2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Mustafa Sarp ile anllaşılmak üzereymiş. Bitti gibi birşeymiş.
İsmini bilmediğim bir de sportif direktör geliyormuş.

Kaynak. İstanbul Basını :)

Ertuğrul Sağlam

Anelka Fb gibi bir takimda, İstanbul gibi bir şehirde mutlu olamadıki Ordu gibi bir şehirde nasıl olsun, Ben bu haberi okurken bile utaniyorum, Ordu başkanı istiyoruz derken utanmıyor...

SSKLA

Forvet transferi haftaya

Yabancı forvet transferinde hata yapmak istemediklerin belirten Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, "Bu nedenle ince eleyip sık dokuyoruz. Forvet transferi haftaya sarkabilir" dedi. Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, forvet hattına yapılması planlanan yabancı oyuncu takviyesinin önümüzdeki haftaya sarkabileceğini söyledi. Transferde hata yapmamak için ince eleyip sık dokuduklarını belirten Kulüp Başkanı Yılmaz, "Amacımız hata yapmamak ve takımımızı hedefe taşıyabilecek oyuncuları kadromuza katmak. Bu nedenle aceleci davranmıyoruz" dedi. Kendisine ve yönetimine yapılacak tüm eleştirilere açık olduklarını vurgulayan Kazım Yılmaz, "Eleştirilere saygılıyız. Ama biz doğru bildiğimizi yapıyoruz. Vicdanımız da, içimiz de çok rahat. Samsunspor tek kuruşunu kimseye yedirmiyoruz. Bunun için çabalıyoruz" diye konuştu.

Kaynak : Bi-Haber Gazetesi

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Ağustos 2011, 16:42:41
Mustafa Sarp ile anllaşılmak üzereymiş. Bitti gibi birşeymiş.
İsmini bilmediğim bir de sportif direktör geliyormuş.

Kaynak. İstanbul Basını :)

Mustafa Sarp Mersin ile 1 ay önce anlaştı..Şike durumu var diye imza atmıyordu..1 hafta içinde de Mersin'e imzalayacağını biliyorum..

mehmet yılmaz

Bana gelen haber bizimle anlaştığı yönünde.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Ağustos 2011, 17:01:56
Bana gelen haber bizimle anlaştığı yönünde.
Her duyduğunuzu yazmasanız olmaz sanki siteye.

celebi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 24 Ağustos 2011, 17:11:20
Her duyduğunuzu yazmasanız olmaz sanki siteye.

dedikodu yapıyoruz birader
gerçek olunca başlığı sen açarsın ;)

kalptenþimþek

ben de sahurda üstüm açık uzanırken duydum: vlade %40 messiyi, % 35 ronaldoyu istemiş, messi de % 35 gelmek istiyormuş ama ronaldo, messinin %35 geleceği yere ben %10 gelirim demiş...  :o

jean

mustafa sarp kimin yerine oynicak bizim su anki kadroda

celebi

sen harbi üstü açık yatmışsın be  abiciğim. :evet:

kalptenþimþek

Sahurda Ordu'da misafirdim.. hava çok soğuktu yahu.. cümbür cemaat üşşütüyordu millet.. :o

Kodalak

Gaziosmanpaşalı3455

anlaşılan alveste yalan oldu  bi daha sağlam kaynaklarada güvenmeyeceğim :rulet: :rulet: ;D :D ;D :deli: :D ;D >:( >:(

samsunluerhan

Ankaragücü Dağılıyor

3 futbolcunun toplamda 3 milyon TL'ye yakın alacağı bulunuyor. Bu alacaklar yarın ödenmediği takdirde 3 futbolcunun da serbest kalacağı öğrenildi. Ülkelerine giden Sapara, Vittek ve Sestak, ülke milli takımlarındaki İrlanda ve Ermenistan maçları öncesi Pazar günü katılmaları gereken kampa Ankara'da idman yapamadıklarını gerekçe göstererek Türkiye'den ayrıldılar.

Bugün Türkiye'den ayrılan futbolcuların hiçbiri açıklama yapmazken, bu futbolcuların milli maçlardan sonra Ankaragücü yönetiminde yaşanacak yeni gelişmelere göre hareket edeceği ve belirtilen süre içerisinde paraları yatırılmadığı takdirde Ankaragücü'ne dönemeyecekleri öğrenildi.

Türkiye'de birçok kulübün peşinde koştuğu ve kadrolarına katmak için çaba sarfettiği 3 futbolcunun da önceliklerinin Ankaragücü'nde olduğu, sorunların aşılamaması halinde ise gelen teklifleri değerlendirecekleri belirtildi.

Geçen yıldan beri alacakları ödenmeyen Robert Vittek, Marek Sapara ve Stanislav Sestak'ın bir hafta önce noter ve avukatları aracılığı ile Ankaragücü Kulübü'ne alacaklarının ödenmesi ile ilgili çektikleri ihtarnamenin
VİTTEK İLE SESTAK GELMESİNİ İSTERİM