2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Bir süredir sol kanata oyuncu arayan Samsunspor,Bursaspor'lu Yenal Tuncer ile prensip anlaşmasına vardı. Antalyaspor'da kiralık olarak oynayan 28 yaşındaki futbolcu pazartesi günü menejeri ile birlikte Samsun'a gelerek resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Kaynak : Denge gazetesi

altunay

hakan bayraktar affedilmiş pazartesi günü idmana çıkcakmıs  kaynak haber gazetesi

samsunluerhan

Yenal Tuncer Samsunspor'da

Bir süredir sol kanata oyuncu arayan Samsunspor,Bursaspor'lu Yenal Tuncer ile prensip anlaşmasına vardı. Antalyaspor'da kiralık olarak oynayan 28 yaşındaki futbolcu pazartesi günü menejeri ile birlikte Samsun'a gelerek resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Harun55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 20 Ağustos 2011, 10:21:31
Mersin Ordu hem de çok iyi transferler yapıyor...Çok iyi kadro kurdular..biz hala bekliyoruz..

Kimi aldilar??

Ordu: Culio, Stancu ?? digerleri bes para etmez.. Stancu belki is basarir onlarda..
Mersin: Nobremi yani ?sadece nobre ?

Samsun: Takimin iskeleti zaten iyiydi, Kalemiz emin ellerde Ahmet ile..Sag kanat Pal lazar ve adem'e kaldi, sol kanata gelince Basaran var ayni zamanda Pal Lazarda Sag tarafta oynuyabiliyor..
Defansda Valdomiro gibi Bahia gibi transferler gerçekten bu sene agirligini gösterecekler.
Orta sahaya gelince Selim Murat Dilaver  Dominguez dörtlüsü benim gözümde ilk 11 de Dominguez bu sene Ekigho ve Zenkeyi iyi beslicek..

Forvete gelirsek Zenke superligde yapamaz diyordum ben hep, ama Ekigho nun gelmesiyle bu dusuncem tamamen degisti neden diyo sorarsan Zenke biraz yavas agir kaliyor, ama onun yanina topu hiziyla goturebilen Agbetu gibi hizli adamlazimdi oda Ekigho oldu..

Ekigho ile Agbetuyu karsilastirirsak. Fizik anlamda Ekigho agbetudan üstün, Hiz olarak üstün Sut olarak üstün..

Yani anlicagin ben canimi hic sikmiyorum vallah bu kadro çok iyi bir kadro hani Sag kanata oyuncu alinsa guzel olur ama bide Yedek bir forvet iyi olurdu Burak bu sene super ligde yapamaz gibime geliyo..ama bende yanilmis olabilirim.. :)

twitter

29 maç oynamış bu sezon yenal tuncer. devamlılığı iyi.

AllydeenleaR

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Harun55 - 20 Ağustos 2011, 12:57:40
Kimi aldilar??

Ordu: Culio, Stancu ?? digerleri bes para etmez.. Stancu belki is basarir onlarda..
Mersin: Nobremi yani ?sadece nobre ?

Samsun: Takimin iskeleti zaten iyiydi, Kalemiz emin ellerde Ahmet ile..Sag kanat Pal lazar ve adem'e kaldi, sol kanata gelince Basaran var ayni zamanda Pal Lazarda Sag tarafta oynuyabiliyor..
Defansda Valdomiro gibi Bahia gibi transferler gerçekten bu sene agirligini gösterecekler.
Orta sahaya gelince Selim Murat Dilaver  Dominguez dörtlüsü benim gözümde ilk 11 de Dominguez bu sene Ekigho ve Zenkeyi iyi beslicek..

Forvete gelirsek Zenke superligde yapamaz diyordum ben hep, ama Ekigho nun gelmesiyle bu dusuncem tamamen degisti neden diyo sorarsan Zenke biraz yavas agir kaliyor, ama onun yanina topu hiziyla goturebilen Agbetu gibi hizli adamlazimdi oda Ekigho oldu..

Ekigho ile Agbetuyu karsilastirirsak. Fizik anlamda Ekigho agbetudan üstün, Hiz olarak üstün Sut olarak üstün..

Yani anlicagin ben canimi hic sikmiyorum vallah bu kadro çok iyi bir kadro hani Sag kanata oyuncu alinsa guzel olur ama bide Yedek bir forvet iyi olurdu Burak bu sene super ligde yapamaz gibime geliyo..ama bende yanilmis olabilirim.. :)

Nobre mi sadece ? Andre Moritz bugün 3 büyükler dışında koy her takımda oynar,Zurita en sağlam ön liberolardan devamlılığı olduça iyi olan adam,Hakan Arıkan iyi kaleci,Erhan Güven Antalya'da sürekli oynamış,Mustafa Keçeli Denizli'de çok iyiydi Bursa aldı orda sürekli oynadı,Kamanan Sivas'ın en iyi zamanında en iyi 3 futbolcusundan biriydi..Bunları beğenmeyip bizim tanımadığımız yaptığımız transferleri mi beğeniyorsun ? yapma allah aşkına..Bizim yönetim hala uyuyor..Bırakın bu kadar pollyannacılığı...

