2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluerhan

.. TAKIMIMIZA ADNAN SEZGIN HAYIRLI OLSUN KESİN BASARILI OLACAKTIR.. SADECE GEÇ GETİRİLDİ..
samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 26 Ağustos 2011, 04:29:48
Samsunspor Sportif Direktörlük İçin Adnan Sezgin'le Anlaştı.. Yanlış Yaptın Yönetim !! Gittin Dolandırıcı Adnan Sezgin'le Anlaştın..

Galatasaray bütçe olarak da klüp olarak da zengin bir takım o takımı bile ne hale getirdi yaptığı transferlerle,Galatasaray hala bunun pisliğini temizlemeye çalışıyor..Stancu'ya,Culio'ya Zapata'ya ne para verip getirdiler...Yani transferden anladığı YOK...Takımı sömürür bu adam,nasıl göremez yönetim bunu,çok yazık çok

fındık

yalnız twitter da tanju colak yaylım ateşi salıyo adnana ve kazım yılmaza

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 26 Ağustos 2011, 13:52:26
Galatasaray bütçe olarak da klüp olarak da zengin bir takım o takımı bile ne hale getirdi yaptığı transferlerle,Galatasaray hala bunun pisliğini temizlemeye çalışıyor..Stancu'ya,Culio'ya Zapata'ya ne para verip getirdiler...Yani transferden anladığı YOK...Takımı sömürür bu adam,nasıl göremez yönetim bunu,çok yazık çok

Doğmamış çocuğumun ilk göz yaşısın...

sersa

AYRICA SAMSUNSPOR BIR FORVET 2 DE ORTA SAHA OYUNCUSU ALMAK ICIN GIRISIMLERINI SURDURUYOR

Kaynak:Atilla Cebeci

zzeennkkee55

sadece55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 26 Ağustos 2011, 13:52:26

Kardeş sosyologmusun ya her şeyi önceden çözüyosunn..her mesajda antipatik olunmazki yahu

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Erdinc - 26 Ağustos 2011, 14:03:32
Kardeş sosyologmusun ya her şeyi önceden çözüyosunn..her mesajda antipatik olunmazki yahu

nerden bildin sosyolog olduğumu ? öyleyim gerçekten  >l<

sadece55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 26 Ağustos 2011, 14:04:15
nerden bildin sosyolog olduğumu ? öyleyim gerçekten  >l<

Hissettim bende medyumum !!

sersa

hahaha Yoksa adında Samet mi bende medyumum  :-*

zzeennkkee55

sadece55

SAMSUNLU ORUMA 55

26 Ağustos 2011, 14:22:50 #7857 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2011, 14:27:08 SAMSUNLU ORUMA 55
Alıntı yapılan: lucarelli - 26 Ağustos 2011, 09:58:12
Dedikodu galiba kimse kaynak vermiyor,
lucarelli abi dün arena gazetesi muhabiri fatih tutardan almıştım haberi yani kaynağı yazmayı unutmuşuz kusura bakmayın.. zaten ben gece haberi verdim sizlere sabah gazetelerde sitelerde adnan sezginle anlaştığımızı yazmışlar   :D :-*

lucarelli

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 26 Ağustos 2011, 14:22:50
lucarelli abi dün arena gazetesi muhabiri fatih tutardan almıştım haberi yani kaynağı yazmayı unutmuşuz kusura bakmayın.. zaten ben gece haberi verdim sizlere sabah gazetelerde sitelerde adnan sezginle anlaştığımızı yazmışlar   :D:-*

Tam kaynağından almışsın haberi  ;)
kusurluk bir şey yok,

Bu arada gelecek misiniz Gençler ve Anakaragücü maçlarına?

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 26 Ağustos 2011, 13:55:05
Doğmamış çocuğumun ilk göz yaşısın...

Sen tahmin ettiğimden daha .... serkan ;D