2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

özkan

Alıntı yapılan: CemBaba - 16 Ağustos 2011, 13:45:33

@beşnumara

Abi bu kesin bir bilgiyse yayalım diyorum...

Eğer insanlar o kadar delikanlıysa zaten yarın yer yerinden oynayacak.
Suat çakır nasipse gidecek yakında.

Ya arkadaşlar ricam şu sizden;trabzonsporlu bihaber gazetesi,dünyadan haberi olmayan samsun medyası,ve taka tuka gazetetlerine inanıp kemal gibi tüm haksızlıklara eyvallah diyen adama sallaıyorsunuz.Lütfen yapmayın ya..

Sizde biliyosunuz bunların ne olduğunu,o zaman niye bu bilinmez sitem kemal'e ?

Sercan

Kemal'e haksızlık yapılıyor gibi geldi bana.

sersa

Aynen öyle insanlar günde 500 tane yalan haber yapan fanatik gazetesinin haberina inanıp kemal'e kufrediyorlar böyle bişey olamaz.

LisandroLopez

Her futbolcunun formasını giymeyi hayal ettiği bi kulüptür Ts demiş habere göre.
Dediyse eğer, bende gelecekte iyi yerlere gelme hedefi olan bi Samsunlu genç futbolcu olarak Trabzon deplasmanına dahi gitmek istemem.

**KaR6**

herkes yalancı, bi tek kemal'in babası objektif ve dürüst memlekette.. bravo kemal'in babası, helal olsun..

özkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Ağustos 2011, 14:23:45
Her futbolcunun formasını giymeyi hayal ettiği bi kulüptür Ts demiş habere göre.
Dediyse eğer, bende gelecekte iyi yerlere gelme hedefi olan bi Samsunlu genç futbolcu olarak Trabzon deplasmanına dahi gitmek istemem.
demedi kardeşim.canlı şahidiyim.yeterli mi senin için bu.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: özkan - 16 Ağustos 2011, 14:27:44
demedi kardeşim.canlı şahidiyim.yeterli mi senin için bu.

Yeterli tabiki.biz Kemal'in Samsunspor için ne kadar önemli bi oyuncu olduğunun farkındayız.
Zaten bu yüzden en ufak habere acaba demiş midir diyip kendi kendimizi yiyoruz.
Başka futbolcu olsa defolsun gitsin demeyi kolaylıkla biliriz.

Serkan

yok işte Ertan abi o dediğin öğle olmuyor Profesyonel futbolcuysa; profesyonel şekilde davranacak formasını giydiği kulübün hassas konularına dikkat edecek profesyonellik bu şekilde olur...

doðan

Bu haberlerin ne olduğunu nasıl olduğunu bilmeden daha dün konuştum kemelle çocuğun kafası karışık ve mutsuz ağzından ben ts ye gidiyorum abi lafı çıkmadı , ben sordum özellikle , gidecekmisin oraya diye , yoka abi ağzı olan konuşuyo dedi ama SAMSUNSPOR da kimsenin (yönetici olarak ) kendisi ile ilgilenmediğini ,hatta satmaya çalıştıklarını düşündüğünü söyledi , ben özellikle söyeledimki abim birilerinin kulağına kar suyu kaçıralım  başka yere gönderelim seni dedim gitme trabzona dedim , yok abi öle bişey dedi , basında konuşulup duruyo dedi ... birebir sözümüz dür .. tanıyan tanır ... ben kemali severim .. düzgün çocuktur ... efendidir ahlaklıdır , terbiyelidir ... kim ne düşünmek istersede düşünsün , gidecek bu çocuk bu takımdan nereye bilmem ama SAMSUNSPOR um kazansın ama benimde gönlüm isterki ts ye gitmesin ... SAMSUNSPOR un çıkarı benim için herşeyden önce gelir.. kemal için bundan sonrası hayırlısı olsun ..

erhan55

16 Ağustos 2011, 15:08:07 #7104 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2011, 15:13:08 erhan55
Videoton alves için 1.3milyon avro istemiş bu yüzden askıya alınmış bence 1 milyona cekilebilirse gayet iyi transfer. 24 gol atıp gol kralı olan adamı kaça alabiliriz ki zaten?Hep ucuza kaçtık elimizdekileri de ucuza kaybediyoruz. Onun da sözleşmesi seneye bitiyormuş Kemal gibi

fanatik samsunsporlu

cuma günü akşamı bizim sitenin üyelerinden bazıları kemalle oturuyorlardı 56 larda.onlar birşeyler bilmiyorlar mı acaba.bir de onlardan dinlesek

cembaba

AlıntıFIFA_Agent_SFA Salih Öztekin
@mcemakalin 2 ay icinde 2. istifa..., Takim Süper Lig de ama anlasilan bazilari hala Bank Asya'da...

Adam bizim transferlerde ön safta. İsa Turan ile ilgili bunları yazmış bana. Yani bazı yöneticilerin hala geriye gitmekle suçluyor. Gerçekten bazıları bu kulübü sırf çıkarları doğrultusunda kullanıyor.

samsunluerhan

kemalde gitmek istiyorsa gitsin zorla tutmayalım.çünkü seneye sözleşmesi bitiyor bedavaya gidecek.onun için kemalde istiyorsa satsınlar hem para alırız hemde adam mehmet çakır ile sezer badur verıyormus iyi bence...

Ayberk

Nefret ettim artık şu takımı yönetenlerden. Hayır, herşey gün yüzünde olsa, olan biteni bilsek ona göre davransak keşke. İşin içinde "SAMSUNSPOR" kelimesi geçiyorsa, kesin kapalı kapılar ardında bi dolaplar dönüyordur :-\ Şahıslar menfaatleri doğrultusunda yönetime girip, reklam peşinde olursa olacağı budur. Çok da konuşmamak lazım, Kemal giderse Ersin var, o var bu var hepsi sahada kırmızı beyaz formayla oynuyor. gudubet takıma giderse de yolu açık olsun, Samsun'dan çıkıp orada gönül rahatlığıyla oynayabilecekse şayet, burada zaten işi yoktur. Bu Kemal için değil herkes için geçerlidir. SAYGILAR

Ertuğrul Sağlam

16 Ağustos 2011, 15:44:41 #7109 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2011, 15:48:34 6 Ertuðrul Saðlam
Alıntı yapılan: Serkan - 16 Ağustos 2011, 14:41:30
yok işte Ertan abi o dediğin öğle olmuyor Profesyonel futbolcuysa; profesyonel şekilde davranacak formasını giydiği kulübün hassas konularına dikkat edecek profesyonellik bu şekilde olur...

Serkan Samsunspor kulübünde Başkandan tut'ta belkide malzemecisine kadar trabzon mevzusuna senin benim gibi taraftar gözü ile taraftar hassasiyeti ile bakıldığınımı sanıyorsun?

22 yaşında, geleceği parlak, belkide ilerde milli takımın stoperi olacak, belki avrupaya gidecek düzeyde bir futbolcu kendindisine hem daha iyi imkan sunan, hemde daha çok göz önünde bulunacağı biyerde oynamayı ister ve istemekte hakkıdır... (Tabi Samsunspor hakkını vermezse)
O düşünmez Samsunspor ile trabzon taraftarları arasındaki husumeti, belkide bu denli problemli olduğumuzuda bilmez....