2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ChucKeR

bende hesaplayabiliyorum orhanın bu sistemde oynayamayacağını ama gelecek adam belli değilken yollamak deli saçması ki daha adam geleceği meçhul. şu an samsunspor bir kanadı hayatında prof. oynamamış başarana bırakılmıştır. o sakatlansa kim geçecek hiç belli değil. gelecek olan türk futbolcu da solu yol etmeyecek yine en fazla orhan kadar oynayacak. orhan daha fit olur gelecek adamdan hatta.
bi de orhanların tarafından bakalım. adamlar transfer vakti dolana kadar kadroda milet kadrolarını kurmuş yolluyosun. bu adam şimdi nerede iş bulsun. bunu petkovic istese bile yönetimin dur demesi lazım. bu adamlar bizi lige çıkardı. ama o çapta bi yönetim göremiyorum malesef.

SSKLA

Orhan'dan başka sol bek mi var? Yoksa ligin başlamasına 3 hafta kala onlarca adam mı alacağız? Adamın yetersiz olduğu en başından belli, lige bu kadar az zaman kala mı yapılır bu? Bu adamlar parasını futboldan kazanmıyor mu? Kılıçarslan'ı yollayacağız da 3. kalecimiz kim olacak? Sırada kim var? :kafa:

masbene

ben defansımızda problem oldugunu düşünmüyorum açıkçası. daha onemli eksikler var.

mehmet yılmaz

Orhan, Ç.Rize'ye gider.
İlk 11'in bankosu olur.
Aaaa.. Kalpar'da mı oradaydı yoksa? :)

Kadro derinliği açısından bir ihtimal tutulabilirdi ama Süper ligi kaldırabilecek bir oyuncu olmadığını hepimiz biliyoruz. Bank Asya içinse ideal bir isim oldu sayemizde. Kesinlikle açıkta kalmaz.

ChucKeR

dün herkes kemal fanıydı bugun herkes küfrediyor. oyuncunun morali bozuk isteksiz yöneticilik bu değil. para var bende diyenlere klübü bırakırsak bu durumlara düşeriz- ki para var diyenin parasını göremedik. geçen sene eldeki topçulardan kalparın disiplin cezaları hariç yüzde 100 verim aldık. herkes değerini arttırdı. turgay bile 700 lira alacak duruma geldi. ama bugun en değerli oyuncumuz 11 e çıkamayacak duruma geldi. yönetim ortada.

sosaka

kalede ahmet , atilla özmen , hüsrev kop varda sol bek konusunda bahia'yı oynatacak heralde
yani petkovic düşünmüştür heralde alternatifi
ama bu zamanda gönderilmeleri doğru değil

masbene

bence bosa gonderilmiyor. kesin birkac topcunun transferi bitme noktasına gelmistir. patlar yakında

Mert

Birden bire parlayıp darbe yaparcasına yönetime girdiler.Galip Öztürk neler vaad etti.Nerede şimdi kendisi?Kulübün eli açığa çıkınca baykuşlar dolanmaya başladı.Süperlige yeni çıkmış bir takım bunu hiç haketmiyor.Herkes egosu uğruna bu  takımı bitirmeye çalışıyor.Futbolcular da bu durumun farkında sağlıksız ortamda kim verimli olabilirki?

ChucKeR

Alıntı yapılan: masbene - 17 Ağustos 2011, 13:50:25
ben defansımızda problem oldugunu düşünmüyorum açıkçası. daha onemli eksikler var.

bugün oynadığımız sistemde orhanın bölgesi defanstan çok ofansın bir kolu oluyor.
Alıntı yapılan: samsuni - 17 Ağustos 2011, 13:52:51
Orhan, Ç.Rize'ye gider.
İlk 11'in bankosu olur.
Aaaa.. Kalpar'da mı oradaydı yoksa? :)

