2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Mert

Jelenden ziyade Alves'in gelmesini daha çok istiyorum.

altunay

samsunspor tahsin kosiften çektiği kadar kimseden çekmedi yeter artık bıraksın samsunsporun yakasınıı

Recep

Suç Tahsinde mi yokk
her gelen ne b.k buluyorsa bu adamda alıyor kıçına takıyor

jean

hakani kilicarslani niye yolluyor bu hoca anlam veremiyorum yedektemi olamiyor bu adamlar hakanin katkisi ortada gecen sene kilicarslan gibide kaleci bulamayiz attilami olacak yedek kaleci allah sonumuzu hayir etsin

twitter

sarp, alves ve sol bek transferi ile böyle bir kadro oluşuyor

bence o kadar kötü değil fakat şu ne olduğu belli olmayan sistemden kurtulmalıyız

LisandroLopez

Sarp geleceğine küme düşelim daha iyi.

havzalı55

sarp kımdir nedir be kardesim ? Hakan bayraktar gibi birini gönde ronu al işmi şimdi bu ?

celebi

sarp bence bizim için iyi transfer olur.

germencisse

Mustafa Sarp yabana atılcak biri değil,Bayraktardan eksiği yok fazlası var..top tekniği konusunda bayraktar ile kapışamasad hırs ve devamlılık konusunda sarp daha iyi bence,90 dakika ayakta kalacak bir isim..Bayraktar ne sebeple yollandı a2ye bılemıyorum ama her halde bayraktarın tecrubesını ararız..

twitter

kimi alalım kardeşim alonsoyu mu
ligler başlacak farkındaysanız ayrıca yabancı hakkımızda dolu

serkancengiz

keşke çıktığımız kadroyla devam edebilsdeydik kadroya bakıldığında direk düşexek takım biziz yönetim masal okumaya devam ediyor nereye kadar beee

holigan5565

beyler gidenler gitti artık yapacak bişey yokda kimler gelecek m.sarp hiçbiyerde bizle adı geçmiyor kaynak neresi ayrıca ekigho ne oldu ve alves biran önce anlaşacaklarsa anlaşsınlarda bizde işimize bakalım

Serkan

Mustafa sarp'ı beğenmiyor gs taraftarı ama onlar ondan bir dani alves bekliyor; bizim ihtiyacımızı görür o adam.

twitter

kimseyle anlaşıldığı yok kardeşim ben kafama göre 2 kişi ekledim bir de sol bek alınsın dedim

bizde zamanında çok söylendik "sarp, ayhan, bilica samsun yolunda" türü haberler görünce ama sağolsun yönetim tükürdüğümüzü yalatıyor bizlere

kamuri

mustafa sarp murat selim teber iyi bi orta saha üçlüsü olur gibi geliyo bana