2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

brigand

ben sadece Hakan Bayraktar' ın sebebini merak ediyorum. diğerleri zaten malum. ve doğru da kararlar. ancak bu takıma transfer lazımken , günler gitgide daralırken yönetimin biraz silkelenmesi gerek. son güne 2 tane sönük adam sıkıştırırlarsa maalesef şaşırmayacağım. bu yönetim en başında tam olan umudumu şuan tüketmek üzere.  >:(

samsunluerhan

SÜPER LİG BİZE MÜSADE ARTIK...  KOSKOCA SAMSUNSPORU NE HALLERE GETİRDİNİZ.BİZİ BU HALLERE DÜŞÜREN BAŞTA GALİP ÖZTÜRK OLMAK ÜZERE  KAZIM YILMAZA TEŞŞEÜKLER.

Sercan

hazırlanın çocuklar evden gidiyoruz...

twitter

**KaR6**

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 17 Ağustos 2011, 22:12:03
hazırlanın çocuklar evden gidiyoruz...

bavulları açmayın, geri dönüyoruz..

King1965

facebooktan bırı bana bunu yazdı

hakan bayraktar bzm burda oturuyo bnlarn kadrodışı kalma flan karışık olaylar var . takım çok kötüymüş böle qderse 3 puanı qöremeyz dio o kdar kötüymüş yhani kadro dışı kalma nedenleride bunları (kemal,orhan,kılıçarslan,hakan B.) 2 aydır oyalıolarmış hala imza attırmamşlar adamlarda res çekmiş

ugurozkan

arkadaşlar toparlanın taraftarlık böyle bir şey değil, en zor anlarda her olumsuzluğa rağmen destekleyici olmamız gerekiyor. inanmış taraftarın tezahüratlardaki ses tonu bile farklı olur. geçen yıl öyle değil miydi? bu takımı süper lige bu taraftar çıkarttı süper ligde tutacak da bu taraftardır. yönetim hatalar yapıyor olabilir, ama onları da heyecanlandıracak taraftardır. biz süper ligin en güzel futbolunu izlemek istiyoruz petkoviç'e de güveniyoruz. yönetimin yapması gereken bu taraftara layık futbolcular getirmektir elimizdekileri de küstürmeden. üç beş bin çekirdekçiye oynayan kayseri'nin antep'in takımını yönetmediklerinin farkına varsınlar. onlardan önce o koltuklarda menteşoğlu'yla ismail uyanık oturmuştu, bilmiyorum farkındalar mı? artık bu takımda kimsenin hata yapma lüksü yok.

ibrakadabra55

muzaffer4

bu kadar karamsar olmayalım lig başlayınca her şey değişir takım oturur seneye  sivas_spor gencler_birligi düşecek diğer takımda biz olmayız heralde 2 sene sonra türkiye kupasından uefadayız inanın biraz ...

**KaR6**

şu akıl verme işlerini bırakın.. millet küme düşmemeye oynarız derken biz şampiyonluk şarkıları söylüyoduk geçen sene daha 2.haftada.. niye? ufak da olsa bi ışık vardı çünkü takımda.. inanmak için ortada inanacak bir şeyin olması lazım.. şimdiye kadar takım bırak umut vermeyi, olan umutları da emdi götürdü..

çok acil eksiklikler giderilmezse 'kadro kalitesi' olarak ligin en kötüsü olarak başlarız lige.. he lig başlar, şehir kenetlenir yine o zaman bir şeyler değişir belki ama yalandan umut tacirliği yapmanın bi anlamı şu tabloda..

##kdc##

Alıntı yapılan: ekigho55 - 17 Ağustos 2011, 22:37:02
bu kadar karamsar olmayalım lig başlayınca her şey değişir takım oturur seneye  sivas_spor gencler_birligi düşecek diğer takımda biz olmayız heralde 2 sene sonra türkiye kupasından uefadayız inanın biraz ...

bu kadar net diyosun yani  8) o halde akşam ki maçların sonucunu verde bari kardeş boşa gitmesin kehanet yeteneğin  :P (kusuruma bakma valla bi anda sinirlerim bozuldu :D )

ugurozkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Ağustos 2011, 22:43:50

çok acil eksiklikler giderilmezse 'kadro kalitesi' olarak ligin en kötüsü olarak başlarız lige..

şu takımın şimdiki kadrosu gençlerden, sivas'tan, manisa'dan, karabük'ten, antalya'dan, i.b.b'den aşağı değil.

oguz_5528

Kemal gitti diyebiliriz artık,Kemal giderse 5'li defans da olmaz bu iyi bir şey olur bizim için kemalden gelen paralarla artı üstüne koyarak 2 tane ortasaha ve 1 forvet alınırsa (ki paraya kıyılırsa) takım düzelir diye düşünüyorum.Duruma birde böyle bakmak gerekir.Kimsenin beni Ramazan gün bunaltmasına,küfür ettirmesine hakkı yok.

**KaR6**

Alıntı yapılan: ugurozkan - 17 Ağustos 2011, 22:54:06
şu takımın şimdiki kadrosu gençlerden, sivas'tan, manisa'dan, karabük'ten, antalya'dan, i.b.b'den aşağı değil.

sen haklı çıkarsın inşallah müdür, ben seve seve özür dilerim takımdan.. bi de ben haklı çıkarsam kim bizden özür dileyecek çok merak ediyorum..

Serkan

Doğuştan kadersiz olur mu insan diye bir şarkı vardı şimdi kim söylüyor hatırlayamıyorum ama ; neden hiç yüzümüz gülmüyor çok mu karamsarız büyük mü düşünüyoruz bilemiyorum ama yeter da biraz da bizim yüzümüz gülsün...