2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ayberk

En kötü sol bek demek gerçekten abartı olmuş yalnız...

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 24 Ağustos 2011, 11:47:18
arkadaş yanlış anlama da bir kere de olumlu birşey yaz..hiç mi iyi bişey yok bu takımda...

Kalemiz sağlam Kemal iyi Macedo hariç stoperler iyi sağ bekimiz iyi..Ön liberomuz yetersiz,forvetlerimiz hızlı iyi..4-3-3 sistemine uyacak oyuncu da var uymayaak da var..Macedo ve Yenal asla uymayacaklarına inanıyorum oynarlarsa çok gol yiceğimizi düşünüyorum..ama hücum attımızın hocanın sistemine gayet uyduğunu düşünüyorum..Yenal'ı hoca mı istedi acaba ? orasını bilemiyorum,çünkü izledim asla hocanın sistemine uyacağını düşünmüyorum

alisan5516

Adnan Sezgin sportif direktörlüğe geliyormuş yanınd Mustafa Sarp ile ???

cezayir55

olcay

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 24 Ağustos 2011, 10:52:35
umarım utandırır ama izlediğim adamı bilirim..keşke oraya özgür çek alınsaydı..

özgür çek bu ülkenin gelecekteki gökhan gönülü. almak o kadar kolay değil. senin düşündüğünü yönetimdeki adamın da düşündüğünü sanıyorum. ama sadece düşünmekle transfer için şartlar oluşmuyo.. benim de senin de bilemiyceğin, illa ki başka şeyler her zaman olmuştur, her transferde olduğu gibi.

cezayir55

samsunluerhan

arkadaşlar adnan sezgin mustafa sarp la beraber geliyomuş doğrumu...eğer gelirse süper olur süper

muzaffer4

anelka %30 orduspor da ymış birde  ordu_spor başkanı açıklamışı trezeguet gelecekti biz istemedik diye belki anelka gelirse sezon açılışında izleriz anelkayı gelmesini istermi lig biraz canlanır..

http://www.sporx.com/futbol/superlig/orduspor/anelka-4-milyona-tavSXHBQ245297SXQ

masbene

4 Milyondan söz ediliyor. büyük para morlar için

olcay

24 Ağustos 2011, 14:31:51 #7629 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2011, 14:32:24 **KaR6**
Alıntı yapılan: ekigho55 - 24 Ağustos 2011, 14:27:22

anelka %30 orduspor da ymış birde  ordu_spor başkanı açıklamışı trezeguet gelecekti biz istemedik diye belki anelka gelirse sezon açılışında izleriz anelkayı gelmesini istermi lig biraz canlanır..

o yüzde 30 oran nasıl bişeydir ya. adamın orduya gelip gelmeyeceği neye göre orana bindiriliyo. bi kıstası var mı bunun??  :kafa:  :)

masbene

Alıntı yapılan: olcay - 24 Ağustos 2011, 14:31:51
o yüzde 30 oran nasıl bişeydir ya. adamın orduya gelip gelmeyeceği neye göre orana bindiriliyo. bi kıstası var mı bunun??  :kafa:  :)
kulüpte olasılık hesaplarını yapan sağlam da bir istatistikçi var galiba.)))

FaTiH_HaN

Adnan polat yönetimini bitiren adam Adnan Sezgin her gs li ve her futbol yorumcusu bunu söylüyor kulüp içindeki işe yarayan tüm yöneticiler Adnan Sezgin yüzünden istifa etti örneğin Haldun Üstünel ... bu adam sportif direktör olursa hep ön planda olucak açıklamalarıyla hareketleriyle hatta başkandan bile popüler olucak bence takımdaki havayı bozması muhtemel bir isim hiç gerek yok. zaten gs li o boyutunu hiç karıştırmıyorum o apayrı bir tartışma konusu..

masbene

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 24 Ağustos 2011, 14:39:28
Adnan polat yönetimini bitiren adam Adnan Sezgin her gs li ve her futbol yorumcusu bunu söylüyor kulüp içindeki işe yarayan tüm yöneticiler Adnan Sezgin yüzünden istifa etti örneğin Haldun Üstünel ... bu adam sportif direktör olursa hep ön planda olucak açıklamalarıyla hareketleriyle hatta başkandan bile popüler olucak bence takımdaki havayı bozması muhtemel bir isim hiç gerek yok. zaten gs li o boyutunu hiç karıştırmıyorum o apayrı bir tartışma konusu..
sıkıntılı bir konu, yaşayıp görücez. profesyonellik başka birşey. spor camiasında taşlar sürekli yer değiştirebiliyor. ub aynı zamanda işin mutfak kısmında rol alan kişiler için de geçerli. adnan sezgin gelir de profesyonellik dışına çıkarsa Kazım Başkan ve ekibi bunun karşılığını verir herhalde. şuan bu yorumlar için erken aslında

kalptenþimþek

anlaşıldı anelka fenerbahçeye göz kırpıyor..

Kaya

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 24 Ağustos 2011, 10:41:01
Yenal Keçeli'den iyi diyen arkadaş geçen sene izledin mi maçları ? yenal bu ligin en kötü sol bek'idir..yapmayın transfer diye övmeyin adamı..gördüm izledim biliyorum hiçbir özelliği yok...11 de oynamayacağını görürsünüz ki hocanın sistemine asla uymaz.

Arkadaşım! geçen sene ligdeki tüm maçları izledim kabul müdür ?..Herkes şahsi fikrini paylaşıyor birilerine cevap yazacağına kendi fikirlerini yaz okuyalım bilgilenelim..