2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: kamuri - 22 Ağustos 2011, 21:58:10
bu mersin ordu tam bi toplama takım oldular bu sene bi cacık olmaz onlardan

bence adamlar tam yapılabilecek transferleri yapıyorlar..Eldeki paralarla alınabilecek oyuncular arasında iyi oyuncuları alıyorlar..İbrahim kaş hem sağ bek hem stoper oynayabiliyor..Şahsen ben isterdim gelmesini

SerhaT55

birde orta sahaya ya sapara yada teo weeksi alsın süper olur.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 22 Ağustos 2011, 22:08:09
birde orta sahaya ya sapara yada teo weeksi alsın süper olur.

yabancı sayımız kotayı aşmaz mı? (hey gidi, 2 sene önce hiç yabancımız yoktu, şimdi düştüğümüz derde bak ;D)

Gaziosmanpaşalı3455

parası olana yabancı kotası yok yeni yönetmeliğe göre.6+2+2 üstüne çıkarsa bu sayı ki bilğim kadarıyla şöyle özetleyim,TFF Yönetim Kurulu, 2010-2011 sezonunda Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek kulüplerin 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalamasını karara bağladı.

Halihazırda 8 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalama hakkına sahip olan kulüpler, bu oyuncuların 6′sını sahada, 2′sini de yedek kulübesinde kullanabiliyorlardı.

Yeni karara göre; sözleşme yapılan 10 yabancı futbolcunun 8′i maç kadrosunda bulunurken, bunların 6′sı takımı adına sahada yer alabilecek. 2 yabancı oyuncu da kulübede bulunabilecek.

2010-2011 transfer dönemi 10 Haziran'da başlayacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karar uyarınca, 2010-2011 sezonu birinci transfer dönemi 10 Haziran tarihinde başlayacak. Profesyonel liglerde transfer dönemi 1 Eylül 2010 tarihinde sona erecek. 2010-2011 sezonunda ikinci transfer dönemi ise 5 Ocak-1 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

55__Gurbet__55

SSKLA

Akababa olmaya gerek yok. Düşene de bir tek biz vurmayalım.Bize yakışmaz.  :evet: ;)

Lusage

sezon başında uğur uçar muhabbeti olmuştu inşallah akıl ederlerde defansa bir yerli transferi daha yaparlar. Özgür Çek'i de alabilirlerse bayram ederim.

55_OrHaN_55

55__Gurbet__55

Akbabalikla ne alakasi var.Biz almayip  Ankaragücüne kalirsa tamam derim ama zaten birisi alacak niye baskasi alsin.

AhmetDenizci

Ankaragücü'ne ne oldu böyle tüm oyuncuları serbest ?

Lusage

Gurur rahmetlik oldu. 8 ay yok. Mutlaka bir yerli stoper lazım.

Ayberk

Can Özgür Arslantaş :-X ??? Allah sonunu benzetmesin, yazık oldu Gurur'a

Yerli stoper bence de düşünülebilir

minci

Alıntı yapılan: Ayberk - 22 Ağustos 2011, 23:23:12
Can Özgür Arslantaş :-X ??? Allah sonunu benzetmesin, yazık oldu Gurur'a

Yerli stoper bence de düşünülebilir
Kemal ne güne duruyor? Bence stopere gerek yok. Ciddi anlamda 1 sol kanat ve ön libero yeter bu yıl. Alves de gelirse atanın iyiside tutanın iyiside bizde. Aynı geçen yıl gibi.

cem

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Ağustos 2011, 21:49:52
Bi arkadaş herangi bi transfer haberinden sonra 'kaynak?' yazmıştı, haberi yayınlayan arkadaşa.
Başka bi arkadaş da sanayi den birinin kaynak yaparken ki resmini koymuştu yıkılmıştım gülmekten bilgisayar başında ;D
Hiç unutamam yani..
evet benim iletime yapıştırmıştı o arkadaş resim...terbiyesizlik diz boyuydu yani.ukalalıktan başka bişey değildi..insanlarla dalga geçme güdüsü başka bişey değil..

Serkan

Kim yaptı bilmiyorum resmi ama; arada gülmek de iyi oluyor be hocam terbiyesizlik diye bakmamak lazım, sıkıntılı günlerdeyiz :D