2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

doðan

Alıntı yapılan: olcay - 24 Ağustos 2011, 23:29:16
abi adamlar da rahatsız değilki bu laflardan. mutlu oluyolar kendi adları geçince orda burda. anelka falan güzel hayalleri var yani..  :evet:

Sakacilaaarrrr
Harbiden ha o hberi de görünce ben bile kıçımla güldüm
:holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

samsunluerhan

kezman işi belli deilken birisi asılsız haber yapıyor inş asılsız deıldır kezman beğenmeyen arkadaşlar var ulan onu beğenmıyonuz bunu beğenmıyonuz  hangısını alcaz bız ...

oguz_5528

2 gündür forumda bu bölüme bakmıyorum aslında merak ediyorum kendi kendime totem yapıyorum anlayacağınız. Kezman'ı görünce haklı olduğumu anladım  :rulet: 2gün daha bakmayacam level atlayıp Forlan görmek istiyorum hadi bakalım. ;D

LisandroLopez

twitter

kezman'a kadar alabiliyorlarsa trezeguet'i alsınlar o da serbest

hem patır kütür de oynuyor tozunu atar ligin

Ayberk

O değil de haber gazetesi yazıp duruyordu gekas'ın bonservisi 1 milyon diye. Alves'e madem 1.5 istediler git güzel kardeşim getir Gekas'ı vurduğu gol olsun. Atmasyon gazeteciliği var yine bu işin içinde zzzzz :oyun:

LisandroLopez

Turgut Doğan Şahin ile anlaşma yolu yakın.

Tufan

Turgut top oynamayı öğrendi o bizi biliyor biz onu biliyoruz her ne kadar Ankara'daki yaptığı terbiyesizlikle hatırlansa da bize faydalı sağladığı olmuştu bence yine yarar sağlar.

Ayberk

Kardeşim haberi 1. ağızdan aldın sanırım :D

LisandroLopez

Gaziosmanpaşalı3455

yahu t.doğan ankaragücünde ne yaptı bizden gittiğinde ne yaptı yada neyi vaad ediyor oynadığı futbolla gelse ne olur gelmese ne olur anca kulupte bi tabak dahafa yemek kaynatırır ;D :D ;D :D :D

salihcakir

Turgut gelmesini hiç istemediğim bir tip.
Biz de oynarkenki tavırları, gittiğindeki demeçleri, şike soruşturmasında ifade vermesi, yaptığı röportajda (sanki çalışmadan bir yerlere geliniyormuş gibi) ben mücadeleyi sevmem o yüzden Avrupa'da şu lig bana göre değil ama bak buraya gidebilirim gibi bilmiş ve havalı tavırlar...
Hasılı gelmesin; bizi de kanser etmesin inşallah...

nomak55

Beyler bırakın bu kezman ayaklarını fenerde neler kaçırdı hepimiz gördük ondan adam olmaz alacağımız en iyi adaam SESTAK yazıyorum buraya geçen sene süper oynadı  ankara_gucu'de adam süper alalım onu gol sorunuımuzu çözriz ayrıca odun değil teknik bir arkadaşımız :D

fat55

trezeget i alalım 1.5 milyon euro ya gelebilirmiş.