2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Bu haber doğruysa yuh artık diyorum.
Bu adamın kafasına Samsundan Trabzona gidenin dikiş tutturamayacağını nasıl sokarız bilemiyorum. Ayrıca sen daha büyük bir şehir takımındasın zaten bu zibidileri büyük olarak anman nasıl bir hatadır? Nasıl bir Samsunsporluluktur? Dikiş tutmaz, maya tutmaz kendine yazık edersin.

sersa

Başkan Yılmaz, Samsunspor Kulübü'nün herhangi bir kulübe satacak futbolcusunun olmadığını belirtti. Samsunspor'un transfer konusunda bildiği yolda ilerlediğini vurgulayan Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, "Kemal Tokak'ın transferiyle ilgili çıkan haberler tamamen asılsızdır. Böyle bir görüşmemiz kimseyle olmamıştır. Bu tamamen yalan haberdir. Böyle bir haberi yazmadan önce keşke bizden de bir görüş alsalardı. Ancak şunu net bir şekilde söylemek istiyorum; Samsunspor'un kimseye ne takas yoluyla ne para yoluyla verecek futbolcusu yoktur" dedi.

http://www.netkulis.com/haber-17915-Baskan_Yilmaz_Bizim_verilecek_futbolcumuz_yok

fanatik samsunsporlu

en çok stoper aldık.yine de çok gol yiyoruz.gurur da sakatlanmış

Stoper

Fanatik gazetesinde yazılanlar doğru ise yazıklar olsun. Ama ben doğru olduğuna inanmıyorum. Yalan,asparagas haberler yapmakta sınır tanımayan bir gazete. 

sosaka

ortalığı bulandırmak için tese de yaptırıyo olabilir haberleri

erhan55

Kazım Yılmaz:'videotonda oynayan Alves'in transferi askıda kaldi'
Kaynak:ntvspor

berusa55

15 Ağustos 2011, 14:45:53 #7027 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2011, 14:54:29 berusa55
Bu gidişle biz de askıda kalacaz; anlaşılan kimseyi alamadan lige gireceğiz. Artık transfer haberlerini, şunla anlaştık şunla ilgileniyoruz başlıklarını kale almamaya başladım.

Lusage

Başkan Polonya pazarına yöneldik diyor. Adı geçen Ireneusz Jeleń de Polonyalı. :-\

fındık

auxerre de oynuyor galiba dengesiz gazetesinde vardı

samsunmania

adamın bonservisi 5,3m euro. Kiralık gelecek herhalde ya da bizimkiler gömü buldu.

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 15 Ağustos 2011, 15:09:44
adamın bonservisi 5,3m euro. Kiralık gelecek herhalde ya da bizimkiler gömü buldu.

aynen abi :))). Asılsız haber derler buyuk bir ihtimal :D

55_OrHaN_55

Kimler geldi geçti. Seedorf, Nicolita, Rios, Julio Cesar, Cesar Delgado, Mustafa Sarp, Ehret, Ergiç, Stancu, Holosko, Hatta Deli İbrahim:) Bunlar da gelir geçer alıştık:)

Lusage

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 15 Ağustos 2011, 15:09:44

Sözleşmesi bitti diye hatırlıyorum.

Edit: Evet sözleşmesi bitmiş. Şu an boşta.

billetterie.aja.fr/effectif.asp