2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Bende twitter'dan çok farklı yorumlar okuyorum. Adam neredeyse bütün maçlarda forma giymiş.

fanatik samsunsporlu

10 gün kaldı artık kimi alacaklar bakalım

erhan55

Bu adamlar kasetten izleyip fiyatını sormuslardir ucuz gelince anlaşalım demislerdir.transferde tek politikamız var 500bin avroyu geçmesin isterse çamurdan olsun

Ajan

Keşke tahta kapalı olsaydıda transfer yapmasaydık hiç olmazsa burada boş boş konuşanlar olmazdı.

jean

gecen sene basinda adami bize onermisler kim bulacakta 500 bin dolari bu adama verecek elden kacirma degil alamamak oluyor bu is

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 21 Ağustos 2011, 15:13:37
Keşke tahta kapalı olsaydıda transfer yapmasaydık hiç olmazsa burada boş boş konuşanlar olmazdı.
emin ol eski bank asyadan gelen takım bu takımdan çok çok daha iyioynardı

Ajan

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 21 Ağustos 2011, 17:02:51
emin ol eski bank asyadan gelen takım bu takımdan çok çok daha iyioynardı

Eski takımın başında Hüseyin Kalpar yeni takımın başında Petkoviç var ikisinin oyun yapısı bir değil eldeki kadro ile Petkoviç hiç bir şey yapamazdı.Şimdi ne yapabilir derseniz yapılan birkaç transferide hocanın isteği doğrultusunda yaptıklarına eminim.Mesela domınguez bunlardan biri neyse benim kastettiğim başarı sağlama konusu değildi zaten buradaki boş yorumlardı.Hep olumsuz pencereden bakılıyor futbolcuyu Arsenal almış mesela çok sevindim ben buna bundan sonra daha dikkatli olur ayrıca İsmail Uyanık'tan sonra hangi futbolcu ile ilgilendik de Avrupa'nın önde gelen kulüpleri aldı.Hiç olmazsa artık genç ve başarı vaat eden futbolculara yönelmişiz.Ama kimse bunu görmüyor çünkü futbolcuyu biz almadık.Bazen elindekileri kaybederek kazanırsın bu da öyle işte.

Yenal konusunda AntZ abi birşeyler yazmasaydı eminim burada iyi transfer diyenler olacaktı.Ama dikkat çektiniz bilmem aynı yazıda alternatif yokmuş dedi.Yani ne kadar kötü olursa olsun oynayacağını biliyordu kafası rahattı ama bize gelirse öyle mi olacak orada yarışacağı bir Başaran olacak hoca farklı rotasyonlarda deneyebilir idmanda ama sizin için cümlenin kötü ile başlaması yetiyor.Ve biri kötü diyince hepiniz kötü olduğunu kabul ediyorsunuz.10 kişi ne kadar kötü olduğunu yazıyor 10'una sorsan maçını izledin mi yarısı hayır der.

Yukarda açıkladıklarımla beraber forum seviyesinin ne kadar düştüğü de anlaşılıyor.Artık düşünen kişiler yazmıyor.Bir kişi bir düşünce atıyor herkes de onun düşüncesini alıp arasına bir şey koyup göndere tıklıyor.Kusura bakmayın burası forum ve forum yazarı olmak hali hazır olan düşünceye katılmak değil yeni düşünce üretip tartışma ortamı yaratmaktır.Artık bazıları yazarken bunları dikkate alarak yazar umarım.

Saygılarımla

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 21 Ağustos 2011, 14:55:07
10 gün kaldı artık kimi alacaklar bakalım

10 günde alacağın transferden de hayır gelmez,onların takıma adapte olması bile 2 ay sürer

doðan

Yavrum ajanım  :kanka:

kızdırmışlar senii ..

espiri bir yana hep pozitif eleştiri olacak , diye bir şey olmadığı gibi negatif de olmayacak , forum yazar kalıtesine gelince zamanı gelince buraya geçmişler de dökülür kimse işkembeden sallamasın ..

twitter

bizimle adı geçen julio cesar'ın maçını izledim az önce brezilya'nın figueirense takımında oynuyor
soldan yardırıyor valla patır kütür

samsunmania

Bizde geçen sene verilecek 500 bin dolar mı vardı da adamı kaçırdık? 500 bin dolara 3-4 adam alıp oynattık. Hem de 19 yaşında bir futbolcuya o mali yapıda ben de olsam o parayı vermem. Hem adamın alnında mı yazıyor seneye arsenale gidecek diye. Kulübün profersyonel scouting sistemi mi var. Menejer getirmiş, biz de alamamışız. Olay bu.
Bu arada ajana katılıyorum. Bazen öyle kavgalar, gereksiz tartışmalar çıkıyorki yazası gelmiyor insanın. Lütfen tartışmaları özelden yapalım. Burası fikir üretme yeri ve kaliteli fikirlerin özgürce tartışıldığı bir platform. Biz senelerdir böyle biliyoruz. Lütfen böyle devam etsin.

Lusage

Alıntı

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, transfer çalışmalarının büyük bir titizlikle sürdüğünü söyledi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, "Hata yapmamak için dikkatli davranıyoruz. Yarından sonra hareketlilik yaşanabilir" dedi.

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, transfer çalışmalarının büyük bir titizlikle sürdüğünü söyledi. Şu an için kesin anlaşma sağladıkları bir futbolcu bulunmadığını belirten Başkan Kazım Yılmaz, "Daha öncede belirttiğimiz gibi biri yerli biri de yabancı iki transfer yapacağız. Yerliyi savunmanın soluna, yabancıyı da forvet hattına düşünüyoruz. Acele edip yanlış kararlar vermekten kaçınıyoruz. Ama yarından sonra transferde hareketli saatler yaşanabilir" dedi.

HABER

samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=2541

Alves :hnk:

55__Gurbet__55

Ahhh Baskanim Ahh.Iyi güzel transfer sezonun basindan  dikkatli davraniyorusunuz ama sadece 10 gün kaldi yavas yavas transfer isini bitirsek fena olmiyacak!

55(tuncay)55

acele etmeye gerek yok daha 10 gün var demi sayın yönetim :kafa: :kafa: :kafa:

brigand

ya bende eleştiriyorum ama bazen öyle yorumlar yapılıyor ki. sanki yönetime gelen insanlar Samsunspor'u bitirilmek için görevlendirilmiş ajanlar. bu adamlara güvenen yokken bu adamlar ne yapabilecekler çok merak ediyorum. ortada yanlışların olduğu doğrudur. ama kime göre neye göre?