2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

sosaka

Başınız sağolsun Allah sabırlar versin
Mekanı cennet olsun annenizin

Gorkem

samsunspor.co.nr

Başınız sağolsun,Allah sabır versin.

Harun55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 25 Ağustos 2011, 13:53:39
ortada pozitif olacak durum ne yazık ki yok,doğru düzgün transferler yapmıyoruz,hep bir belirsizlik var çıldırtıyor artık bu durum

Zenkeee bencede cok negatif dusunuyorsun dusuncene saygimiz var ama hepde dir dir etmenin anlami yok..

Harun55

Basin sagolsun Samuray..allah sabirlar versin allah anneni öteki tarafta huzura kavustursun..

AntZ

Başın sağolsun Samuray, annemizin mekanı cennet olsun.

ibrakadabra55

Adnan Sezgin süpriz oldu ben onu beklemiyordum.Kardeşim başın sağolsun renktaşlar bizim de başımız sağolsun.

Lusage

Başın sağolsun Samuray. Allah mekanını cennet eylesin. Sizlerede Peygamber sabrı ihsan eylesin.

Ekrem

Samuray başın sağolsun,Allah sabırlar versin 

masbene

Alıntı yapılan: samuray - 25 Ağustos 2011, 17:06:34
on gundur annemın vefatı nedeniyle siteden uzak kaldım ama görüyorumki değişen hiç bişey yok hala eksik transferleri tamamlayamamışız stancuyu culioyu ordu kaptı alves dendi olmadı jelen bonsrvisi pahalı geldi ee bedava adammı arıyoruz bendede bu kadro süper lig için yetersiz sol kbk yenal seyretmedim yorum yapamıyorum yeterlimi ? evet karamsarım bazı arkadaşlar gibi şu bi gerçekki ordu ve mersin yaptıkları transferlerle bizden iyi konumda gibi ee bizlerde doğal olarak onlardan daha iyi takım olalım çıktımız gibi düşme tehlikesi değil ligin ses getiren zımba gibi bi takım olmak istemek hepimizin beklentisi bu değilmi  :( :(
Başınız sağolsun, Allah sabır versin.

Serkan

usare

KaBuS_55

brigand

Başın sağolsun Samuray. Mekanı Cennet olsun.

poo_55

allah sabır versin.başınız sağolsun .