2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Serkan

Yok Ertan abi ben senden benden daha çok iki takım arasındaki gerginlikten haberdar olduğunu biliyorum, hatta burada ki çoğu kişi biliyor,zaten tutu'yu bu yüzden sevmedi değil mi taraftar bak işte kemal'de aynı kafada şuanda; bu takım çok kişiyi futbolcu yaptığı gibi çok futbolcunun da hayatını bitirir, yolunu kendi seçicek

Ertuğrul Sağlam

Serkan bahsettiğin futbolcu Samsunlu olsa tamam hak veririm sana ama adam bu takıma nasıl para ve geleceğini düşünerek geldi ise burdanda aynı düşünceler ayrılmak isteyebilir.

Hokkabaz

Radyospor'a konuşan Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz: Kemal Tokak kendini pazarlamak için yalan yanlış demeçler veriyor.Ne yaptığını anlamak mümkün değil. Birçok kez uyarmamıza rağmen hala olmamış transfer tekliflerini, varmış gibi gösteriyor. Kemal için Trabzonspor'dan bize gelen hiçbir teklif yok. Hatta Trabzonsporlu yöneticiler arayıp rahatsızlıklarını dile getirdiler

LisandroLopez

''Kendini pazarlamak için'' sözünü söylüyorsa bi başkan futbolcusuna, o iş çoktan bitmiştir.Kalsada çok faydalı olmaz Kemal.

Sercan

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 16 Ağustos 2011, 15:08:34
cuma günü akşamı bizim sitenin üyelerinden bazıları kemalle oturuyorlardı 56 larda.onlar birşeyler bilmiyorlar mı acaba.bir de onlardan dinlesek

Cuma akşamı ben,dartagnan,serpico55 iftara kadar zaman geçsin diye takılıyorduk öyle.Daha sonra Fatih'î aradım,Kemal'in babasının bazı özel işleri nedeniyle Samsun'da olduğunu,kendisinin de onunla beraber Adana'ya gideceğini söyledi.Sonra gitmeden görüşelim dedik oturduk,muhabbet ederken Kemal'in babası Ali abi aradı ve onların yanına gittik.

Muhabbet aynen şöyle geçti;

Kemal'in kafası çok karışık ama asla şu takıma ya da bu takıma gidecem dediği bir durum yok.Hatta kendisi bazı haberleri bizden öğrendi çok şaşırdı. :)

Babası çok iyi bir insan kendisi Kemal'in kesinlikle Samsunspor'da kalmasını istiyor.Hatta Kemal'in Çanakkale'den Samsunspor'a geldiği zaman cebinden para 40 bin tl vermiş,bunu da bütün yöneticiler biliyormuş zaten.Keşke Samsunspor'da kalsa diye çok söyledi,sizin tribünlerinizin o coşkusunu falan gördüğüm zaman tüylerim diken diken oluyor dedi.Gazetelerdeki haberlere kimsenin inanmamasını söyledi.

Trabzonspor ve Beşiktaş teklif yapmış.Serdar Adalı,Galip Öztürk'ü aramış Kemal'i takımda görmek istiyoruz diye.Galip Öztürk'te 5 milyon tl + bjk nın şampiyonluğu halinde de 2 milyon tl bonus istemiş,dolayısıyla bjk transferden vazgeçmiş.Trabzonspor'da bir kaç oyuncu + para teklif etmiş bu kez yönetim kabul etmemiş.Kemal'in babası ve Kemal'le görüşüp anlaşmak istediklerini söylemişler.Yanlış hatırlamıyorsam 3 yıllık sözleşme için fiyatta anlaşmışlar ve Kemal'e bir tarih vermişler o tarihe kadar parayı hesabına yatıracağız ondan sonra gelip sözleşmeyi imzalayacaksın demişler.Tabi dedikleri tarihte parayı yatırmamışlar,Kemal ve babasının telefonlarına çıkmamışlar,Kemal'e kampta yöneticiler çok soğuk davranmışlar.Bu nedenle Kemal'in kafası doğal olarak çok karışmış.Ayrıca yöneticilerden birisi Kemal'i satacağız derken,diğeri anlaşacağız demiş.Takımdaki bazı futbolcuların durumu da aynen bu şekildeymiş.Kemal gelecek paraya güvenerek daire falan almış Adana'dan zor durumda kalmış.Yani olaylar hiç de bildiğimiz gibi değil.Bundan sonra Samsun'da kalmam çok zor gibi diyor kendisi.

Durum böyle,biz kendisine taraftarın gönlünden geçenleri söyledik.O da kalmak istemiş ama yöneticilerin bu tavırları çok soğutmuş onu.İnşallah hayırlısı olur...

