2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Artık gitmesini istemeye başladım. Varlığı da sıkıntı verir bu saatten sonra. İyi bir teklife hayır dememeliler.

cezayir55

artik gitmesinde fayda var yoksa elimizde patlar

kumköylü ahmet

zaten bir adama degerinden fazla deger vermicen.Verirsen Böyle Oluyor isde..Gitmek isteyen yol orda

fanatik samsunsporlu

gurur sakatlandı.kemal de giderse ne yaparız.kenan zaten formaliteden orada.yedekte birtek ersin kalıyor.ne olacak sonra.

Lusage

Samsunspor takımının, taraftarının kırmızı çizgilerini bilmeyen Kendisini o lanet forma içinde beğenen, hayal eden adamın bu takımda işi yok artık. Ne hali varsa görsün. Yanlız şunu unutmasın bu takımdan BEDDUA alarak giden bütün futbolcular bi bok olamadı.

cezayir55

aliriz bir stoper onu mu dusunuyorsun

Lusage

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 16 Ağustos 2011, 11:43:25
gurur sakatlandı.kemal de giderse ne yaparız.kenan zaten formaliteden orada.yedekte birtek ersin kalıyor.ne olacak sonra.

Adanadan Anıl'i alırız. Olmadı Galatasaray dan Semih Kaya'yi. Buluruz elbet birisini..

muzaffer4

kemal iyi bir takas +paraya gitmeli hem giderken takıma para kazandırır gitmezse bu sene onun aklı trabzonda olacaktır zaten seneye uçar gider..

cezayir55

harbiden benimde aklima anil geldi adanadan

Jnr.Serkan

Trabzona Gitmek isteyene dur demekte neymiş,Sktirssin gitsin

isa55

anıl tam bir bomba. her hareketi faul. faydasınf-dan çok zararı olur.

cezayir55

King Of The North

şu travzonda ne varmış anlamadım, adnan da zamanında hayallerimin takımı dedi gitti, 18 e ilr giremedi, fii tarihinde şaibeli 6 şampiyonluk var 30 senedir tırı vırı, taraftarsa tarafta, şehirse şehir, formaysa göğsünde gururla taşıyacağın Atatürk var, daha ne istiyorsun Kemal?

Lusage

Alıntı yapılan: uçarlı - 16 Ağustos 2011, 12:35:02
şuanda kemalle ilgili haberleri kazım yılmazdan canlı canlı dinliyorum radyospordan.

Dinleyemeyenler için  başkan ne diyor aktarırsan sevinirim.

cezayir55

bu tip bir oyuncuyu takimda tutmamak lazim