2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 19 Ağustos 2011, 16:35:43
Dilaverle Ufuku anladimda Murat niye yedek oluyor?

kendimce yedek olur dedim,hoca oynatırsa da oynar..güçsüz diye yedek olur dedim..hep bir patlama bekledim ama olmadı her sene her sene bekliyoruz

55__Gurbet__55

Tamam haklisin gecen sene iyi oynamadi.Cok iyi bir oyuncuda degil(yetenekli ama o kadar ahim sahim bisey degil).Bunlari kabul ediyorum ama elindekh malzeme kisitli.Murat bile yedek olursa kim oyniyaca

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 19 Ağustos 2011, 16:50:54
Tamam haklisin gecen iyi oynamadi.Cok iyi bir oyuncuda degil(yetenekli ama o kadar ahim sahim bisey degil.Bunlari kabul ediyorum ama elindekh malzeme kisitli.Murat bile yedek olursa kim oyniyaca

transfer yapılmazsa tabiki Murat çıkıp oynayacak..Ama öncelik transfer olmalı diyorum,biz bu kadar düşünebiliyorsak hoca da elbet görüyordur,düşünüyordur ve rapor sunuyordur..Yönetim de artık bir zahmet yapmalı transfer ki yapacaktır inanıyorum

twitter

muratı şimdi değilde ne zaman oynatacaksın

az kendine geldi çocuk petkoviç ile beraber

SSKLA

19 Ağustos 2011, 17:00:22 #7339 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2011, 17:11:24 Berkay Yelken
Yeni kulübünde Jelen. "Irek burada oynamak istiyor"

Eylem Görüntüleri
Kulüpler yavaş yavaş yeni sezon için kadro kapanır, bu arada, bir kulüp Ireneusz Jelen olmadan devam etmektedir. Ama durum yakında belli olacak. - Yönetici, oyuncu diyor ve nerede geyik yakın gösteriyor - Gelecek hafta oyun nerede karar verin.

- Birkaç kulüpleri ile konuştuk. Biz İspanya, Fransa, Türkiye ve Rusya takımları ile temas halindeyiz. Gelecek hafta karar, oyun Irek nereye O - vurgulamaktadır yöneticisi Thomas Kaczmarczyk.

kaynak : http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/liga-francuska/artykuly-liga-francuska/art,234,jelen-w-nowym-klubie-irek-chce-tu-grac.html

Bu da bir Fransız Sitesi

Annoncé comme une piste du LOSC, Ireneusz Jelen est toujours à la recherche d'un club. En fin de contrat après cinq saisons passées à Auxerre, l'international polonais dispose de quelques pistes mais souhaite toujours jouer en Ligue 1. Tomasz Kaczmarczyk, son agent, fait le point sur sa situation :

« J'ai discuté avec pas mal de clubs. La semaine prochaine, nous prendrons une décision. Des équipes espagnoles, françaises, turques et russes sont en contact. Mais le joueur préfèrerait rester en France. »

kaynak : http://www.footlille.com/breve-losc-27832-piste-par-le-losc-jelen-veut-rester-en-l1.html

oguz_5528

Rios tipinde adam yiyen adım attırmayan topçu almak çok iyi olacak  ;D

Shane_Falco

Murat Yıldırım vasat bir oyuncu değil aksine şuan süper lig deki bir çok takımda oynayabilecek bir oyuncudur.Elimizde olanın kıymetini nasılda bilmiyoruz.Bize hep komşunun tavuğu kaz görünüyor...

silopilimuhsin

Petroviç özellikle bir futbolcu istedimi? Kim alınırsa alınsın ben razıyım mı diyor merak ediyorum

samsunluhakan

bu sezonu inşallah hüsranla kapatmayız

samsunluerhan

NE OLUR NOKTA TRANFER  İSTİYORUZ.ARTIK ORDU MERSİN TRANFER YAPINCA HADİ BEA DİYORUZ.ULAN BİZE BAKIYORUMDA BİR BAHİA İSMİNİ DUYDUM YAZIK YAZIK ..

fanatik samsunsporlu

isa55

keşke öyle bir şey olsa.ama bir an önce olsa di mi hocam :evet:

Harun55

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 20 Ağustos 2011, 00:34:24
NE OLUR NOKTA TRANFER  İSTİYORUZ.ARTIK ORDU MERSİN TRANFER YAPINCA HADİ BEA DİYORUZ.ULAN BİZE BAKIYORUMDA BİR BAHİA İSMİNİ DUYDUM YAZIK YAZIK ..

Bahia diyorsunda Bence bu sezonun en buyuk transferi Ekigho..
Bu cümleleri hatirlatirim sana 1. devre bittiginde..  :kanka:

erhan55

SAMSUNSPOR'DAN MÜTHİŞ TRANSFER ÇALIMI
Büyük bir gizlilikle transfer calimalarina devam eden Samsunspor herkesten hızlı davranarak transferde büyük bir atak yaptı. Klüp yetkililerinin sır gibi sakladığı anlaşma dün gece sessiz sedasız imzalandı. Dunyanın onde gelen menejerlik,turizm ve is bulma kurumu olan Black Gold Agency ile yapılan anlaşma için yetkililer hiçbir masraftan kacinmadiklarini dile getirdiler. Dünya futboluna Drogba,Makalele,West,Diouf,Okhacha gibi yıldızları kazandıran şirket Turkiye'de pilot takım arayışlarını uzun sure sürdürdüklerini ve Samsunspor yetkililerinin cabalarına hayran kaldıklarını belirterek köklü bir klüp ile bu anlaşmayı gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdiler. Yapılan anlaşmaya göre bundan sonra Türkiye'ye gelen mülteci gemilerinden ilk olarak Samsunspor'un oyuncu seçme hakkına sahip olacağı bildirildi.

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: Harun55 - 20 Ağustos 2011, 04:04:14
Bahia diyorsunda Bence bu sezonun en buyuk transferi Ekigho..
Bu cümleleri hatirlatirim sana 1. devre bittiginde..  :kanka:

Mersin Ordu hem de çok iyi transferler yapıyor...Çok iyi kadro kurdular..biz hala bekliyoruz..