2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Ağustos 2011, 23:36:55
Kim yaptı bilmiyorum resmi ama; arada gülmek de iyi oluyor be hocam terbiyesizlik diye bakmamak lazım, sıkıntılı günlerdeyiz :D

Bencede abi.

Lusage

Alıntı yapılan: minci - 22 Ağustos 2011, 23:30:42
Kemal ne güne duruyor? Bence stopere gerek yok. Ciddi anlamda 1 sol kanat ve ön libero yeter bu yıl. Alves de gelirse atanın iyiside tutanın iyiside bizde. Aynı geçen yıl gibi.

Valdomiro şu an için gelen yabancılar arasında en kötü oyuncu olarak görünüyor. Sezon ne getirir ne götürür bilemem ama hem gerektiğinde +1 yabancı hakkı kazanabilmek hemde 3'lünün arkasını sağlam tutabilmek adına 1 tane daha eli yüzü düzgün yerli stoper bizim iyiliğimize olur.

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 22 Ağustos 2011, 22:17:36
parası olana yabancı kotası yok yeni yönetmeliğe göre.6+2+2 üstüne çıkarsa bu sayı ki bilğim kadarıyla şöyle özetleyim,TFF Yönetim Kurulu, 2010-2011 sezonunda Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek kulüplerin 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalamasını karara bağladı.

Halihazırda 8 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalama hakkına sahip olan kulüpler, bu oyuncuların 6′sını sahada, 2′sini de yedek kulübesinde kullanabiliyorlardı.

Yeni karara göre; sözleşme yapılan 10 yabancı futbolcunun 8′i maç kadrosunda bulunurken, bunların 6′sı takımı adına sahada yer alabilecek. 2 yabancı oyuncu da kulübede bulunabilecek.

2010-2011 transfer dönemi 10 Haziran'da başlayacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karar uyarınca, 2010-2011 sezonu birinci transfer dönemi 10 Haziran tarihinde başlayacak. Profesyonel liglerde transfer dönemi 1 Eylül 2010 tarihinde sona erecek. 2010-2011 sezonunda ikinci transfer dönemi ise 5 Ocak-1 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Hayır..Sınırsız yabancı alabilirsin istersen 15 tane al.. 6 sahada 2 klubüde olacak kalanı tribünde

Kaya

İbrahim Kaş ile görüşülüp olmaması çok sevindirici bir haber..

Yenal ligde alınabilecek birkaç sol bek oyuncusundan biriydi onun da alınması iyi bir haber..

Alves ile ilgili bende sona gelindiğini duydum..Gerektiğinde pivot santrafor özelliğini kullanan,gerektiğinde dönüp top taşıyabilen ayrıca son vuruşu da olan bir oyuncu bu iş de biterse en iyi haber olur..

cembaba

Ayrıca Ahmet'in yazısı çok hoşuma gitti. Öyle oynuyoruz gerçekten de. Bir de Alves'i alırsak on numara olur.

King Of The North

Kemal'le 3 yıllık sözleşme harika olmuş, isteyene 10 milyon euroya satarlar bundan sonra, ya da Avrupa olur bundan sonraki hedefi, travzon kudursun dursun.

doðan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 22 Ağustos 2011, 22:17:36
parası olana yabancı kotası yok yeni yönetmeliğe göre.6+2+2 üstüne çıkarsa bu sayı ki bilğim kadarıyla şöyle özetleyim,TFF Yönetim Kurulu, 2010-2011 sezonunda Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek kulüplerin 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalamasını karara bağladı.

Halihazırda 8 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalama hakkına sahip olan kulüpler, bu oyuncuların 6′sını sahada, 2′sini de yedek kulübesinde kullanabiliyorlardı.

Yeni karara göre; sözleşme yapılan 10 yabancı futbolcunun 8′i maç kadrosunda bulunurken, bunların 6′sı takımı adına sahada yer alabilecek. 2 yabancı oyuncu da kulübede bulunabilecek.

