2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ben dinlerim müdür yardımcım  :kanka: :kanka: :kanka:

supernatural_55

Alıntı yapılan: ugurozkan - 17 Ağustos 2011, 22:54:06
şu takımın şimdiki kadrosu gençlerden, sivas'tan, manisa'dan, karabük'ten, antalya'dan, i.b.b'den aşağı değil.

bence yabancılardan bir ya da ikisi hariç kalitemiz çok düşük ama diyelim ki kadromuz bu takımlar kadar kaliteli,sadece kadro kalitesiyle iş bitiyor mu,takımın oturmuşluğu,birbirini tanıması ve sistemsel yapıyı uygulaması gibi sorunlar ne olacak :-\ :-X .:.:.

epçeli köylü

Kemalin yarın menajeri gelecekmiş. Mukavele uzatılması görüşülecek. ******* malum takımdan bir kaç zibidi el altından bunun aklını çelmiş. Her zamanki pisliklerini yapmışlar. Yarın kalma ihtimalinin daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Bence onca pisliğe rağmen kalacak.

ugurozkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Ağustos 2011, 22:56:53
sen haklı çıkarsın inşallah müdür, ben seve seve özür dilerim takımdan.. bi de ben haklı çıkarsam kim bizden özür dileyecek çok merak ediyorum..

ben yönetimle birlikte özür dilemeye gelirim.
sitede bu atmosfer birkaç gün önce başladı, isa turan istifa etti sonra sümen altı edilmiş sorunlar ortaya çıktı. isa turan ile başlamak yanlıştı ama zararın neresinden dönülürse kar. sonra kadrodışılar başladı. bu dalga bir anda siteyi etkiledi. kılıçla orhan zaten kadroda olmayacaklardı. hakan için bir şey diyemiyorum. kemal bunlar arasında ilk onbirde oynayacak tek oyuncumuzdu.
sonuç olarak as kadrodan bir oyuncumuz kadro dışı kaldı diye bu karamsarlık bana biraz abartı geliyor.

cembaba

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Ağustos 2011, 22:43:50
şu akıl verme işlerini bırakın.. millet küme düşmemeye oynarız derken biz şampiyonluk şarkıları söylüyoduk geçen sene daha 2.haftada.. niye? ufak da olsa bi ışık vardı çünkü takımda.. inanmak için ortada inanacak bir şeyin olması lazım.. şimdiye kadar takım bırak umut vermeyi, olan umutları da emdi götürdü..

çok acil eksiklikler giderilmezse 'kadro kalitesi' olarak ligin en kötüsü olarak başlarız lige.. he lig başlar, şehir kenetlenir yine o zaman bir şeyler değişir belki ama yalandan umut tacirliği yapmanın bi anlamı şu tabloda..

imzamı atarım. Benimde umudum yok abi. Nedeni ise yönetimde birlik yok. Başkan'ın arkasından işler çevriliyor. Kendisinin haberi yok. Taraftarı bu kadar umutlandırıp, açıkçası umutlarımızı söndürdüler. Takımda desek Petkoviç'e güveniyoruz. Adam kimi oynatacak söylermisiniz? Kim öyle Young Boys'taki gibi kanat bindirmeleri yapacak? Takımdaki kadro kalitesi belli. Ayrıca geçen seneki gibi bir ortam söz konusu değil. Güven sorunu var. Böyle bir ortamda başarı gelmez diyorum.

**KaR6**

valla takım küme düştükten sonra yzy ile rte bile gelse özür dilese pek de bişeyi çözceni sanmıyorum, onu anlatmaya çalışmıştım zaten..

karamsarlık birkaç gün öncesinden başlamadı açıkçası, ankaragücü maçından itibaren var ama kimsenin şevki kırılmasın diye ses etmiyoruz.. yönetimin içi cadı kazanı gibi, millet birbirinin kuyusunu kazmanın peşinde, takım top oynamıyo, top oynayacak, güvenilecek adam da yok, olanı da kadro dışı bırakıyoruz gibi durumlar olunca tüm sıkıntıların su yüzüne çıkması kaçınılmaz oldu..

bugun yarın olaylar iyice patlak verebilir, içerden bi iki yerden hoşnutsuzluklar geliyor ama içeriği söylemiyorlar, bakalım neler olacak, nasıl olacak..

55.hakan

Bu olayların başlamasının sebeplerinden biri de liglerin başlamaması ligler başlayıp futbolcular ve yönetim lige odaklansaydı benim inancım bu olaylar yaşanmayacaktı.Boş kalan beyinler farklı davranışlara iter insanı.Ligler başlayana kadar hasarsız atlatsak iyidir diyordum ama olmadı.

ibrakadabra55

Yenal Tuncer her an gelebilir sağlam duyum , Mustafa Sarp ile de görüşülüyor.Sol bek sıkıntısı Yenal Tuncer ile çözülücek.

kuzeycity

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 17 Ağustos 2011, 23:35:47
Yenal Tuncer her an gelebilir sağlam duyum , Mustafa Sarp ile de görüşülüyor.Sol bek sıkıntısı Yenal Tuncer ile çözülücek.

ohh ohh çok iyi hakan baltayı da alıyoz mu ?

furkan5534

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Ağustos 2011, 22:43:50
şu akıl verme işlerini bırakın.. millet küme düşmemeye oynarız derken biz şampiyonluk şarkıları söylüyoduk geçen sene daha 2.haftada.. niye? ufak da olsa bi ışık vardı çünkü takımda.. inanmak için ortada inanacak bir şeyin olması lazım.. şimdiye kadar takım bırak umut vermeyi, olan umutları da emdi götürdü..

