2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

minci

Alıntı yapılan: erhan55 - 14 Ağustos 2011, 16:38:31
Haber gazetesinde mac için oyun iyi skor kötü diye haber var.baskan uyum sorunu asıldı super ligde ses getirecez diye demeç vermiş kimi kandırıyorlar?!!!
Değerli kardeşim. Çok kesin yorum yappımışsın. Galiba maçı izledin ve buna dayanarak da hükümünü verdin. O zaman diyeceğim birşey olamaz. Ancak izlemediysen başkalarının yorumlarına göre hüküm veriyorsan bence verdiğin hüküm çok objektif olmaz. Sonuca bakarak yorum yapıyorsan da yorumunun çok sağlıklı olmayacağını düşünüyorum. Sonuçta bu nedeolsa bir hazırlık maçı. Bak gazeteler de oyun iyi sonuç kötü diyorlar. Sence kime inanalım? Görmeden inanmak istediklerimize mi inanalım yoksa kendi gözlerimizemi inanalım? Lütfen biraz sabır. Takımın neredeyse tamamı değişti. Kulüpte de değişen pekçok şey var. Doğaldır ki böylesi köklü değişikliklerin  doğumu zor ve sancılı olur ama ondan sonra herşey rayına oturur. Kal sağlıcakla.

5trawberry

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Şanlıurfaspor'un forvet oyuncusu Hakan Akman'ı renklerine bağladı.

;D

red_white

dün süleyman salura takımın hali ne çok kötüyüz dediğimde cevap veremedi başını öne eğdi.Yanında geçen seneki yöneticilerimizden adem yazıcıoğluda vardı bana sordu sence kim iyiydi diye dominguez iyiydi dedim sadece oda bende sadece onu beğendim transferlerimiz çok kalitesiz dedi.

samuray

bana göre diofu değil videoton dan  andrea alvesi alsak süper olur macar liginde 29 maç 24 gol nerdeyse maç başı gol oranı 0.98 gibi 1.e yakın yine kemal pürüsü transfer ler bir türlü yapılamadı istenen takım s.o.s veriyor sanki inşallah ben yanılıyor olurum oynanan özel maçlara bakarsak iyi sinyal vermiyoruz bir an önce toparlanmak umuduyla bekilyoruz :( :(

kutsalforma

Alıntı yapılan: Harun55 - 14 Ağustos 2011, 13:56:19
....
2. Büyük takimlara nasil direndigini nasil daha istekli oynadigi maçlar vardi..
...

Yahu su "Büyük takim" lafindan vazgeciremeyecekmiyiz sizi??
Kac sefer diyecegiz, Samsunspordan baska büyük yok!!!!!!! >:(

kumköylü ahmet

simdi kanal a    da kemal tokakin trabzonla anlasdigini yazdi karsiliginda 2 futbolcu bir miktarda para almisiz..yalan haber desin birileri yaa

altunay

Başkan Yılmaz; "Bizim verilecek futbolcumuz yok"
Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, bazı gazetelerde Trabzonspor'un futbolcuları Kemal Tokak'ı almak için kendileriyle temasta olunduğuna dair çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
14.08.2011 19:21:02    

Başkan Yılmaz, Samsunspor Kulübü'nün herhangi bir kulübe satacak futbolcusunun olmadığını belirtti. Samsunspor'un transfer konusunda bildiği yolda ilerlediğini vurgulayan Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, "Kemal Tokak'ın transferiyle ilgili çıkan haberler tamamen asılsızdır. Böyle bir görüşmemiz kimseyle olmamıştır. Bu tamamen yalan haberdir. Böyle bir haberi yazmadan önce keşke bizden de bir görüş alsalardı. Ancak şunu net bir şekilde söylemek istiyorum; Samsunspor'un kimseye ne takas yoluyla ne para yoluyla verecek futbolcusu yoktur" dedi.

Sol Açık

Uğur Meleke bizimle ilgili ve özellikle Pal Lazar ile ilgili yazmış:

http://spor.milliyet.com.tr/macarlar-in-gokhan-gonul-u/spor/sporyazardetay/15.08.2011/1426846/default.htm

(Gerçi Rios'u bizde sanıyor, o ayrı  ;D)

Ertuğrul Sağlam

15 Ağustos 2011, 10:08:00 #6998 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2011, 10:54:22 6 Ertuðrul Saðlam
Bihaber gazetesinde Alves'in transferini askıya alıp Polanyalı bir forvet ile anlaşmaya çalışıldığını yazıyor + Polanyalı yıldızmış  :evet:

erkutdem55

Rakam ne kadar yüksek olursa olsun travzanspor'a futbolcu satan yönetim bizden değildir.

travzan başka kapıya hadi canım,burası her yer değil,şehr-i Samsun.

cezayir55

eger bizle sozlesme imzalamayacaksa gitmesinde fayda var

Ollivanders

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 15 Ağustos 2011, 10:08:00
Bihaber gazetesinde Alves'in transferini askıya alıp Polanyalı bir forvet ile anlaşmaya çalışıldığını yazıyor + Polanyalı yıldızmış  :evet:

:))) Eminim yıldızdır abi :)

King1965

Serkan

bu haber doğru mu değil mi ilk ağızdan öğrenmek lazım, eğer böyle bir açıklama yaptıysa yazıklar olsun

sadece55

Bence kemalin bizim kadar hassas olmaması normal...Para ağır basan faktördür her zaman