Kadro derinliği açısından bir ihtimal tutulabilirdi ama Süper ligi kaldırabilecek bir oyuncu olmadığını hepimiz biliyoruz. Bank Asya içinse ideal bir isim oldu sayemizde. Kesinlikle açıkta kalmaz.

ben bugün samsunspora orhandan fazla katkı yapacak alabileceğimiz türk açık göremiyorum. gelse gelse ilhan ummak tarzı yıllardır form tutamamış bi adam gelir. apaçiydi falan ama en azından gayretliydi çocuk 

cezayir55

masbene

Alıntı yapılan: ChucKeR - 17 Ağustos 2011, 13:57:28
bugün oynadığımız sistemde orhanın bölgesi defanstan çok ofansın bir kolu oluyor.
ben bugün samsunspora orhandan fazla katkı yapacak alabileceğimiz türk açık göremiyorum. gelse gelse ilhan ummak tarzı yıllardır form tutamamış bi adam gelir. apaçiydi falan ama en azından gayretliydi çocuk  

Orhan açıkta oy-na-ya-maz. bunu maratonda mac izleyen herkes bilir. yolu acık olsun efendi kardeşimizdi

ChucKeR

Alıntı yapılan: masbene - 17 Ağustos 2011, 13:59:29
Orhan açıkta oy-na-ya-maz. bunu maratonda mac izleyen herkes bilir. yolu acık olsun efendi kardeşimizdi

3 lüdeki açık ufuğn oynadığı yer değil. orda ufuk tarzı biri de oy-na-ya-maz. bunu da 3lü savunma izleyen herkes bilir.

masbene

kardeşim orhan 3 lü yada 4 lü açıkta yemez. orhan defans oyuncusu ve açık icin coook düz bir topcu

olcay

orhan vefa demiş de bütün sene boyunca samsunsporun büyüklüğü için mi oynamış.oynadıysa parasını da aldı.madem profesyonelsin paranı alıp adam gibi oynamayı,zamanı gelince de sesini çıkartmadan gitmeyi bilceksin.ayrıca ilk geldiği sene oynadığı oyunla hiç kimse onu halı saha takımına bile almazdı.o zaman da çıkıp dedi mi "bu performans yeterli değil,biliyorum,onun için bu aylık maaşımı almıyorum" diye.
bence başaran ne kadar kötü de olsa en azından 11 kişiden 1 pozisyonda tüm sene istikrar için sabretmeliyiz.bırakalım sol bek kötü olsun.goller ordan gelsin.yeter ki başaran kendini geliştirsin,tecrübe kazansın.adam samsunspor as takımına çıktığına göre,bu kadar hoca en azından ufak da olsa bi ışık görmüştür.barcelona gidip de adam toplamıyo.sabrediyo.madem bi klüp oyuncu yetiştirip,as takıma yerleştirmiycek.alt yapı niye var.o zaman kapatsınlar.hiç değilse paramız boşa gitmesin.

Jnr.Serkan

3lü defansta kanatlara açık arıyorsan kadronda gökhan gönül,serkan balcı gibi isimler olcak.Orhan bu misyonu üstlenemez.Diğer oyuncularımız bu taktiği ne kadar benimser orasıda mechull tabi.Ben futbolculara yapılanı ayıp olarak görüyorum.Konyaspor ve Bucaspor yönetimini geçen sene Vefasız olarak gösteriyorduk.Bizim onlardan hiçbir farkımız kalmadı.Seni Süperlige çıkarak takımın oyuncularına yaptığın saygısızlıktır.En azından 1 sene iskeleti korumak adına kalabilirdi ki orhan sürekli kendini geliştiren bir isim.Dünyada ki sol bek sıkıntısını göz önüne aldığımızda Orhan 1 sene daha takımda yer alabilirdi o kadarda kötü adam değildi...Hakan Bayraktarda giderse bu takıma 6 tane adam daha lazım oluyor.Bu saatten sonrada kimse işe yarar adamını serbest bırakmaz...