2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Alıntı yapılan: lucarelli - 26 Ağustos 2011, 17:09:49
İsmail Uyanıkla beraber İstanbulspor'da görev aldı mı acaba? Yanlış hatırlamıyorsam İsmail Uyanık bir aralar İstanbulspor yönetiminde idi.

bildiğim kadarıyla İstanbulsporda birlikte çalışmadılar, Adnan Sezgin Cem Uzan döneminde menajerlik yaptı.

twitter

kazım başkan hani baba transferler?

alisan5516

Portekizli forvet kesin anlaşıldı yüzde yüz çok net ismi ortada yok ama portekizli.

berusa55

Yüzde yüz anlaşıldığına, Portekizli olduğuna kadar öğrenilip de ismi nasıl net değil onu anlamam ben de...

ngonge

3 yabancı forvet garip olacak, hoca tek forvet arkası 2 kanat mı oynatıyor yoksa 3 forvet mi oynatyor onu anlamadım.

maço

şu giresun maçınıda bir izleyelimde tam anlaşılır nereler eksik futbolcular nasılmış.

twitter

1 yabancı hakkımızı sol beke harcasaydık keşke

ChucKeR

Alıntı yapılan: twitter - 26 Ağustos 2011, 21:53:55
1 yabancı hakkımızı sol beke harcasaydık keşke

öyle olması lazımdı zaten de ne bilsin petkovic yenal'ı orhan ak'ı. başaranın büyük şeyler başarması lazım. hadi inşallah

lucarelli

Yenal'ı çok iyi bilemeyebilir ama bu kadar aydır bu takım ile çalışıyor. O nedenle Başaran'ı da bilir, Orhanı da. Bu adam buraya başarısız olmaya gelmedi ya. Birazcık sabıretmemiz gerekecek.

zzeennkkee55

Petkovic hoca yanlış bilmiyorsam eski takımını 3-4-3 oynatıyordu,hücum futbolu oynatıyordu..Burada da 3-4-3 sistemini uygulayacağını Varsayarsak ;

---------------------------------Ahmet Şahin---------------------------

Adem Alkaşi(Bahia)-----------Kemal Tokak--------------Pal Lazar

Alvaro Domingues---------Murat Yıldırım--------Hakan Bayraktar-------------Selim Teber

Ekigho Ehiosun---------Zenke---------------?????????(Burak Çalık)

Elindeki kadroyla bunu uygulayabilir....

Ahmet Şahin : İyi kaleci,Süper lig için oldukça yeterli kalitesini zaten gösterdi kalemiz sağlam,güvenilir ellerde...
Adem : 3 lü defansta seri hızlı topla çıkabilecek oyuncu olması gerektiği için rahat oynayabilecek durumda,hızlı olması da artı puan
Kemal Tokak : Bildiğimiz gibi çok iyi stoper,Süper Ligde de kendini göstermek isteyecektir,iyi işler yapacaktır,sözleşmesinin de düzeltilmesi iyi oldu,defansın sağlam taşlarından biri olacaktır Kemalimiz..
Pal Lazar:88 li çok genç oyuncu..Yapılan en iyi transferlerden biri kendimce..O yaşta Macar milli takımında oynaması da oldukça iyi..çok fazla izlemesemde genç olması avantajdır ve Kemalle beraber elinden geleni yapacaklardır..Başarılı olacağına inanıyorum..

3lü defans oynarsak seri,yıldırıcı ve iyi kesici defanslar olmalıdır ki Adem ve Kemal bildiğimiz gibi bunları yapacaktır.

