2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: lucarelli - 26 Ağustos 2011, 14:26:03
Bu arada gelecek misiniz Gençler ve Anakaragücü maçlarına?
Duruma göre gelebiliriz arkadaşlarla

sersa

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 26 Ağustos 2011, 14:28:13
Sen tahmin ettiğimden daha .... serkan ;D
Kardeş Turgut'un durumu noldu haberin var mı?

LisandroLopez

Alıntı yapılan: sersa - 26 Ağustos 2011, 14:29:41
Kardeş Turgut'un durumu noldu haberin var mı?

Şuan için yok ama yönetimle bi kaç telefon görüşmesi yaptığını biliyorum.
Yüzde 90 ihtimalle kendisine teklif iletilecek,yada iletildi.
Muhtemelen bi kaç gün içersinde sonuçlanır transfer olumlu yada olumsuz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 26 Ağustos 2011, 13:52:26
Galatasaray bütçe olarak da klüp olarak da zengin bir takım o takımı bile ne hale getirdi yaptığı transferlerle,Galatasaray hala bunun pisliğini temizlemeye çalışıyor..Stancu'ya,Culio'ya Zapata'ya ne para verip getirdiler...Yani transferden anladığı YOK...Takımı sömürür bu adam,nasıl göremez yönetim bunu,çok yazık çok

O saydığın adamları Hagi getirtti takıma şimdide kendisi Romanya'da o oyunculardan kazandığı komisyonu çatır çatır götürüyor.Adnan Sezgin'e git bunları getir dediler adam gitti getirdi bu onun transferden anlamadığınımı gösterir.

Adnan Polat gs'den ayrılırken şu son zamanlarda ntvspor'da yaptığı açıklamaları dinlemiştim ben.Adam orada kendi diyordu herkese bir kurban gerekti Adnan Sezgin'i seçtiler dedi.Az çok yaptıklarını anlattı ve kendi menfaatine bir şey yapmadı gs için gitti uğraştı çalıştı dedi yani.

Bence önce bizi yedirdiler bitirdiler sonumuz geldi diyeceğimize bi Hayırlı olsun diyelim...

Son olarakta bizi ne yöneticiler ne başkanlar geldi bitiremedide bir tane Genel Koordinatör mü bitirecek ???

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Ağustos 2011, 14:52:51
O saydığın adamları Hagi getirtti takıma şimdide kendisi Romanya'da o oyunculardan kazandığı komisyonu çatır çatır götürüyor.Adnan Sezgin'e git bunları getir dediler adam gitti getirdi bu onun transferden anlamadığınımı gösterir.

Adnan Polat gs'den ayrılırken şu son zamanlarda ntvspor'da yaptığı açıklamaları dinlemiştim ben.Adam orada kendi diyordu herkese bir kurban gerekti Adnan Sezgin'i seçtiler dedi.Az çok yaptıklarını anlattı ve kendi menfaatine bir şey yapmadı gs için gitti uğraştı çalıştı dedi yani.

Bence önce bizi yedirdiler bitirdiler sonumuz geldi diyeceğimize bi Hayırlı olsun diyelim...

Son olarakta bizi ne yöneticiler ne başkanlar geldi bitiremedide bir tane Genel Koordinatör mü bitirecek ???

adnan polat mı ? :) al birini vur ötekine 2 adnanlar bitirdi diye galatasaray taraftarı çıkıp bağırıyor...Adnan sezgin'i yönetimde tutabilmek için galatasaray camiasının en sevilen ismi haldun üstünel'i yediler bu adnanlar..galatasarayı batırıp borç altına sokan 2 adnan'dır..ve bu adam bizim takımımıza getiriliyor,ligler başlamasına 10-15 gün kala... :rulet: oynanıyor resmen

Shane_Falco

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 26 Ağustos 2011, 14:58:46
adnan polat mı ? :) al birini vur ötekine 2 adnanlar bitirdi diye galatasaray taraftarı çıkıp bağırıyor...Adnan sezgin'i yönetimde tutabilmek için galatasaray camiasının en sevilen ismi haldun üstünel'i yediler bu adnanlar..galatasarayı batırıp borç altına sokan 2 adnan'dır..ve bu adam bizim takımımıza getiriliyor,ligler başlamasına 10-15 gün kala... :rulet: oynanıyor resmen

Tamam hocam sen haklısın bittik biz ;)

Ajan

Adnan sezgin'in sportif açıdan başarılı olacağını düşünüyorum.Yalnız galatasaray çevreleri adamı aşırı para yiyici diye lanse ediyor eğer doğruluk payı varsa Tahsinle beraber kulübü sömürmezler inşallah.

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Ağustos 2011, 15:12:30
Tamam hocam sen haklısın bittik biz ;)

ben bittik falan demedim adamın icraatları ortada,transfer için buna bel bağlayacaksak işimiz yaş

Ayberk

Alıntı yapılan: Kızılordu - 26 Ağustos 2011, 15:30:21
Adnan sezgin'in sportif açıdan başarılı olacağını düşünüyorum.Yalnız galatasaray çevreleri adamı aşırı para yiyici diye lanse ediyor eğer doğruluk payı varsa Tahsinle beraber kulübü sömürmezler inşallah.

ya da yeme yarışında birbirleriyle uğraşırlarken kulüp rahat bir nefes alır ;D :P

cezayir55

bu adam senes erzik doneminde futbol federasyon genel sekreteriymis adnan polat elinden alinca senes erzik adnan polatla uzun bir sure gorusmemis bence bekleyip gormekte fayda var

jean

orhan

adnan sezgin futbolu bilen ve futbol camiasını tanıyan bir isim. heyacanını kaybetmeden gerçekten birşeyler vermeye geliyor ise bize çok  fayda sağlar.

GökhanÇağlar

tecrübeli adam İsa Turan dan iyi yapar bu işi,bekleyip görelim...

lucarelli

İsmail Uyanıkla beraber İstanbulspor'da görev aldı mı acaba? Yanlış hatırlamıyorsam İsmail Uyanık bir aralar İstanbulspor yönetiminde idi.

muzaffer4

adnan sezgini boşverin de şu transferler noldu yahu bir yerli bir yabancı demişlerdi yenal geldi yerli yabancı forvet gelecekti uzun zamandır araştırıyorlar tanınmış iyi bir adam getirecekler heralde...