2010-2011 transfer dönemi 10 Haziran'da başlayacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karar uyarınca, 2010-2011 sezonu birinci transfer dönemi 10 Haziran tarihinde başlayacak. Profesyonel liglerde transfer dönemi 1 Eylül 2010 tarihinde sona erecek. 2010-2011 sezonunda ikinci transfer dönemi ise 5 Ocak-1 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu yasa yandaş federe cumhuriyetin fb gs bjk konfederasyonunun sakatlanan yada guiza gibi pelte oyuncuları olan takımlar için özelikle çıkartılmış bir yasadır , ne hikmettir ki zorunlu kiraya vermeler veya tek taraflı fesihlerin ortadan kalkması beklenirken aç gözlü yam yam konfederasyon üyeleri yine doymamış ve yine doymayacaktır,
gelelim bize ; bizim sokağa atacağımız paramız olmadığı gibi yabancıyı kulubede  oturtacak lüxe sahip olduğumuz bir bütçemizde yok , gönül isterki bizde 10 yabancı alalım , Ama hepsinin adı TİMOFTE olsun ...,
umarım alves olurda bir rahat nefes alırız , forvet hattında; birde şu ekigo bi patlama yapsa iyi olur yoksa yazık olacak bazı dostların emeklerine  :evet: :--*

doðan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 23 Ağustos 2011, 09:23:13
Kemal'le 3 yıllık sözleşme harika olmuş, isteyene 10 milyon euroya satarlar bundan sonra, ya da Avrupa olur bundan sonraki hedefi, travzon kudursun dursun.

hayırlı olsun...

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Ağustos 2011, 18:22:47
Yenal Bülent Korkmaz'ın Bursaspor'u çalıştırdığı dönemde sivrilmişti hatta banko oyuncusuydu takımın, yorumcular tarafından milli takımın gelecekteki sol kanat oyuncusu olarak gösteriliyordu ama sonra birden söndü, inşallah Samsunspor formasıyla tekrar çıkış yakalar.

Bülent Korkmaz gelmeden önce ligde 4 maçta oynamış,Bülent hoca geldikten sonra 15 maç oynamış..Nasıl banko oyuncu anlamadım ama çok boş bir oyuncu hiçbir özelliği olmayan sol bek,geçen lig tv de tüm maçları hemen hemen izledim..Can ulun bile daha iyiydi,umarım 11 de oynamaz

cezayir55

su afrikali oyuncu ne oldu afillimiydi?

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 23 Ağustos 2011, 10:25:22
Bülent Korkmaz gelmeden önce ligde 4 maçta oynamış,Bülent hoca geldikten sonra 15 maç oynamış..Nasıl banko oyuncu anlamadım ama çok boş bir oyuncu hiçbir özelliği olmayan sol bek,geçen lig tv de tüm maçları hemen hemen izledim..Can ulun bile daha iyiydi,umarım 11 de oynamaz

zenke en sonunda profilinin altındaki gizle ikonuna tıklayacam o olucak.

banko oynarken birden söndü yazmışım orda dikkat ettin mi  o ara bi sakatlık durumu yada formsuzluk yaşamıştı. Her neyse sana yaptığım yorumları açıklama ihtiyacı hissetmiyorum sende benim yazdıklarıma cevap yazma ihtiyacı hissetme mümkünse çünkü üslubun hoş değil defalarca forumdaki abiler kardeşler bu konuda seni uyardı ama değişen bişe yok. Ali kıran başkesen kesildin başımıza yazdıklarını bilimsel gerçek mi zannediyosun ki bu kadar çok ahkam kesiyosun. Tartışmayı uzatmak istemiyorum benden ne kadar az alıntı yaparak forumu kullanırsan beni o kadar mutlu edersin yoksa gizle ikonuna tıklıcam artık.

germencisse

SSKLA

Aslında sol bekte  kumar oynuyana kadar Atouba gibi bir oyuncu sözleşmesi bittiği için takımsız

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/thimothee-atouba/profil/spieler_2887.html

Alsakya :) :)

fanatik samsunsporlu