2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

isa55

bu da nerden çıktı şimdi. kılıçaslan neyse de sol kanatta adam yok diyorlar orhanı gönderiyorlar. orta alanda selimin ne olduğunu gördük ankaragücü maçında. 2. yarı hakan girdi takımı düzeltti. hakanı da yedi (kim ne derse desin geçen sene bizim en iyi oyuncumuz hakan ve ahmetti). sola pazarı çekti, yerine kemalı monte etmişti, kemalı da yedi.  bu hoca ne yaptığını  ve yapacağını bilmiyor. şeytan diyor ki al kombine kartını, yüzüne fırlat. bu kadar iş bilmezlik olurmu, körmüsün takımın beynini nasıl kovarsın.

erhan55

Bu mantıkla artık transfer yapmasınlar bank asyadaki gelişmeleri takip etsinler seneye rakipleri unutmamış oluruz.ne vaatlerle geldiler neler yaptılar!rezil olduk

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D
şu müzikten kurtulamadık gitti yaaw :D :D

niyeyse ben çok ümitsiz değilim. yada çok fena polyannacılık oynuyorum.
inşallah iyi olacak herşey..  :evet: :evet: :evet: :evet:

muzaffer4

"sizin takım nerede bizim takım burada" takım top oynayacak oyuncu mu kaldı   :x(( :x((

samsunluerhan

hoca artık yeter.ahmeti de kov tam olsun yha bu ney tamam bir kemal gider bir kemal gelir de öbürleri hakan bayraktarsız maç kazanabıldıkmı geçen sene adama terbiyesızlık yapmayın bea ..

isa55

helal olsun yönetime ve hocamıza. bu sitedeki taraftarımıza bile bank asyaya inmeyi düşündürdüğü için >l<

twitter

defans, sol bek, sol kanat, forvet

kemal gitti ise yine stoper lazım

ibrakadabra55

Arkadaşlar ben ümitsiz değilim 15.olup yinede ligde kalıcaz bakın öbür seneye de UEFA için oynuyacağız arkadaşlar bu sene böyle geçicek iyi düşünüyorum iyi düşünmek gerekiyor.

Ayberk

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 17 Ağustos 2011, 19:05:50
hoca artık yeter.ahmeti de kov tam olsun yha bu ney tamam bir kemal gider bir kemal gelir de öbürleri hakan bayraktarsız maç kazanabıldıkmı geçen sene adama terbiyesızlık yapmayın bea ..

gerçekten hocanın kararlarıyla mı oldu bütün bunlar sizce? futboldan azcık anlayan biri bile ankaragücü maçındaki hakan bayraktar'ı kadro dışı bırakmaz. ;)

samsunluhakan

ben 15.lige razıyım ama çok zor olacak oda inşallah 15.bile olsa ligde kalırız

Uğur Yıldız

Hakan niye kadro dışı ya çok saçma bişiler öğrenebilen yokmu bu konuda? bi açıklama şart!

ibrakadabra55

Arkadaşlar sağlam duyum geldi.
Kemal burnu sürtülsün diye A2'ye yollanmış.
Kılıçarslan ve Orhan'dan klüp bulmaları istenmiş

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 17 Ağustos 2011, 19:52:53

değerler ortadayken, samsunsporun prensiplerini değerlerini hiçe sayarak 3 ün 5 in hesabın yapanlar işin bu raddeye gelebilceğini hiç düşünmedilerdi herhalde!! uyarmıştıkta o kadar akıllı ol, burası senin en rahat olduğun kendini en iyi ispatlayabilceğin bir takım. şehir seni seviyor,yönetim sana destek oluyor bırak 3 ü 5 i yıkma değerleri imzala adam gibi topunu oyna sonra katbe kat zaten fazlasını kazancaksın demiştik. eğer imzalamıyorsada yönetim paf a yollarsa görürsün ebenin transferini tersten demiştik.... kendi düşen ağlamaz. , kendini boşuna yıprattın, takımı boşuna yordun, yöneticileri boşuna uğraştırdın ve en sonunda 1 devreyi boşuna harcıycaksın... tıpışşşş tıpışşş gelim imzalıycan ligler başladıktan bir ay sonra ve ancak 2. devre kadroya girebilcen...yazık değilmi gençliğine, hevesine!!!!

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 17 Ağustos 2011, 19:52:53

hakan bayraktar nedenmiş peki?