2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Adnan Sezgin ilginç bir adam. Galatasaraylıdır ama oraya bile ne kadar yararı ne kadar zararı var bu yıllardır tartışılıyor. Aynı adam İstanbulspor'da başkanlık yapmış. Yanlış bilmiyorsam futbolculuk geçmişi de var. Alırsak iyi yer beyler ;)

Gorkem

adnan sezgin ne ya gsli adam istemiyoruz.

cezayir55

bir gercek var bize suleyman hurma ayarinda sportif direktor lazim  futbolu bilen ve baglantilari olan biri

Serkan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 23 Ağustos 2011, 15:05:20
ortaya cikmis bir sey var mi mahkemeye versinler  yalanda olabilir  ayrica ismail uyanikin yakin arkadasi gecmistede samsunspor icin adi geciyordu sartlarda anlasilamisti

Lekeli bir adamı bu takımın başında görmek istemiyorum sadece , mahkemeye verip vermeyecekleri'de gs taraftarının derdi.

germencisse

Adam gıbı topcu takıp etcek meslegını adam gıbı yapcak bır sportıf dırektor bulsunlar barı

berusa55

Samsunsporlu Oyuncu Tokak: "Samsunspor'la 3 Yıllık Sözleşme İmzaladım, Bu Sezon Takımım ve Kendim Adıma Çok Başarılı Bir Sezon Geçirmek İstiyorum"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un genç oyuncusu Kemal Tokak, "Samsunspor'la 3 yıllık sözleşme imzaladım. Bu sezon takımım ve kendim adıma çok başarılı bir sezon geçirmek istiyorum" dedi.

Tokak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda başarılı bir performans ortaya koyacağını bunun için de elinden geleni yapacağını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarına hummalı bir şekilde devam ettiklerini belirten Tokak, "Hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Spor Toto Süper Lig'in başlamasını heyecanla bekliyoruz. Lig'de kalıcı ve başarılı bir takım olmak istiyoruz" diye konuştu.

Samsunspor'da mutlu olduğunu ifade eden Tokak, şunları kaydetti:

"Yeni sezon hazırlıkları kapsamında hocamız Vladimir Petkovic nezaretinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Antrenmanlarımız oldukça neşeli geçiyor. Sezon başında yeni transfer olan arkadaşlarımızla aramızda bir uyum sorunu olmaması de bizi çok mutlu etti. İnşallah yeni sezonda başarılı bir mücadele ortaya koyacağız. Bizim için elinden geleni yapan yönetimimize ve takımımıza destek olan herkese güzel bir Samsunspor izlettireceğiz. Liglerin ertelenmesi ile oluşan zamanı da bugüne kadar en iyi şekilde değerlendirdiğimize inanıyorum. Kamp çalışmalarının ardından tesislerimizde hazırlıklarımıza devam etmek oyun sistemimizin oluşmasında çok olumlu oldu. Tek hedefimiz var o da başarılı, Spor Toto Süper Lig'e renk katan bir takım olmak. Samsunspor'la 3 yıllık sözleşme imzaladım. Bu sezon takımım ve kendi adıma çok başarılı bir sezon geçirmek istiyorum. "

Samsunspor taraftarlarına ve Samsun halkına seslenen Tokak,

"Taraftarlarımız sabırlı olsunlar onlara başarılı, izlerken keyif alınan bir Samsunspor izlettirmek için elimizden geleni yapıyoruz" ifadelerini kullandı

http://www.haberler.com/samsunsporlu-oyuncu-tokak-samsunspor-la-3-yillik-2949737-haberi/

sersa

İşte istediğimiz ve sevdiğim Kemal bu olmalı ;)

kamuri

gs ye aldığı topçuları gorduk hepsi fos çıktı şimdi de bizi mi batıracak uzak dursun bizden bizim savuracak paramız yok gs gibi

lucarelli

Adnan Sezgin'in kendi camiasına hayrı dokunmamışki bize dokunsun. Kazım başkan eğer bu adamı sportif direktör yaparsa tüm ipleri de otomatik olarak bu adam verir ve çöküşümüzü izleriz. Şaibeli adamlar bizden uzak olsun.

fat55

Önceki gün Samsunspor kendi tesislerinde altyapısındaki yarışmacı takımlardan  A-2  ile bir hazırlık maçı yaptı.
                    Elbette skor çok önemli değil.
                   Ancak görünen o ki Samsunspor'un bu sezon Süper Lig'de mücadele etmek adına kuracağı yeni takım için halihazırda oluşturmaya çalıştığı eldeki futbolcu portföyü ve sahada oynadığı  futbol, ligin başlamasına artık sayılı günler kala; hiç iç açıcı değil.
                   Bu gerçeği görmemek; kendi kendini kandırmaktan öte gitmez.
                   Bunu sanırım benim gibi yöneticiler ve teknik adamlar da bir kez daha bu karşılaşmada görmüşlerdir.
                  Yöneticiler konusunda pek emin değilim, çünkü bu karşılaşmayı izleyen yönetici sayısı o gün yanılmıyorsam 3 bilemedin 4'tü.

