2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 25 Ağustos 2011, 14:01:21
Sizde polyyanna olmayı bırakın süper lige çıkarken kimse böyle kadro beklemiyordu,zengin başkan geldi hayallerimiz vardı , noldu ? şu kadroyla çok çok zorlanırız, olumsuz yazıyorum diye tepki gösteren hiçkimseye bişe demiyorum ama sezon ortasında haklı çıkacam göreceksiniz,bu kadroyla iş yürümez

adam bu işi biliyor uzayın...!

FaTiH_HaN

zenke harbi kabak tadı verdi artık.

sersa

zzeennkkee55

Burda hep Samsunspor'u övmek zorundamıyım ? olumsuz eleştiri yapamazmıyım,böyle mi yürür işler...kadrodan memnun değilim onu dile getiriyorum hepsi bu

cembaba

Bak zenkeeee Yukarıdakı menüden PROFİL diyorsun

Sonra sol en alt kısımda "HESABI SİL" yazıyor. Ona bas.

Hiç bir kötü yorumu görmeyeceğine dair garanti veriyorum...

Akyol

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 25 Ağustos 2011, 14:03:32
Burda hep Samsunspor'u övmek zorundamıyım ? olumsuz eleştiri yapamazmıyım,böyle mi yürür işler...kadrodan memnun değilim onu dile getiriyorum hepsi bu
Övmek istediğin başka takımlar varsa ben dinlerim zenke öv zenke öv  :ok :kanka: 

Bu arada kimsenin zenke'ye kızmaya hakkı yok suç zenke'de değil :ok

sersa

zenke'ye 'Şans meleğim nerelerdeydin Tam zamanında geldin' Şarkısını hediye ediyorum burdan :evet:

hacettepeli

takıma inanmak lazım. daha maç oynamadan küme düşürmeyelim. takımdaki isimleri beğenmeyebilirsin, futbolcu isimleri önemli değil zaten.
önemli olan her maç kazanmak için çıkan, takım oyunu oynayan oyuncu topluluğu yaratmak. bunu başarabiliriz. polyannacı değiliz ferdici ve müslümcü bakış açısına da karşıyız.  al_sana

lucarelli

@zzeennkkee55
Samsunspor'un en son canlı olarak  hangi maçını izledin?

salihcakir

zenke fikrini dile getirmekte, zayıf bulduğun noktaları değerlendirmekte bu konular üzerine yazılar yazmakta elbetteki hürsün.
lakin her gün onlarca kez birbirinin aynı cümleleri okumak zorunda bıraktığın zaman insanları germiş oluyorsun.
İşin özü, takım ile alakalı eleştirilerini tabiki dile getir (isterse bütün yazıların eleştirel olsun) ama özgün bir şekilde bir sefer olsun be kardeşim...

kıbrıslı_mete

tabi ki Samsunsporumuzu öveceğiz her zaman. ancak bu da bizim onun eksik yönlerini dile getirmeyeceğimiz anlamına gelmez. Önemli olan eldekilere sahip çıkmak, onlara güvenmektir. Bu takım geçen yıl bu zamanlarda ilk maçında akhisarı yenemeyince, hiç kimse şampiyonluğu bile aklından geçirmiyordu. ama ne oldu, biz kazandık. Kadron çok iyi olsa ne olur. süper ligden düştüğümüzde kadromuz yeterli değil miydi? o takımda yedek bekleyenler sonraki seneler gittikleri takımlarda değişmez oldu.

kıbrıslı_mete

ayrıca saffetten sonra yeni transfer oldu mu? ve bu ferhat kiraz niçin hiç düşünülmüyor??

Jnr.Serkan

Bu takıma Mustafa Sarp-Turgut gelirse Yerli Kalitesi artar.2 tanede yabancı aldık mı tadından yenmez

AntZ

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 25 Ağustos 2011, 14:16:10
ayrıca saffetten sonra yeni transfer oldu mu? ve bu ferhat kiraz niçin hiç düşünülmüyor??

Bursaspor'dan, geçen sene Antalyaspor'da kiralık oynayan Yenal alındı.

doðan

Beyler kötü polisde lazım ... Kızıp durmayın adama ...
Ama  kardes sende İnan biraz , önce sen İnan ki baskaları inansın , şimdi sen turubun dergide ornegin ; böyle yazsaydın , ilen adam kendi takımına neler söylüyor çantada keklik bunlar falan demezlermi.. Biz kadro olarak bundan kötülerini de gördük ... Ama sürunmedik , biz kuyruğu dik tutalım ok,... İnanalım biraz sahada inanmadığın takıma nasıl tezahürde bulunacaksın ... :evet: