2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Tufan

rahatlamıştır herhalde Kemal'in kafası şimdi hocanın gözüne girmek için çabalasın bakalım. Yenal'da hayırlı olsun takımımıza :)

samsunluhakan

samsunsporumuz için hayırlı olsun orta saha ve forvete takviye yaptıkmı tamamdır bu iş

berusa55

22 Ağustos 2011, 20:07:21 #7502 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2011, 20:11:01 berusa55
Güzel günler göreceğiz güneşli günler! İyimser olalım şu mübarek günde bu güzel haberle.

Başka Diye soranlara İnat; SADECE SAMSUNSPOR[/color]!

samsunum

trabzonspor kemalı alamayacağını anlayınca  babayı aldı  ;D ;D

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Ağustos 2011, 20:07:21
Güzel günler göreceğiz güneşli günler! İyimser olalım şu mübarek günde bu güzel haberle.

Başka Diye soranlara İnat; SADECE SAMSUNSPOR!

Insallah Abi. Bu kadar olumuz gelismeden sonra Yenal transferi ve Kemalin sözlesme uzatmasi bir nebze rahatladi beni!

55.hakan

En büyük transferlerimiz bana göre şu 2 günde sözleşme uzatan Hakan ,Kemal ve gelip gelmeyeceği belli olmayan Ekigho oldu.Ve gidişat ibresi bir anda olumsuzdan mutluluğa döndü.

davidsavage

Şu haberleri duyduktan sonra sanki tekrardan 1.lige yükselmiş gibi mutluyum,sıkıntılı ortamdan kurtulduk çok şükür. Pazar günüde takım şöyle daha derli toplu bi oyun oynarsa keyfimiz katlanır inşallah.

germencisse

iyi oldu iyi,gümbür gümbür geliriz bir zahmet..

SSKLA

Bundan sonra inşallah tüm oyuncuların da biz taraftarın da kafası rahat olur... Ligde korku tüneline girmek istemiyoruz :deli:

minci

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 22 Ağustos 2011, 18:38:34
Hakan Bayraktat, Kemal, Yenal, Ekigko şuan idmandalar. Ayrıca Kemal 3 yıl uzatmis sözlrsmesini...
Madem böyle olacaktı neden bizi bu kadar gerdiniz. Acaba bu bir taktikmiydi yoksa beceriksizlik yada başka planlar mı vardı da o planları taraftar bozdu? Merak ediyorum doğrusu.

holigan5565

bundan sonra her ne kadar beğenmediğimiz şeyler olsada takımımıza sonuna kadar bütün gücümüzle destek vermeliyiz.unutmayalımki bu takımı geçensene bizler verdiğimiz destekle süper lige çıkarttık madem öyle desteğimizle sonuna kadar bu takımı ligdede tutabliriz.yeterki sonuna kadar her şartta sonuna kadar destek olabiliriz.hatta bu umursuz şehri bile tekrar uyandırabiliriz.

SSKLA

22 Ağustos 2011, 21:08:55 #7511 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2011, 21:19:51 Berkay Yelken
Şu Pal Lazar ı ikna eden arkadaşlar( Umut ve İnanç abi) Lazarla konuşun da ikna etsin Alves'i  :) :) :)

Bu arada Alves ile ilgilenen klüpler Feyenoord, Real Betis, ismi bilinmeyen bir Holanda takımı ve ismi veya isimleri bilinmeyen Alman takımı\takımları bizimle birlikte Alves'e talipmiş. Fakat bazı dış kaynaklar bizim bir adım önde olduğumuzu söylüyor, bazı kayanaklar ise Feyenoord un bir adım önde olduğunu belirtiyor.

Gaziosmanpaşalı3455

Şimdi İse Size Bomba Gibi Bİr Haberim Var Sıkı Dur Yeni Forvetimiz Andre Alvez işi Tamam ;) ;) ;)

Tarık Cengiz Andre Alvesi Almaya Gitti... Hadi Hayrılısı Olsun ! 55 ♥(kaynak sağlam:))

brigand

kaynak : sağlam' sa her türlü tamamdır. bildiğim kadarıyla sağlam haber ajansını AHA ( Akyol Haber Ajannsı ) almıştı.
işin şakası bi kaynak var ve sağlamsa ismi nedir ?

Gaziosmanpaşalı3455

22 Ağustos 2011, 21:41:48 #7514 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2011, 21:46:07 Gaziosmanpaþalý3455
Alıntı yapılan: brigand55 - 22 Ağustos 2011, 21:40:25
kaynak : sağlam' sa her türlü tamamdır. bildiğim kadarıyla sağlam haber ajansını AHA ( Akyol Haber Ajannsı ) almıştı.
işin şakası bi kaynak var ve sağlamsa ismi nedir ?
işin açıkçası imza atılmadığı için bende tedirginim ama t.cengize yakın olan bi arkadaş %90 tamammış dedi.her konuda anlaşıldığı ve küçük pürüzlerin kaldığı bu küçük pürüzlerden bi tanesi çocuklarının eğitimi için.onuda yönetimin halletmeye uğraştığını söyledi arkadaşım.inşallah riostaki sıkıntı başımıza hasıl olmaz .yenge mevzusu:):):)