Her neyse gelelim o hazırlık maçlarından aldığım notlara...
                   Öncelikle karşılaşmada ilk dikkatimi çeken sahadaki performansları ile yeni transferlerden  Altay'dan alınan Burak Çalık ve Güngören Belediyespor'dan alınan Hakan Aslan'ın; bırak Süper Lig'i belki Bank Asya Ligi'nde bile ancak yedek kulübe futbolcusu olabileceği gerçeğiydi.
                   Üstüne üstlük Hakan Aslan'a verilen bonservis ücreti 850 bin TL imiş...
                   Yazık günah...
                   Ne diyebilirim ki bunu alanı tek kelime ile  kutluyorum....
                   Yine Ankaragücü maçında izlediğim zaman tereddütlerim olan Brezilyalı stper Valdemiro'yu A-2 maçında bir kez daha dikkatle izledim.
                    İddia ediyorum defansta hem de 3'lü savunma sistemi ile bu son derece ağır futbolcuyla Süper Lig'de sahaya çıkarsanız, net ifade ediyorum kevgire dönersiniz.
                   Bana inanmayanlar bu yazımı bir yere not alsın sonra da isterlerse yüzüme vursun.                 
                  Yanılmıyorsam en 800 bin Avro da bu futbolcu için verilmiş...
                  Bunu  alanı da kutluyorum. Ne diyebilirim ki başka..
                 Hatırlarsanız 15 gün önce Gençlerbirliği'nin bonservissiz gözden çıkardığı sezon başı kendi hazırlık kampına bile götürmediği ve de dizinde hem menisküsü hem de kisti olan Murat Kalkan az daha Samsunspor'a transfer ediliyordu.
                 Maliyeti 1 milyon 500 TL olan bu futbolcunun  transfer işi son anda bozuldu.
                 Bu transferin engellenmesinde önceden benim aldığım bilgileri kulübe iletmem de etkili oldu.
                 Yani anlayacağınız bu parada affedersiniz çöpe gidecekti..
                  Sonuç olarak her defasında anlatmak istediğim gibi bu takıma  Selim Teber dışında şu an  kaliteli yerli transferi yapılamadı.
                  Tekrar tekrar söylüyorum bu takıma en az kaliteli 3 yabancı ve  4 yerli birinci sınıf transfer yapılması şart.
                  Aksi takdirde açık ve net söylüyorum bu eldeki kadro ile kimse hayal görmesin Samsunspor'un ligde hiç şansı yok .
                 Başka bir deyişle şimdiden söylüyorum "görünen köy kılavuz istemez      www.habergazetesi.com.tr ercüment gül

Stoper

AlıntıHatırlarsanız 15 gün önce Gençlerbirliği'nin bonservissiz gözden çıkardığı sezon başı kendi hazırlık kampına bile götürmediği ve de dizinde hem menisküsü hem de kisti olan Murat Kalkan az daha Samsunspor'a transfer ediliyordu.
Maliyeti 1 milyon 500 TL olan bu futbolcunun transfer işi son anda bozuldu.Bu transferin engellenmesinde önceden benim aldığım bilgileri kulübe iletmem de etkili oldu.

Vay be Ercüment Gül'e baksen. Oldu olacak yerli yabancı bir liste yap,şu şu futbolcuları takıma kazandırın diye..Nasıl olsa bilgilerini kulüb ciddiye oluyor.

AlıntıÖncelikle karşılaşmada ilk dikkatimi çeken sahadaki performansları ile yeni transferlerden  Altay'dan alınan Burak Çalık ve Güngören Belediyespor'dan alınan Hakan Aslan'ın; bırak Süper Lig'i belki Bank Asya Ligi'nde bile ancak yedek kulübe futbolcusu olabileceği gerçeğiydi.

Olurda bu topcular patlama yapar,yıldızlaşırsa hatırlatmak gerek ama pardooon hemen klişe tabirle "izledigimde çok kötü idi , kendini çok geliştirmiş" diyip , süslü iki üç terimi yan yana getirip lafı çevirirler .. Başımıza Uğur Meleke,Ali ece oldu bunlar.

designer_55

bu adam yazarsa, hic durmasin yazarligi biraksin, samsunspora genel menajer olsun. hem adnan sezgin den kurtulmus oluruz
hem de turk edebiyatina buyuk  iyilik yapmis olur kendisi.
Menajerlige gelince...isa turan kadar herhalde yapar..

furkan5534

ordu anelkayı ıstıyomus  ;D ;D guldum ya aksam aksam

twitter

allah yazdıysa bozsun adnan sezgin nedir ya

kamuri

bu akşam sercanla beraber idmandaydık takımın son halini daha net görme fırsatı buldum ve burda paylaşmak istedim şunu soylemeliyim ki hocanın kafasındaki sistem kesinlikle 3_4_3 bende dahil bi çoğumuzun karşı olduğu sistem ama çift kale maçta bu daha net gozukuyo idamanda göze carpanlar dilaver ekigho adem ve ben sağ açıkta oynamasına rağmen burağı da çok beğendim hakan bayraktar her zamanki gib iyiydi kötü olarak gözüme batanların başında ise ufuk geliyo maçta hiç bişey yapmadı yurudu adete bugunku as takımın dizilişi ise soyleydi yalnız idamanda pal lazar yoktu onsuz bu diziliş

ahmet

kemal valdamiro bahia
adem                               yenal

murat  selim teber
burak çalık                             dilaver
                 ekigho

bence bu kadro iyi bi kadro   pal lazar gelince solda oynar sağda gene adem oynar gibime geliyo benim gorduğum eksiklik oyunu her iki yonlu oynayabilecek bi ortasahamız yok murat dısında hakan var bi de ama onun temposu süper ligde 90 dakikayı kaldırır mı bilmem orta sahaya bi tane transfer şart bence takımın son durumu hakkında bilginiz olsun istedim ben açıkcası ümitliyim bu takımdan