2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

masbene

millwall

bursa sercan volkan ve ibrahim kaş ı bırakıyormuş.
hani diyorum bir ihtimal volkan şen olmaz mı?ya da kaş.

Stoper

AlıntıErsin Düzen Twitter
volkan sen trabzonspor ile anlasti... 5 yillik imza atmasi bekleniyor... sercan yildirim'la fenerbahçe ilgileniyor...

lucarelli

Bu adamları serbest bırakmazlar bence, satarlar.

holigan5565

germencisse

Alıntı yapılan: seko - 22 Ağustos 2011, 15:21:58
Her ikiside boşta yani analarının yanlarındadır şimdilik :D

İzzet Belçikanın Tubize takımına transfer oldu..

serkancengiz

İbrahim kaş işimize yaramazmış ben oynamadım ispanyada milli takımada ben gitmedim  hayret ya

berlinli55

Samsunspor Kulübümüz, Bursaspor Kulübü ile yapılan görüşmeler sonunda, sol kanat oyuncusu 26 yaşındaki Yenal Tuncer ile 1 yıl artı opsiyonlu olarak anlaştı. Yeni transferimiz Yenal Tuncer ile önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalayacak.

Kulübümüz ayrıca, Kemal Tokak ile de sözleşme yeniledi. Genç futbolcumuz, 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic,  Kemal Tokak'ı akşam antrenmanı kadrosuna dahil etti.

samsunspor.org.tr

AllydeenleaR

yenal hayırlı olsun. bu transfer konusunda biraz karamsarım yenala 6 hafta ömür biçiyorum sonrasında lazar sola geçer sağa da ademle devam   :-\

FaTiH_HaN

Yenal Bülent Korkmaz'ın Bursaspor'u çalıştırdığı dönemde sivrilmişti hatta banko oyuncusuydu takımın, yorumcular tarafından milli takımın gelecekteki sol kanat oyuncusu olarak gösteriliyordu ama sonra birden söndü, inşallah Samsunspor formasıyla tekrar çıkış yakalar.

Ertuğrul Sağlam

Hakan Bayraktat, Kemal, Yenal, Ekigko şuan idmandalar. Ayrıca Kemal 3 yıl uzatmis sözlrsmesini...

oguz_5528

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 22 Ağustos 2011, 18:38:34
Hakan Bayraktat, Kemal, Yenal, Ekigko şuan idmandalar. Ayrıca Kemal 3 yıl uzatmis sözlrsmesini...

İyi haber  :--*

AntZ

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 22 Ağustos 2011, 18:38:34

Her iki tarafa da hayırlı olsun. Lütfen bundan sonra Kemal haklıydı yönetim haklıydı tartışmasını bir kenara bırakalım. Kemal'in geleceği adına da Samsunspor'umuz adına da hayırlı olur inşallah.

cembaba

Adam 3 yıllık imzalamış. İyi olmuş hayırlısı olsun.

LisandroLopez