2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Alıntı yapılan: jean - 25 Ağustos 2011, 13:30:25
2.hafta deplasmanda gs sonra sahamizda ts isimiz sakat gencleri yenemezssek her seneki gibi yine lige kotu baslama ihtimalimiz var

ilk 3 hafta  gencler_birligi 3 puan
galata_saray 1puan
trabzon_spor 3 puan alırız (İNŞALLAH)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: salihcakir - 25 Ağustos 2011, 13:45:09
yanlış yapıyorsun...
bak ben olayı kişiselleştiriyor muyum? sana gelip lisandro bunlara bunlara cevap ver diyor muyum. turgut ile alakalı görüşlerimi belirtiyorum. sen tutup bana rüzgar yapıyorsun.
kaldı ki benim dediklerimin antitezleri de yok değerlendirmende.

Bizzat sana karşı cevap vermemden rahatsız olduysan böyle birşeyi birdaha tekrarlamam.
Ama bu adamın olumsuz yaptığı işler kadar olumlu yaptığı işler de var.Bunları da görmezden gelmemeliyiz.
Bize yakışmaz en azından.

twitter

Alıntı yapılan: jean - 25 Ağustos 2011, 13:30:25
2.hafta deplasmanda gs sonra sahamizda ts isimiz sakat gencleri yenemezssek her seneki gibi yine lige kotu baslama ihtimalimiz var

aynen öyle gençlerbirliği maçında 3 puan şartt

zzeennkkee55

Artık kim gelecekse gelsin yeter ya fikstür de çekildi bu kadroyla başlarsak küme düşeriz,en zayıf halka biziz

sersa

zzeennkkee55 senden ricam artık tek bir konuda olsa bile  pozitif olmaya çalışssan her mesajımda biz kötürüyuz umut yok kesın duserız mersın ordu taş gibi biz böyleyız demekten vazgeç artık

Sercan

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 25 Ağustos 2011, 13:51:07
Artık kim gelecekse gelsin yeter ya fikstür de çekildi bu kadroyla başlarsak küme düşeriz,en zayıf halka biziz

birader nasıl gıcık bir adammışsın sen ya..

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: sersa - 25 Ağustos 2011, 13:52:47
zzeennkkee55 senden ricam artık tek bir konuda olsa bile  pozitif olmaya çalışssan her mesajımda biz kötürüyuz umut yok kesın duserız mersın ordu taş gibi biz böyleyız demekten vazgeç artık

ortada pozitif olacak durum ne yazık ki yok,doğru düzgün transferler yapmıyoruz,hep bir belirsizlik var çıldırtıyor artık bu durum

Jnr.Serkan

Zenke seni görse hayata küser evde örgü örerdi

masbene

Samsunspor bu saaten sonra düşmez. Ben buna inanıyorum

sersa

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 25 Ağustos 2011, 13:53:39
ortada pozitif olacak durum ne yazık ki yok,doğru düzgün transferler yapmıyoruz,hep bir belirsizlik var çıldırtıyor artık bu durum
Tamam canım haklısın sana saygılarımı sunuyorum artık yapacak başka birşey yok. ;)

muzaffer4

geçen sene trt de adamın teki turgut hakkında "turgut çok iyi oynuyor ama geçen sene samsunspor da takımın en iyisi olduğu için topu alınca çalım filan atmaya çalışıyordu kendini hepsinden üstün görüyordu a.gücünde başarlıl olur " demişti şimdi bizde süper ligdeyiz ve turgut gelse takımın en iyisi olmaz ama zenke atacağı ara paslarla zenke kral bile yapabilir..

kıbrıslı_mete

ne demek en zayıf halka arkadaşım. biz ertuğrul hocanın başımızda olduğu sene 5'te 5 yenilmiştik ama sonradan rahat bitirdik. bizim Samsunsporumuzun ayrı bir enerjisi vardır. kağıt üstündekiyle yetinmez yani, yakarız o kağıdı  :evet:

FaTiH_HaN

Fatih Terimi samiyende daha önce devirdik şimdi aynı tarifeyi arenada da yapabiliriz. Ama önce bizim inanmamız lazım Samsunspor hangi ligde hangi takımla oynarsa oynasın maça yenilmek için çıkmaz.

cembaba

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 25 Ağustos 2011, 13:53:39

Tamam sen King'sin...

zzeennkkee55

Sizde polyyanna olmayı bırakın süper lige çıkarken kimse böyle kadro beklemiyordu,zengin başkan geldi hayallerimiz vardı , noldu ? şu kadroyla çok çok zorlanırız, olumsuz yazıyorum diye tepki gösteren hiçkimseye bişe demiyorum ama sezon ortasında haklı çıkacam göreceksiniz,bu kadroyla iş yürümez