2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ChucKeR

Alıntı yapılan: olcay009 - 17 Ağustos 2011, 14:05:05
orhan vefa demiş de bütün sene boyunca samsunsporun büyüklüğü için mi oynamış.oynadıysa parasını da aldı.madem profesyonelsin paranı alıp adam gibi oynamayı,zamanı gelince de sesini çıkartmadan gitmeyi bilceksin.ayrıca ilk geldiği sene oynadığı oyunla hiç kimse onu halı saha takımına bile almazdı.o zaman da çıkıp dedi mi "bu performans yeterli değil,biliyorum,onun için bu aylık maaşımı almıyorum" diye.
bence başaran ne kadar kötü de olsa en azından 11 kişiden 1 pozisyonda tüm sene istikrar için sabretmeliyiz.bırakalım sol bek kötü olsun.goller ordan gelsin.yeter ki başaran kendini geliştirsin,tecrübe kazansın.adam samsunspor as takımına çıktığına göre,bu kadar hoca en azından ufak da olsa bi ışık görmüştür.barcelona gidip de adam toplamıyo.sabrediyo.madem bi klüp oyuncu yetiştirip,as takıma yerleştirmiycek.alt yapı niye var.o zaman kapatsınlar.hiç değilse paramız boşa gitmesin.

ben herkesten çok isterim başarana kanatı bırakmayı ama bütün ykü yığarsak ezilir malesef. en azından türkiyede eziyorlar malesef. barça thiagoyu çıkarttım diye fabregası almayalım demiyor. zamanla olur bu işler ama öyle bi yapı yok buralarda. 2 kere üstüste hata yapsa sokakta yürütmezler adamı.

SametYılmaz55

herşey çok olumsuz gidiyor.inşallah biri çıkar şu olaya el atar ama öyle bir adamda yok :kafa: bu kafayla paraşütsüz boylarız dibi :rulet:

olcay

Alıntı yapılan: ChucKeR - 17 Ağustos 2011, 14:08:56
ben herkesten çok isterim başarana kanatı bırakmayı ama bütün ykü yığarsak ezilir malesef. en azından türkiyede eziyorlar malesef. barça thiagoyu çıkarttım diye fabregası almayalım demiyor. zamanla olur bu işler ama öyle bi yapı yok buralarda. 2 kere üstüste hata yapsa sokakta yürütmezler adamı.

ben de zaten adam almaya karşı değilim.madem türk sol bek yok,yabancı hakkını bunun için verdiler bize.bir sürü ucuz sağlam sol bek istense bulunmaz mı? ama anlatmaya çalıştığım bunu hiç bi zaman sonu yok.barcelonanın örnek almamız gereken tarafı bence,alt yapının asıl gelir kaynağı oluğu. biz yetiştirip şampiyonlar ligi şampiyonu olamasak da, ilk 3'e niye giremeyelim.

ayrıca trabzonun iyi olduğu dönemleri hatırlayın.para bol ama yıldız gelmiyo du trabzonun ne b.k bi şehir oldğunu gördükleri için. ama samsunlu olan herkese bu şehir dünyanın en güzel yeri gelir.karakterliyse bi kere de para muhabbeti yapmaz.

FaTiH_HaN

Orhan için bankasyadayken bile as oyuncumuz olamaz diyorduk süper ligde oynaması çok zor fakat kadro derinliği açısından takımda kalmasının kimseye zararı olmazdı ki 1 sene boyunca futbolunun üzerine koyarak ilerledi ilk maçta izlediğimiz orhanla ligin sonlarına doğru izlediğimiz orhan arasında dağlar kadar fark var.Bence takımda kalmalıydı bizi şampiyon yapan kadronun banko oynayan oyuncusu beğensekte beğenmesekte kadromuz zaten çok alternatifli değil hadi kılıçarslan neyse hiç oynamadı ama orhanın kalması lazımdı takımda.

cezayir55

hakan bayraktarda kadro disi kalmis kesin haberdir

atakumlu83

hakan bayraktar kalmamıs sadece kılıcaslan ve orhan kalmıstır

sosaka

http://spor.milliyet.com.tr/samsunspor-da-4-futbolcu-kadro-disi-birakildi/spor/spordetay/17.08.2011/1428015/default.htm

AlıntıSamsunspor'da Kemal Tokak, Hakan Bayraktar, Orhan Taşdelen ve kaleci Kılıçarslan teknik heyetin raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldı.

Yeni sezon hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde sürdüren Samsunspor'da deprem. Teknik heyetin raporu doğrultusunda Kemal Tokak, Hakan Bayraktar, Orhan Taşdelen ve kaleci Kılıçarslan yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor'a gitmek istediğini basın yoluyla yönetime bildiren genç savunma oyuncusu Kemal'in bu açıklamalarının kadro dışı bırakılmasında etkili olduğu belirtildi.

Başkan Kazım Yılmaz, yönetim olarak teknik heyetin verdiği raporu uyguladıklarını söyleyerek, Kemal Tokak'a da tepki gösterdi. Başkan Yılmaz, "Kemal ile sözleşmemiz devam ediyor. Kendisi Trabzonspor'a gitmek istediğini basına açıkladı. Bu kendi kendine pazarlama yöntemidir. Bize şuana kadar kendisiyle ilgili ciddi bir teklif gelmedi. Herşeyin bir usulü vardır. Siz gitmek isteyebilirsiniz ama önce kulübünüzle görüşmeniz gerekir. Bize bu konuda bir teklif yok" dedi.

Transfer çalışmalarının da sürdüğünü yerli bir de yabancı olmak üzere 2 futbolcu alarak transferi tamamlayacaklarını belirten Başkan Yılmaz, Futbol Şube Sorumlusu SUat Çakır'ında istifa edeceği yönündeki haberleri yalanlayarak, "Suat bey görevinin başındadır. Böyle bir şey yok" dedi.

Gorkem

hakan niye kadrodışı bırakıldı ki

sersa

erhan55

Aylarca calistiriyor ligin başlamasına az sure kaldı takımdan 4kisi kadro dısı kalıyor yeni gelenlerin de çok iyi olmadıgını düşünürsek hala transfere ihtiyacımız olduğu da asikar. Ne zaman kurulacak bu kadro 3 kamp yapıldı akılları neredeydi?

Ajan

Herhalde Kazım Yılmaz çıkıp top koşturacak  :x(( :x((

cezayir55

bizim bayagi bir oyuncuya ihtiyacimiz var

5trawberry

muzaffer4

bence kılıçarslanın gitmesi mantıksız kılıçarslan geçen sene bir maç bile oynamadı ama bir kere bile dert etmedi  takımın neşe kaynağıydı takıma yaşı gereği abilik yapıyordu..

alperen