Alvaro Domingues:Hocanın bilip getirdiği tecrübeli belki de sistemine en uygun oyunculardan biri..Fiziği ve gücü oldukça iyi,çok da tecrübeli orta sahanın vazgeçilmezlerinden olacaktır..
Murat Yıldırım:Süper Lig de nasıl olacak en merak ettiğim oyuncuların başında geliyor.Umarım güç çalışmıştır teknik ama güçsüz bir oyuncu,Bank Asya'da bu ortaya çıkmıyordu ama Süper ligde çok sert futbol oynanıyor,orta sahanın yumuşak karnı Murat olur diye düşünüyorum kendimce..
Hakan Bayraktar:Sezon öncesinde sıkıntılı günler yaşadı,kadro dışı bırakıldı sonradan geri alındı..Hakan ne olursa olsun bu takımda tecrübesiyle de oynar..Süper Lig tecrübesi olan oyuncu,orta sahada top kesici ve top dağıtma rolünü Murat'la beraber üstlenecektir.Zaten bizden önce Antep'de de aynı görevi yapıyor.Murat'a da yardımcı olursa başarılı oluruz.
Selim Teber:Alman disiplini olan bir futbolcu ama çok düz bir oyuncu sadece görevini yapan insiyatif almayan bir oyuncu.Hocanın sisteminde nasıl olur soru işaretleri var.
Ekigho Ehiosun:Sezon öncesinde beni en çok heyecanlandıran oyuncu.Çok süratli ve atletik olduğunu duymuştum.Zenkeyle beraber deplasmanlarda en çok dikkat edilmesi gereken oyuncu olacak.Rakip defansları çok fazla yıpratacaklar.Arkadan iyi toplar alırsa çok yararlı olacaktır.Özellikle deplasmanlarda çok şey bekliyorum Ekigho'dan,kontraatak sistemimde deplasmanlarda puanlar kazandıracağından eminim.
Zenke:Emenike'den daha başarılı olacağına inanıyorum.(Emenike'ye benzetildiği için.).Ekigho'yla beraber rakibi çok yıpratacaklardır.Bu sene Zenke'den golden çok asist bekliyorum.Ekigho'yla beraber oynayacakları 3.forvete ya da forvet arkasına leblebi gibi gol attıracağına inanıyorum.Zenke candır :)
3.forvet:Şu an için burda oynayacak oyuncu göremiyorum kadroda.Transfer yapılacağı söylentileri var ki bence de yapılmalıdır.Pivot santrafor,fırsatçı golcü çok uygun olur.Zenke ve Ekigho zaten defansı yıpratıp pozisyonlar yaratacaktır burdaki forvete.Önemli olan bu forvetin kim olacağıdır.Yerinde yapılacak nokta bir transfer Gol krallığı bile yaşayabilir.

79 lu Maceda'nın boş transfer olduğunu düşünüyorum ki hocanın sistemine asla uymayacaktır,ağır ve yaşı fazla..
Orta sahaya yapılacak yaratıcı oyuncu 10 numara tarzında bir oyuncu çok iş yapar,geniş oynayacağımız için top tekniği iyi olan bir oyuncu olmalıdır,Sarp falan asla olmamalıdır.Culio'yu isterdim şahsen.
Forvete de yukarda yazdığım gibi fırsatçı golcü,gol koklayan bir oyuncu lazım.Zenke arkası dönük oynayabiliyor,Ekigho da suratli..Bu isim forumda adı geçen Kezman olabilirdi :)

Ben bu sene deplasmanda çok süprizler yapacağımıza inanıyorum..Kadromuz deplasman için uygun bir kadro..Nokta transferlerle güzel günler görebiliriz.İstemediğim,olumsuz düşündüğüm Adnan Sezgin inşallah beni yanıltır ve bu noktalara hocanın istediği tarz oyuncuları getirir...
3.haftada  trabzon_spor u önce durdurup daha sonra tek golle 1-0 geçeceğimizi düşünüyorum :)

hacettepeli

kadro kesinlikle böyle olmayacak eminim. ayrıca bir çok yoruma da katılmıyorum. değerlendirme için teşekkür ederiz. :hnk:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 27 Ağustos 2011, 00:19:47
Petkovic hoca yanlış bilmiyorsam eski takımını 3-4-3 oynatıyordu,hücum futbolu oynatıyordu..Burada da 3-4-3 sistemini uygulayacağını Varsayarsak ;

---------------------------------Ahmet Şahin---------------------------

Adem Alkaşi(Bahia)-----------Kemal Tokak--------------Pal Lazar

Alvaro Domingues---------Murat Yıldırım--------Hakan Bayraktar-------------Selim Teber

Ekigho Ehiosun---------Zenke---------------?????????(Burak Çalık)

Kadronun böle bir düzenle ve böyle bir 11 ile sahada bulunmasına ihtimal vermiyorum...

AhmetDenizci

zzeennkkee55, Dominquez'i bilmiyorum fakat Selim Teber kanat oyuncusu değil ki. Ayrıca Bahia solak bir oyuncu, o yüzden sol bek büyük ihtimalle Bahia'nın olacaktır. Sağ bek için Adem ve Lazar kapışır diyoruz fakat bildiğin gibi Petkovic ısrarla orada Kemal'i oynatıyor.

Boluspor'dan Ferhat Kiraz, Ankaragücü'nden Sestak, Sapara ve Turgut'un transfer edilmesini çok isterim. Fakat yabancıların sayısını çok olması nedeniyle Sestak ve Sapara hayal gibi. Ferhat Kiraz'ın sözleşmesi 2013'te bitiyor. Bolu yüksek bonservis ister bu saatten sonra.. Yalnız Turgut kalıyor, inşallah Turgut'u katarlar takıma.

hacettepeli

hakan ile adem hiçbir zaman ilk 11 oyuncusu olarak oynayamaz. eksik olmazsa tabi.

alperen

Alıntı yapılan: hacettepeli - 27 Ağustos 2011, 00:38:11
hakan ile adem hiçbir zaman ilk 11 oyuncusu olarak oynayamaz. eksik olmazsa tabi.

Hakan niye oynayamaz?