2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ahmeti

HEYECAN YARATTI

Türkiye'nin önde gelen spor gazetelerinin birisinde "Samsun'a süper star" başlığıyla verilen El Hadji Diouf transferi yürekleri kıpır kıpır etti. 30 yaşındaki yıldız golcünün ismini duyanlar "keşke bu transfer gerçekleşse" dediysede,Samsunspor kulübü başkanı Kazım Yılmaz böyle bir temaslarının şu an için olmadığını söyledi.

Haber

germencisse

AlıntıGüçlü fiziğiyle dikkat çekiyor

Başarılı teknik adam Petkoviç'in ısrarla alınmasını istediği Macaristan Ligi takımlarından Videoton'da formam giyen ve 29 maçta 24 gol atarak krallığa ulaşan 27 yaşındaki Andre Alves, güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor. Alves ileri ikilinin arkasında...

Başarılı teknik adam Petkoviç'in ısrarla alınmasını istediği Macaristan Ligi takımlarından Videoton'da formam giyen ve 29 maçta 24 gol atarak krallığa ulaşan 27 yaşındaki Andre Alves, güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor. Alves ileri ikilinin arkasında oynatılacak. Kırmızı- beyazlı yöneticilerin bu transferi en kısa sürede netleştirmek için ve tüm şartları zorlayacağı öğrenildi.

Kaynak :Fotomaç

bkz:alınır ise direk santrafor özelliği taşıyan bir oyuncu
Andre Alves dos Santos 20101104

twitter

diouf gekas veya alves hepside iyi oyuncu bana göre ama diouf daha hoş olur ya

sağda o solda ekigho ortada zenke arkalarında dominguez uu beybi  :D

babasamsunlu

bu dörtlünün arkasına iki tane rios gerekir yanlız kardeşim. yoksa folloş olur o orta saha..   :evet: :evet: :kanka: :kanka:

SSKLA

13 Ağustos 2011, 13:39:21 #6949 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2011, 13:47:24 Berkay Yelken
Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 13 Ağustos 2011, 10:22:24
                    HEYECAN YARATTI

Türkiye'nin önde gelen spor gazetelerinin birisinde "Samsun'a süper star" başlığıyla verilen El Hadji Diouf transferi yürekleri kıpır kıpır etti. 30 yaşındaki yıldız golcünün ismini duyanlar "keşke bu transfer gerçekleşse" dediysede,Samsunspor kulübü başkanı Kazım Yılmaz böyle bir temaslarının şu an için olmadığını söyledi.

Haber

Aynı gazete Ekigho ile kesin olarak görüşülmüyo demişti ve o günün akşamı Ekigho imzalamıştı benim bi-haber gazetesine itimadım sıfır.  :o

Alves Transferinde Sona Gelindi

Samsunspor yönetimi, Videoton'da forma giyen 28 yaşındaki Andre Alves Dos Santos'u kadrosuna katmak için çaba harcıyor. Öte yandan kulüpte sportif direktör İsa Turan görevden alındı.

Samsunspor yönetimi, sportif direktör İsa Turan'ın görevine son verdi. Yönetim ayrıca, teknik heyetin raporu doğrultusunda Brazilyalı golcü Andre Alves'i transfer etmek için harekete geçti.

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Kırmızı-Beyazlı takımda hareketli saatler yaşanıyor. Bir süredir yönetimle arası bozuk olan ve istediği çalışma ortamını bulamayan sportif direktör İsa Turan, yönetim kurulu kararı ile görevden alındı. Dün akşam toplanan yönetimin oy birliği ile aldığı karar Turan'a bildirildi. Yaşanan bu gelişme sonrasında yönetimin, takımın başına başka bir sportif direktör getirmek için arayışa girdiği belirtildi.

Öte yandan teknik direktör Vladimir Petkoviç'in isteği üzerine transfer çalışmalarını da sürdüren Samsunspor, Macaristan Ligi takımlarından Videoton'da forma giyen 28 yaşındaki Andre Alves Dos Santos ile temasa geçti. Brezilyalı golcünün transferinin her an bitebileceği öğrenildi.

Kaynak : Netkulis.com

2.Kaynak : http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunsporda-transfer-gelismesi-ve-bir-ayrilikSXHBQ243865SXQ

Gaziosmanpaşalı3455

her şey bi yana alınacak forvet ve sol açığın hakikaten çok kaliteli olmalı yoksa hakikaten işimiz zor hemde çok zor

SerhaT55

sol açığa tonny tisdel çok iyi gider ama türk olsun diyosanızda ferhat kiraz bunlardan birini alsak iyi olur.

Gaziosmanpaşalı3455

Normal şartlarda dün Samsun'da olması beklenen ancak vize sorunu yaşadığını iddia eden Nijeryalı oyuncu Ekigho'ya ceza kapıda.

Yönetim tarafından oyuncunun menajerine gerekli ihtar yazısının yollandığı açıklandı.

Samsunspor'un Nijeryalı golcüsü Ekigho, rötar yaptı. Dün Samsun'da olması beklenen milli futbolcunun, Salı günü geleceğini kulübe bildirmesi yönetimi adeta çileden çıkardı. Tam 3 günlük bir rötar yapacak Nijeryalı futbolcuya ceza kesecek yönetim bu oyuncunun menajerine gerekli uyarıyı noter kanalıyla yaptı.

Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, "Kimseye ayrım yapmayacağız. Kim olursa olsun kurallara uymayan cezasını çeker" dedi.
zenke bu yeni transferimizi hiç uyarmıyor sanırım:)

jean

ins bu son transferler saglamolur artik sansa birakmayalim isi diouf buyuk reklam  olur

twitter

türk sol açık aranıyorsa hurşut meriç cuk oturur ama gençlerbirliğinin jokeri vermez cavcav

radikal-fma

orhanın yerine sürekli birilerini arıyoruz ben ona güveniyorum kendini sürekli geliştiren çalışkan bir insan haksızlık etmeyelim

cembaba

Orhan eski Orhan değil. ;D Kesin kadroya alacak Petkoviç

saim55

Bu takıma bir Yunan topcu iyi gider :P Ninisi alsak sol kanat problemimiz 10 yıllık son bulur

sadece55

Benim de umutlarım tükeniyor..Paraşütsüz düşmeye doğru gidiyoruz

germencisse

Alıntı yapılan: Erdinc - 13 Ağustos 2011, 20:25:09
Benim de umutlarım tükeniyor..Paraşütsüz düşmeye doğru gidiyoruz

Yeter daha Erdinc abi,ne yaptıklarını anlayamıyorum,neyin peşindeler bilmiyorum >:(