Harun55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 20 Ağustos 2011, 13:50:42
Nobre mi sadece ? Andre Moritz bugün 3 büyükler dışında koy her takımda oynar,Zurita en sağlam ön liberolardan devamlılığı olduça iyi olan adam,Hakan Arıkan iyi kaleci,Erhan Güven Antalya'da sürekli oynamış,Mustafa Keçeli Denizli'de çok iyiydi Bursa aldı orda sürekli oynadı,Kamanan Sivas'ın en iyi zamanında en iyi 3 futbolcusundan biriydi..Bunları beğenmeyip bizim tanımadığımız yaptığımız transferleri mi beğeniyorsun ? yapma allah aşkına..Bizim yönetim hala uyuyor..Bırakın bu kadar pollyannacılığı...

Kardess ben bisey demiyorum..
Sadece sunu diyorum..sana bu laflari yediririm elbet bir gün.. :) Yanlis anlamda degil, sadece çok karamsarsiz dusunuyorsun benim kanatim.. :kanka:

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Harun55 - 20 Ağustos 2011, 13:56:29
Kardess ben bisey demiyorum..
Sadece sunu diyorum..sana bu laflari yediririm elbet bir gün.. :) Yanlis anlamda degil, sadece çok karamsarsiz dusunuyorsun benim kanatim.. :kanka:

inşallah yerim kardeşim :) razıyım ben yemeye,umarım ben yanılırım senin dediklerin çıkar,gerçekten çok isterim yanılmayı :)

Akyol

Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Ağustos 2011, 04:59:24
SAMSUNSPOR'DAN MÜTHİŞ TRANSFER ÇALIMI
Büyük bir gizlilikle transfer calimalarina devam eden Samsunspor herkesten hızlı davranarak transferde büyük bir atak yaptı. Klüp yetkililerinin sır gibi sakladığı anlaşma dün gece sessiz sedasız imzalandı. Dunyanın onde gelen menejerlik,turizm ve is bulma kurumu olan Black Gold Agency ile yapılan anlaşma için yetkililer hiçbir masraftan kacinmadiklarini dile getirdiler. Dünya futboluna Drogba,Makalele,West,Diouf,Okhacha gibi yıldızları kazandıran şirket Turkiye'de pilot takım arayışlarını uzun sure sürdürdüklerini ve Samsunspor yetkililerinin cabalarına hayran kaldıklarını belirterek köklü bir klüp ile bu anlaşmayı gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdiler. Yapılan anlaşmaya göre bundan sonra Türkiye'ye gelen mülteci gemilerinden ilk olarak Samsunspor'un oyuncu seçme hakkına sahip olacağı bildirildi.

Geeelll geeell batan geminin malları bunlar  :-X :deli:

Bu arada zzzzeennnkee 3 büyükler kim açılım yapar mısın!?

özkan

Haberin manşetini gören adaklık koyun keser vallaha  :holey:

erhan55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 20 Ağustos 2011, 13:50:42
Nobre mi sadece ? Andre Moritz bugün 3 büyükler dışında koy....
GERİSİNİ OKUMUYORUM BİLE. SENİ BİZ BEKLEME ODASINA ALALIM ARKADASIM!!!

Ayberk

Talihsiz bir ifade olmuş, ama diğer yazdıklarına aynen katılırım zenkenin

SerhaT55

SOL BEK ARANIYOR

Bursasporlu Yenal tuncel ile anlaşamıyan SAMSUNSPOR, Bucalı Orhan Ak ve Kasımpaşalı Ergün tebere çevirdi.

Çok Para İstedi

Kırmızı-Beyazlılarda sol bek oyuncu arayışı sürüyor.Orhan Taşdelen'in kadro dışı bırakılmasından sonra bu arayışını hızlandıran Samsunspor, Bursaspor'un sol bek oyuncusu yenal tuncel ile temasa geçti.Yapılan görüşmelerde para konusunda sonuçlanamadı ve bu oyuncudan vazgeçildi

Rota Değişti

Kırmızı-Beyazlılar bu kez rotayı geçen sezon Bucaspor'da oynayan eski Galatasaraylı Orhan Ak ile Kasımpaşada forma giyen Ergün Teber'i büyüteç altına aldı.Transfer komitesi bu oyuncularla görüşmesini sürdürüyor.Büyük bir aksilik olmazsa bu oyunculardan biri kısa süre içinde Samsunsporlu olucak.

Kaynak:Halk Gazetesi

cezayir55