2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Bu açıklamalar doğru ise

Nasıl oluyorda bir futbolcumuz çıkıpta böyle talihsiz bir açıklama yapıyor bilmiyormu taraftarın bu konularda ne kadar hassas olduğunu

Biz demiyoruz ki yönetim bu konuda haklı diye ama sen bir kulübün sözleşmeli futbolcususun böyle talihsiz bir açıklamayı nasıl yaparsın.

beşnumara

Alıntı yapılan: uçarlı - 16 Ağustos 2011, 12:40:26
eet kemalin kendi kendini pazarlamaya çalıştığını
haberleri kemalin  kendisinin çıkardığı
yönetim tarafından uyarıldığı
hatta trabzonlu bir yöneticinin de kemalin bu şekilde ki tutumunun çirkin olduğunu kendisine söylediğini belirtti.

Başkan yanındaki yöneticinden haberin yok çıkıyon neyi konuşuyon.Yöneticilerin arkandan iş çeviriyor Kemal için trabzona rahat olun kemali satarsak size satarız diyen yöneticin var.Basın yazıyor bir yerlerinden sen de çıkıp oyuncuna sormuyorsun basından okuyorsun.Ts ile anlaşan yöneticin kemali de satamadı alacağı parayı da alamadı olan kime oldu samsunspora oldu taraftarına oldu...
Aferin kulübü çok iyi yönetiyorsunuz arkanızdan haberiniz yok.Oyuncu kadro dışı bırakmaya devam.Şimdi de hakan bayraktar kadro dışı değil mi? Sırada kim var?
Samsun basını gerçekleri yazmaktan korkuyor bilginiz olsun.Sebep de tesislere almıyorlar deniliyor.Sadece bir gazeteci ikna oldu gerçekleri yazmaya bakalım yarın yazacak mı gazetede.Sizler basından öğrendiklerinizle sövmeye devam edin >l< >l<
Dün fanatikten kemal haberini yapan çocukla görüştük çocuk 88 doğumlu bir gazeteci.Kemal sana ne dedi dedik o da: "Her futbolcu ts gibi hedefi olan kulüpte oynamak isteyebilir ama benim kulübümle sözleşmem var benim konuşmam yanlış olur.Kulüpler anlaşırsa oynarım" dedi.Peki bu söylediklerinden nasıl oluyor da trabzonu çok istiyorum anlamı çıkarttın senin attığın bu başlık yüzünden çocuk sokakta herkesten küfür yiyor.Senin samsun trabzon maçlarından haberin var mı hiç gittin mi samsun trabzon maçına dediğimizde"abi vallaha ben durumun bu kadar hassas olduğunu bilmiyordum bilseydm yazmazdım" diyor.
Bizler de o ulusal medyanın yazdıklarına bakarak küfüre devam edelim.Kemal 1 yıl daha samsunsporda öğrenmek isteyenlere ama verimli olamayacak yönetimdeki irlandalılar bu duruma getirdi ve bırakıp gidecekler bir kaç gün içinde.

özkan

OooOoO samsun medyası..

Kemalin ağzından samsunspor aleyhine satır laf çıksın,ben daha maça gitmem !

Yönetim bi s.ktir git artık.Sıktınız !

ahmetsefa55

vay aq keske hic okumasaydim besnumaranin yazisini.
bende guzel gelismeler olmustur diye bir umutla bakiyorum.

neyse gorusmek uzere barcelona dan sevgiler adios  ;)

