2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

jean

Bi sakin olalim bir hazirlik macini kotu oynayip yenildik diye kumemi duscez lig havasi farkli olur

Jnr.Serkan

Şu takıma Nicolita,Gekas,Mustafa sarp ve ya Musa Çağıran gelsin hiçbirşey olmaz

germencisse

Alıntı yapılan: jean - 13 Ağustos 2011, 20:35:54
Bi sakin olalim bir hazirlik macini kotu oynayip yenildik diye kumemi duscez lig havasi farkli olur

Hazırlık kampında tavşanlı ile kilimli maçından başka ne galibiyetimiz var,takımda az umut versin daha

sadece55

Hazırlık maçı da olsa Şampiyonlar Ligi finalide olsa elde ki malzeme belli..Ligin çok çok altında kalite

isa55

Alıntı yapılan: saim55 - 13 Ağustos 2011, 19:11:13
Bu takıma bir Yunan topcu iyi gider :P Ninisi alsak sol kanat problemimiz 10 yıllık son bulur

bence de gekas alınsa daha faydalı olur. yunanistan krizde, adamın akrabaları filan aç susuzdur. paranın kıymetini bilir ve dört elle sarılır futboluna.

Gaziosmanpaşalı3455

oyuncu kaitemiz çok düşük ve bu adamlar daha takımcık bile olamamış

kuzey55

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 14 Ağustos 2011, 08:21:02
oyuncu kaitemiz çok düşük ve bu adamlar daha takımcık bile olamamış

dünden beri belki 10 defa aynı şeyi yazdın.

gogo55

mrb arkadaşalr hemen hemen tüm yorumları okuyup bir şeyler çıkarmaya çalıştım herkes kendince haklı evet katılıyorum takımımız hiç mi hiç iyi görüntü vermiyor bunu nasıl bizler görüyorsak yönetim ve teknik ekipte görüyordur diye düşünerek geçenlerde yunus hoca ile (kaleci antrönörümüz) kısa bir sohbet ettim bizim de dediğimiz gibi kemal sağbek adamı değil ancak hocanın kemali orada oynatmasının sebebi kemalin göbekten çıkışlarda dandun yapmaması kendini geliştirmesi topla çıkmasnı öğrenmesi içinmiş diğer mevkilere gelince öncelikle hocanın sol tarafa arayışı varmış ve sürekli değişim yapmasnın sebebide buymuş önmcelikle sola adam alacaklarmış sohbetten anladığım kadarıyla ve hocamızın basın toplantısındanda yola çıkarak( mevkilerde pozisyonarda değişiklikler olabilir demişti) bence şuan hocamız halen deneme yapmakta bana göre hocanında takımında oyun şablonu bu değil bence biraz daha sabır diyorum saygılarımla

cezayir55

ya saka gibi elimizde forvet bile yok bankasyadayken daha fazla alternatif vardi

atakumlu83

epçeli köylü

Mersinin büyük ihtimalle küme düşeceğini unutmamak lazım.Küme düşünce birçok oyuncusu oynamak istemeyecek. Yaptıkları transfer bir işe yaramayacak gibi duruyor.

sadece55

Mersine bişey olmaz rahat olun. Mersin de o kadar fazla olay yok

erhan55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 14 Ağustos 2011, 11:43:19
Mersinin büyük ihtimalle küme düşeceğini unutmamak lazım.Küme düşünce birçok oyuncusu oynamak istemeyecek. Yaptıkları transfer bir işe yaramayacak gibi duruyor.

Mersinin ne yapacagı bizi ilgilendirmez.milletin başarısızlığı ile kendimizi avutmayalim. Gecen sene de adamlara yüksekten baktık kendimizi kandırdık adamlar geriden geldi samsiyonlugumuzu aldı. Ayrıca neye dayanarak düşecek diyorsunuz? Adamlar bizden çok daha iyi oynuyor hazırlık maclarında. O zaman biz de bosa transfer yaptık. Fbli alex bile düşersek oynarım diyor sen mersindekiler icin peşin hüküm vermissin. Neyse Mersin Ahmet Mehmet düşecek diye avunmayalim.bizim takım ne yapacak ve yapabilecek bunları konuşalım

epçeli köylü

Alıntı yapılan: erhan55 - 14 Ağustos 2011, 12:28:59
Mersinin ne yapacagı bizi ilgilendirmez.milletin başarısızlığı ile kendimizi avutmayalim. Gecen sene de adamlara yüksekten baktık kendimizi kandırdık adamlar geriden geldi samsiyonlugumuzu aldı. Ayrıca neye dayanarak düşecek diyorsunuz? Adamlar bizden çok daha iyi oynuyor hazırlık maclarında. O zaman biz de bosa transfer yaptık. Fbli alex bile düşersek oynarım diyor sen mersindekiler icin peşin hüküm vermissin. Neyse Mersin Ahmet Mehmet düşecek diye avunmayalim.bizim takım ne yapacak ve yapabilecek bunları konuşalım

Bu kadar kızdıracak ne dedim anlamadım. İnsaf yahu...

epçeli köylü

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 05 Temmuz 2011, 09:55:00

Bizimde bir hagi'miz olabilir. El-Hadji Diouf  Senegalli Glasgow Rangersdan. İzleniyormuş.......

5 Temmuzda ilgilenildiği haberini vermiştim. Kadro yeterli görülmeyince tekrar devreye sokuldu demekki.