Serkan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 16 Ağustos 2011, 16:02:58
Serkan bahsettiğin futbolcu Samsunlu olsa tamam hak veririm sana ama adam bu takıma nasıl para ve geleceğini düşünerek geldi ise burdanda aynı düşünceler ayrılmak isteyebilir.

e bende senin profesyonel söyleminden yola çıkarak böle bir cümle kurdum eğer profesyonel düşünüyorsa ileride gittiği takımda  olası bir tutanamayacağı durumunda bu söylemlerin kendisine bu kapıyı kapatacağını düşünmeli benim profesyonellik anlayışım bu;

Ya ertan abi boşver gitsin ne yaparlarsa yapsınlar, sen iyimisin ramazanla aran nasıl özledik seni  (= saygılar.

sosaka

AlıntıSamsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz hakkında çıkan transfer söylentileri nedeniyle Kemal Tokak için çok sert konuştu.

Radyospor'da Figen Civan ve İlker Koç'un sunduğu 'Gündem' programına açıklamalarda bulunan Yılmaz, "Kemal  Tokak kendini pazarlamak için yalan yanlış demeçler veriyor" dedi.
Kemal Tokak'la bir yıl daha sözleşmelerinin olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, genç futbolcu için çok sert konuştu: "Kendisinin şu anda ne yaptığını anlamak mümkün değil. Kemal'i birçok kez uyarmamıza rağmen hala olmamış transfer tekliflerini, varmış gibi göstermeye çalışıyor" dedi.
Yılmaz, "Kemal için Trabzonspor'dan bize gelen hiçbir teklif yok. Hatta Trabzonsporlu yöneticiler beni arayıp bir çok kez rahatsızlıklarını dile getirdiler. Yani anlayacağız Kemal Tokak'ı Trabzonspor kulübünün istediği falan yok. Ama Kemal bu şekilde davranamarak büyük bir terbiyesizlik yapıyor" şeklinde konuştu.

Konuşmasında genç fulbolcunun bu hareketlerine oldukça sinirlendi gözlenen Yılmaz, "Kemal Tokak için yönetim olarak bir karar vereceğiz.Uyarılarımızı dikkate almadığı için Samsunspor formasını giyme şansını azaltıyor. Büyük ihtimalle de önümüzde ki sezon Spor Toto Süper Lig'te Samsurspor Kulübü formasın giyemeyecek" dedi.

radyospor

maraton

beyler bi durun bakalım, ortalık karışık ne oluyo bi kemal mevzuu o övüyo öbürü yerin dibine sokuyo.. bi sakin olun.. kalırsa oynar kalmazsa gider bu kadar basit.. ama futbolun içinde olan bu ayak oyunlarına bakıp birbirinizi kırmayın gençler.. şike davasında olduğu gibi birileri bişeyler yapıyo derdi siniri bize kalıyo, relax  1dk!!!

5trawberry

Başkan, pazarlamak için herşeyi yapıyor lafını, Fanatiği referans alarak yapıyorsa, hakikaten çok ayıp etmiş olur Kemal'e.

Eğer, biraraya gelip de aralarında özel bir görüşme geçtiyse ve sonrasında başkan bu açıklamaları yaptıysa gerçekten Kemal'de karakter sorunu olduğunu düşünürüm.

Bir başkan futbolcusu için bunu diyorsa, zaten sorun kesin vardır.
Ama tüm hatalar affedilmek içindir, eğer Kemal böyle söylemlere ve düşüncelere beyninde yer vermiyorsa, başkan Kemal'den özür dilemeli ve sözleşmesinde iyileştirme yapılarak takıma tekrar kazandırmalıdır.

2. durum, Kemal grçekten gitmek istiyorsa, çıksın basının karşısına, delikanlı gibi ben gitmek istiyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim desin gitsin.

samuray

ya arkadaşlar bkemal meselesi iyice kabak tadı verdi kime inanancağımızı şaşırdık yönetimdeki kaos ortamı ayrıca bir kemal meselesini vede diğer futbolcu ların problemlerini masaya yatırım çözemiyorlarsa bizim bu yöneticilerle çekeceğimiz var demektir eğer kemal fanatik gazetesine t.s gönlümde yatan tk v.s ben öyle demeç vermedim diyorsada çıkan yazıyı tekzip etsin o hakkı var demekki onunda işine geliyor bu çıkan haberler bu krmaşadan sonra bu sorun nasıl çözülür bilemiyorm çözülsede kemal verimli olacakmı madem satacaktın zamanında b.ş.t. dayılanacağına satsaydın be başkan t.s devrede olmazdı (gitgite umutlarım tükeniyor artık endişe duyuyorum takımımızın bu durumundan inşallah iyi olur demedende edemiyorum hayırlısı) :( :( :( :kafa: :kafa: >:(

babasamsunlu

sürekli yönetimi kötüleyen bir futbolcu babası..
Samsunspordan daha büyük olduğunu zanneden bir para diye ağaca çıkan bir futbolcu..
Elmizde bunlar var şu anda ve bizler tartışıyoruz..