King1965

AlıntıSamsunspor yan çiziyor!
trabzonspor'un transfer etmek istediği Kemal Tokak görüşmeleri tıkandı. Samsunspor önce sıcak baktığı transferde şimdi yan çizdi. Trabzonspor yönetimi, Kemal için Samsunspor kulübünün kapısını bu sezon ikinci kez çaldı.. Daha önce Kemal'e karşılık Barış Ataş ve 1 milyon Euro önerisine bu kulüpten, "Kemal'i takasta kullanmayız. Bu futbolcuyu ancak 2 milyon Euro'ya verebiliriz" karşılığı gelmişti. Kemal, kulübüyle sözleşme yenilemeyince bu kez Samsunspor geri adım atıp, 1 futbolcu artı 1 milyon Euro'ya 'evet' demişti. Ancak pazarlık masasında eli güçlenen Bordo-Mavili yönetim teklifini, "Sezer'i bonservisiyle birlikte, Mehmet Çakır'ı da kiralık olarak veririz" teklifini iletti. Bu teklife Samsuspor kurmayları olumsuz baktı.

Kemal 'Trabzon'u İstiyorum'
Samsunspor Yönetimi, Trabzonspor kurmaylarına haber göndererek, "Bu transfer olacaksa Sezer Badur, Mehmet Çakır ve Barış Ataş'tan biriyle birlikte 1 milyon Euro isteriz" diyerek son önerisini iletti. Trabzonspor, takasta ısrar edince de Kırmızı-Beyazlılar, "Bu transfer olmayacak. Kemal'i vermiyoruz" dediler. Bu sözlerle birlikte görüşmeler tıkandı. Kemal Tokak ise Trabzonspor ile her konuda anlaştı. Babasının da Trabzon'a gelip son noktayı koymasıyla birlikte Kemal, "Her futbolcu Trabzonspor'da oynamak ister. Ben de bu kulüple anlaştım. Samsunspor'un bana anlayış göstermesini bekliyorum. Hedeflerim büyük ve bunları Trabzonspor'da gerçekleştirme şansım olduğunu düşünüyorum. Benim önümü kesmesinler" diyerek adeta gemileri yaktı.

hamsilerin gune bakıs gazetsınden bole bır haber bugunun habeır.. O koyu renkle belırttıgım yer kemal solemısse gıtsın abı..

Jnr.Serkan

2 milyon euro'lardan bahsediliyor.Eğer satılırsa bu fiyata yazıklar olsun yönetim.Gazetenin uydurmasıdır diye teselli ediyorum kendimi

beşnumara

Bir zamanlar daha fazlası da teklif edildi ama yönetim kabul etmedi görünen o ki 500 bin tlye bile ok. diyecekler ama onu bile kulübün kasasına koyamayacaklar.

atakumlu83

Trabzonspor, sezon bitiminde görüştüğü, ancak transferini gerçekleştiremediği Kemal Tokak'ta bu kez sona yaklaştı. Daha önce Beşiktaş'ın da resmi teklif götürdüğü 22 yaşındaki stoperle temaslarını hızlandıran Bordo-Mavililer, teknik direktör Şenol Güneş'in, savunmaya mutlaka takviye yapılmasını istemesinden sonra işi büyük ölçüde bitirdi.

Fırtına'nın, Kemal'e karşılık Samsunspor'a Mehmet Çakır, Sezer Badur ve Barış Ataş üçlüsünden ikisini takasta önerdiği, üzerine para teklif ettiği öğrenildi. Genç yıldız ise transferindeki son durumu açıkladı.

En büyük hedefim Avrupa

Kemal, "Bank Asya 1.Lig'de sezon bittikten sonra pek çok takımın beni istediği söyleniyordu. Tabii ki bunların hepsi doğru değil. Ancak şu anda Trabzon'la temasların olduğu doğru ve büyük ölçüde anlaşma sağlanacak. Samsunspor'a para kazandırarak gitmek istediğimi her defansında söyledim. Sonuçta hedeflerim büyük ve Trabzonspor her futbolcunun formasını giymeyi hayal edeceği bir kulüp" dedi.

