44:10
yönetimin transfer politikasını beğenmedim,topçuyu değil

genelde genç oyuncular alıyoruz bu iiyi ama o gençler iyimi bunu sene içinde görecez ve de kötüyse işte o zaman transfer politikamıza bende ................. :x(( :x((