Benimde bir tezim var.Bilmiyorum Samsunspor sevdalıları bana ne kadar katılır..

bu takımda boş mukavaleye imza atıp kaç paraya bile oynayacağını bilmeden yılalrca  oynayan topçular vardı bir zamanlar.
Ve hep gönüllerde taht kurdular.bi şekidle de alacaklarını aldılar.
Şimdi ise bakıyorum daha mukavale bile imzalamadan paramı almassam yan çizerim diyen bir topçu var.
Birde sürekli Samsunsporun yöneticilerini karalayan babası var tabi.

Bir kıyaslama yapmak bile benim içimden gelmez benim bu durum karşısında.
Sürekli yönetimin yanlışlarından bahseden siz kardeşlerim Kemal sizce sütten çıkmış ak kaşıkmıdır ??
Kemal profesyonel olamamış babası tarafından neereye  süreklediğini bilmeyen bir tuhaf topçu haline gelmişitr bence.
Yok efendim söz verilmiş 400 bin lira peşinatada onlarda ona güvenerek ev almışlarda böyle kaypaklık olurmuymuşta.Bırakacak bunları babası önce.
Ben garanti bankası ile her konuda anlaştım.2500 tl de maaş verdiler.Son anda vazgeçildi.Şimdi ben ona güvenerek borca harca mı girseydim hiç bir imza atılmadan.Hadi girdim diyelim bu durum  garantinin çokta şeyinde.
Kemalin baabsının 400 bin tl ye güvenerek ev alma hilkayesinin ardından çıkan ve sürekli yönetimi hedef alan açıklamalarına karşı,biz bir futbolcuyu savunacaksak eğer vah bizim halimize.

O zaman sizler neden çıkıp Vuralın hakkını aramıyorsunuz.veya hakkından feragat eden o eski topçuları.
Daha çok Kemaller görürüz arkadaşlar.Onlarda gelir gider.Ebedi Kalcak olan Samsunsporumuzdur.
Bence yorumlarınızı yaparken bir de bu gerçeğimizi düşünerek yapalım.

Farkettiyseniz trabzon muhabbeti için hiç bir ey yazmadım.Bu saatten sonra cehennemin dibine kadar yolu var.
Cehennemin dibide orası zaten ;)

hacettepeli

oguz_5528

Kemal'i satmayacaz dedin Başkan,Sen Çarşambalısın büyük düşün !  ;D  :kafa:

Lusage

Yukarıda gazetelerden gelen haberlere göre Kemal'e giydiriliyor deniyor. Öncelikle şunu görmek lazım. Bu gazetelerin yaptığı ilk haber değil. Sonda olmayacak. Ve bu haberlere de öyle aman aman bir tepkide verilmedi. Ne zaman Mert geldi "Kemal forma yakışıyor muhabbeti yaptı" bende kulağımla duydum dedi; farkındaysanız ondan sonra bu sitede belli bir olgunluğa ulaşmış ve bir duruşu olan renkdaşlarımızda artık tepki göstermeye başladı. O yüzden tepki olmasın hakaret olmasın isteniyor ise elinde bilgi olanlar gelecek buraya yazacak ki bizde ona göre tepki verelim. Biz burada ve gazetede çıkanlar dışında bir şey bilmiyoruz ki. İç içe olan sizlersiniz.

İkinci konu Kemal sorunu gerçekten sıktı. Arada bir şeyler olduğu kesin yoksa Ahmet ile Murat ile sözleşme uzatan yönetim o dönemde muhakkak Kemal ile de sözleşme yenilerdi. Kemal kalmak istiyor deniyor, yönetim sözleşme uzatmak istiyor deniyor, o zaman taraflar imza atmak için neyi bekliyor? Var bir şeyler ama her zaman ki gibi iş işten geçtikten sonra ortaya çıkacak.

Üçüncü olarak; Akan abi bayrak adamlardan bahsetmişsin. Can Ulun'u kişisel kaprisleri yüzünden gönderen şahsın yönetimde olduğu bir kulüpte Bayrak Adam beklemek pek gerçekçi değil maalesef.  :kafa:

Son olarakta Başkan'ın doğru yada yanlış yaptığı son açıklamadan sonra Kemal Tokak'ın Samsunspor kariyeri bana göre sona ermiştir.

Bir kriz ortamını daha doğru yönetemedik ve içimizdeki Got Kafalılara yenik düştük maalesef.  al_sana

Sercan

Akan abi dediklerine harfiyen katılıyorum.Fakat o zamanlar boş mukaveleye imza atan futbolcularr varken başkanda İsmail Uyanık'tı.Ben Kemal'le konuştuklarımı yazdım sadece,bana göre kulübün içinde Kemal'den gelecek parayı hayal eden adamlar var,bu nedenle sürekli satılmasından yana tutum sergiliyorlar...