2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

germencisse

Jelen'in kalitesine laf yok ta,adamın yaşı gelmiş bu tarz adamlar çok tribe girer..

ender

trabzonu istedigini soylediyse gitsin kemal.bize ondan fayda gelecegini sanmiyorum.gorunen o ki kafasinda bitmis olay.kendini harcayacaktir.buyuk hedefleri olan bir futbolcunun gidecegi en mantiksiz kulube gitmis olacaktir.

sosaka

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2457

Alıntı
Samsunspor Futbol Takımımızın oyuncuları, 48'inci yaşına giren Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic ile 43 yaşına giren Yardımcı Antrenörümüz Tarkan Demirhan'a doğum günü sürprizi yaptı.

dikkat ettimde fotolarda kemali göremedim
acaba ben mi göremedim yok mu ?

twitter

zenkeyle bahia'da yok hemen paranoya yapmayın  :)

Lusage

ugrass

bazı topcuların sözlesmelerinde neden iyileştirilmeye gidilmedi. orhan ve adem bu takımın en fazla oynayanı onlar aylık 5bin tl ye oynarken selim teber 780bin euro alıyor. haksızlık yok mu bu takımda?

babasamsunlu

Alıntı yapılan: farUqras - 15 Ağustos 2011, 23:41:52
bazı topcuların sözlesmelerinde neden iyileştirilmeye gidilmedi. orhan ve adem bu takımın en fazla oynayanı onlar aylık 5bin tl ye oynarken selim teber 780bin euro alıyor. haksızlık yok mu bu takımda?

aylık 5 bin tl mi ?
çok bile ;)

sercan5592

az para mı futbolculara verılen para ya dunyayı verıyolar adamlara yazık valla o kdar paraya dısarda o kdar ac ınsan varken

ngonge

Selim Teber 780.000 EU mu alıyor, lira olmasın o?

Ajan

Sitede Kemal facebookta dedikodu muhabbetleri kabak tadı verdi.İmzalanırsa imzalanır imzalanmazsa herkes yoluna bakar neden bu kadar kastınız anlamadım.

Harun55

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 16 Ağustos 2011, 01:21:53
Sitede Kemal facebookta dedikodu muhabbetleri kabak tadı verdi.İmzalanırsa imzalanır imzalanmazsa herkes yoluna bakar neden bu kadar kastınız anlamadım.

Burda hollanda kampinda fotoraf çekildik beraber..

Ona demistimki fotograf cekilirken..iyiki kaldin bizde gitmedin besiktasa dedim..orasi belli olmaz demisti..

Mert

Dün 56 larda orhan,kemal,adem,ufuk oturuyolardı.Kulak misafiri oldum konuşmalarına açıkcası kemal de kararsız.Fanatik gazetesi verdiler bunun eline ''trabzonsporu çok istiyorum'' başlıklı bölümü açtı renkler de yakışıyor gibi söylemlerde bulundu.Birşey dememek için zor tuttum kendimi.Kısacası bu kulüpten kimler geldi kimler geçti.Kemalin kalmasını elbette hepimiz isteriz ama bu kararsızlık hepimizin canını sıkıyor.Unutmasın ki kemali kemal yapan Samsunspordur.Buradaki misyonunu tamamlamadan kendine çok yakıştırdığı renklere giderse vay kemalin haline.Giden gider bizimle kalanlarla da devam ederiz bu kadar basit.

ugrass

Serkan

Alıntı yapılan: Mert - 16 Ağustos 2011, 10:16:30
Dün 56 larda orhan,kemal,adem,ufuk oturuyolardı.Kulak misafiri oldum konuşmalarına açıkcası kemal de kararsız.Fanatik gazetesi verdiler bunun eline ''trabzonsporu çok istiyorum'' başlıklı bölümü açtı renkler de yakışıyor gibi söylemlerde bulundu.Birşey dememek için zor tuttum kendimi.Kısacası bu kulüpten kimler geldi kimler geçti.Kemalin kalmasını elbette hepimiz isteriz ama bu kararsızlık hepimizin canını sıkıyor.Unutmasın ki kemali kemal yapan Samsunspordur.Buradaki misyonunu tamamlamadan kendine çok yakıştırdığı renklere giderse vay kemalin haline.Giden gider bizimle kalanlarla da devam ederiz bu kadar basit.

keşke bir kaç kelime birşeyler deseydin karaktersize

Mert

Alıntı yapılan: Serkan - 16 Ağustos 2011, 10:51:28
keşke bir kaç kelime birşeyler deseydin karaktersize

İşte sonradan insan pişman oluyor.