2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

sağa turgut sola ferhat of acayip olur be

ferhat'ı da al ey yönetim!

AhmetDenizci

Turgut'un çok iyi bir transfer olacağını düşünüyorum, umarım alırlar.

cembaba

Abi Ferhat Kiraz'ı neden istemiyor kimse çok saçma. Süper transfer olur. Koy sola yardırsın ;D

cezayir55

sosaka

Adnan Sezgin sportif direktör oluyor söylentileri var twitter da bilgisi olan var mı acaba ?

Lusage

Adnan Sezgin Sportif Direktör Oluyor..

Kaynak : Cincon muhabiri Evren Göz.

holigan5565

hadi be o nerden çıktı şimdi kendisi İsmail Uyanık'ın yakın dostudur bildiğim kadarıyla ama spor programlarında çok kaprisli bir adam deniliyor kendisi için gs pak başarılı olmasada futboldan anlar derler kendisi için.

AhmetDenizci

Ferhat Kiraz çok iyi bir transfer olurdu, fakat Yenal Tuncer'i aldıktan sonra sol tarafa bir transfer daha yapmazlar sanırım..

cezayir55

adnan sezgin futbolu bilen bir insan ayrica karizmasida var yakisir bize

Serkan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 23 Ağustos 2011, 14:57:12
adnan sezgin futbolu bilen bir insan ayrica karizmasida var yakisir bize

ama gs'li  ?

cezayir55

onemli degil yaptigi is ve baglantilai bizim icin onemli istanbulspordayken cok basarili biriydi

Serkan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 23 Ağustos 2011, 15:00:47
onemli degil yaptigi is ve baglantilai bizim icin onemli istanbulspordayken cok basarili biriydi

bence önemli gs'da yaptığı transferler de yediği komisyonları hala anlatıyorlar.

cezayir55

ortaya cikmis bir sey var mi mahkemeye versinler  yalanda olabilir  ayrica ismail uyanikin yakin arkadasi gecmistede samsunspor icin adi geciyordu sartlarda anlasilamisti

55__Gurbet__55

Ayrica Misimovic icin Wolsburgla yaptigi transfer görüsmesine sarhos gitdigi söyleniyor.Ben adnan sezgine karsiyim.Cinconda ne kadar cürük topca varsa toplar bu takima.