Transfer konusunun bir an önce netleşmesini isteyen milli oyuncu, "Umarım kısa zamanda herşey belli olur. Trabzonspor'da her türlü göreve de, rekabete de hazırım. Kulübede oturmayı asla sevmem, kendimi göstermek için elimden geleni yaparım. En büyük amacım da Avrupa arenasına çıkmak" ifadelerini kullandı.

atakumlu83

bugunku taka gazetesındekı haber trabzon

cembaba

O değilde acayip sinirlendim.
Bir şeyler yapmalıyız.
Gerek protesto, gerekse bunu başkanın kulağına bir şekilde kaçırmalıyız. Böyle yönetim olmaz. Başkan'a içimizdekileri temizletmeye yönelik bir çağrımız olmalı. Çıkarlarınız için şu kulübün yakasından elinizi çekin yaa...

@beşnumara

Abi bu kesin bir bilgiyse yayalım diyorum...

Ajan

Ne Kemalmiş be görende sahaya tek Kemal ile çıkıyoruz sanacak.Kemal'ı erişilmez yapacağımıza Kemal'e verdiğimiz ilginin birazını kendi altyapımızda yetişen oyunculara versek Kemal'in seri üretimi olur.

Ertuğrul Sağlam

1- Kemal ile masaya oturup anlaşır sözleşmesini uzatırsın.
2- Bir bedel belirlersin o bedeli verene istersen satarsın
3- Sözleşmesi sürdüğü için bir sezon daha ister oynatıp istersen kenarda oturtup bırakırsın.

Biz herşeye taraftar gözü ile bakıyoruz. Birde futbolcu gözü ile bakmayı denesek belki doğruları göreceğiz. Profesyonel futbolcu bizim gözümüzle bakmaz trabzon ile Samsunspor taraftarları arasında soruna.
Kemal transfer edilirken bonservis vermemişsin, anlaştığınız rakam üzerinden 2 yıllık sözleşme imzalamışsın ve verdiğin ücretin kat kat fazlasını hak edercesine oynamış ve Süperlig'e çıkmamızda çok büyük katkısı olmuş, aldığı ücret ile diğerlerinin önerdiği ücreti kıyasladıktan sonra biz taraftarların hissiyatını düşüneceğini sanmıyorum.
Kemal veya profesyonel futbolcuların %90 için Samsun, trabzon, Bursa, Ankara olmuş ne önemi var kim fazla verirse gönülleri orada ve olmakta zorunda. Kemal Samsunlu olsa belki bazı şeyleri söylemeye hakkımız olur ama şu durumda: Kalırsa alkışlar desteklerim, gidersede yolun açık olsun derim...

samsunluerhan

Jelen operasyonu
SAMSUNSPOR, Macaristan Ligi "Gol Kralı" Andre Alves'in transferini askıya alıp rotayı Polonyalı futbolcu İreneusz Jelen'e çevirdi. Bir süredir forvet hattına yabancı oyuncu arayışında olan kırmızı-beyazlılar, geçen sezon Fransa Birinci Lig takımlarından Auxerre forması giyen 30 yaşındaki Jelen'de karar kıldı.

318 maçta 138 gol attı
Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç'in alınmasını istediği Jelen, 2006 yılından beri Auxerre'de forma giyiyor. Futbola Piast Cieszyn'de başlayan 1.84 boyundaki Jelen, B. Skoczow'da 4 sezon oynadı, 318 maçta 138 gol kaydetti. Polonya Milli Takımı'nda 28 maçta 5 gol attı. lDavut AKTAŞ

sosaka

bence sorun kemal değil
suat çakır'da görevi bırakıyor diye haberler çıktı bugün samsun basınında halk gazetesi
takımın yönetimin birlik beraberliği bozulmak isteniyor.

cembaba

İyi de sorun Kemal mi yani? İsa Turan, Kemal, Turgay, Orhan, Hakan Bayraktar'da oynamazsa kim çıkıp oynayacak? Ankaragücü maçında gördük. Hakan oyuna girdi takımın seyiri değişti. Bu kadar basit olmamalı. Başkan çok saf. Farkedemiyor bazı şeyleri. Herkes istifa edeceğim diyor. Şu kulübün iyi olmaması için gereken her şey yapılıyor arkadaş.