çok acil eksiklikler giderilmezse 'kadro kalitesi' olarak ligin en kötüsü olarak başlarız lige.. he lig başlar, şehir kenetlenir yine o zaman bir şeyler değişir belki ama yalandan umut tacirliği yapmanın bi anlamı şu tabloda..

kesınlıkle cok guzel konusmussun.gecen sene ılk ıkı haftadan basladık superlıge superlıge samsunspor dıye.cunku gercekten ınanıyorduk.ısık vardı.sımdı tamamen karamsarlıga soktular bızı walla dusmemek ıcın dua etmeye basladık daha lıg baslamadan ınsallah sonumuz guzel olur bır an once  >:(

samsunmania

Ben son dakikaya kadar umudumu koruyorum. Cebinden bir ton para verip takımı bu halde bırakacaksa harbiden başkan bırakın başkanlığı, ticareti; hayatı bilmiyor demektir. Vardır bir b-c planları. Ama bizler de haklıyız. Zaman daraldı ve takımda ışık yok, ortalık karışık. Bu adımları atarken önünü görememek gerçekten gaflet olur ve ben buna inanmak istemiyorum. Elinde sol bek ,açık yok, kalecilerin soru işareti, orta saha lambada, forvetler soru işareti. artık bu belirsizlik bir son bulmalı. Bizim iki değil, kemik gibi en az 5 transfere ihtiyacımız var.

Uğur Yıldız

valla  bu saatten sora b ve c planları olsada işimiz çook zor bi an önce iyi transferler yapmamız lazım her şey 3 5 güne netleşmeli..

ngonge

Transfer yapılması lazım diyenler, kim gelecek bu saatten sonra? 6 yabancı hakkın da dolmuş. Avrupa'da ligler başladı transfer sezonu 10 gün sonra bitiyor. Hiç transferden ümidiniz olmasın.

Jelen deniyor, piyasası yüksek bir oyuncu ama bonservisi elinde olmasına rağmen 3 aydır boşta, neden acaba, çünkü sakatlığı var. Kimse riske girmek istemiyor. Avrupa kulüpleri transferi ŞUBAT ayında bitiriyor, sezon sonu imza atıyorlar. Şu saatten sonra gelecek oyunculardan takıma yarar gelmez aklınızda olsun.

Elimizdekilerden ne çıkarsa o kadar, ben o kadar ümitsiz değilim, ama karar vermek lazım, ya hocanın istediklerini harfi harfine yerine getiriceksin yada onu göndereceksin. Yönetim de şu anda onu dinlediğine göre desteklemekten başka çare yok, adam yabancı, oyuncuya garezi olacak değil, işine yarayanı oynatır, neden boşuna kapris yapsın. Benim gördüğüm takım çok iyi ve disiplinli çalışıyor ama oyuncuların bir kısmı bu sisteme uymuyor. Bir takıma sistem benimsetmek kolay iş değil, şimdi beğenmediğiniz takım 2 ay sonra coşabilir. Bence sonuna kadar sabretmek lazım ya ekol olacağız yada batacağız ama en azından kararımızda sabit kalalım, bu saatten sonra da yeniden yapılanma şansımız yok.

fanatik samsunsporlu

ligler uzadı diye sevinmiştik ama yine hüsran.yeni transferler olsa bile ne zaman hazır olacak.godumun ekighosu da gelmedi daha

erhan55

Galip efendi rant elde etti sonra çekildi.onceden de demiştim adamda Türkiye'nin en büyük otobüs filosu varken biz prenses maratona biniyorduk çürük bir otobüsümüz vardı o zaman samsunsporluluk ruhu yoktu da bu sene basında ne oldu?şimdiki otobüsümüzü bile esnaflar odası aldı o 5para vermedi.sonra baktı kazın ayağı öyle değil sırtını dondü gitti.ona güvenip gelen basiretsizler kaldı basınızda.en rezil transferleri biz yaptık dokuntu dediğimde o mü dokuntu bu mü diye havalı mesaj atan arkadasın dedikleri ya kadro dısı kaldı ya gönderildi ya da fos çıktı. Ben lazar tutarsa dominguez biraz ve yine ekhikgo tutarsa iyi olabilecek transferler diyorum ancak yeterli degiller. gerisi boş.bu saatten sonra da adam gibi oyuncu bulamayız.