2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ChucKeR

Alıntı yapılan: sersa - 12 Ağustos 2011, 14:16:03
Samsunspor yönetimi, Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in de ısrarla istediği Brezilyalı golcü Andre Alves'in transferini bitirmek için düğmeye bastı."Herkes onu istiyor"  başlığıyla 13 Temmuz 2011 tarihinde gazetemizde manşetten okuyucularımıza duyurduğumuz haberde adını vermediğimiz golcüyü Samsunsporlu taraftarlar merak etmişti. O dönem kulübün menfaatlerini gözeterek ismini yazmadığımız yıldız golcünü, Bursaspor'un da ısrarla istediği Brezilyalı Andre Alves'ten başkası değil.

MACAR LİGİ GOL KRALI
Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in ısrarla alınmasını istediği Macaristan Ligi takımlarından Videoton'da formam giyen ve 29 maçta 24 gol atarak krallığa ulaşan 27 yaşındaki Alves, güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor. Kırmızı-Beyazlı yöneticilerin bu transferi bitirebilmek için harekete geçtiği ve tüm şartları zorlayacağı öğrenildi.

Kaynak:BiHaber gazetesi

arkadaş bizde zaten 2 tane fiziğiyle dikkat çeken forvet var. şöyle kısa bacaklı bi pırpır adam lazım bize.
bi de şu türk sol açık işi de hatalı bence. 3 lü savunmada  açık ileri geri git-gel yapacak. oyunu iyi bilecek. bizim melekette şu anda öyle adam bulamayız.

**KaR6**

4-4-2, 4-5-1, 4-3-3 oynayacak olsak mis gibi takımımız var.. bi önlibero ile ne akar ne kokarız ama hocanın oynatmaya çalıştıgı sisteme göre en az 3 yada 4 adama ihtiyacımız var..

sersa

1 yabancı 1 yerli oyuncu geliyor
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un As Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, ''Yeni sezon hazırlıkları kapsamından transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takımımıza bir yabancı bir de yerli oyuncu takviye edeceğiz'' dedi

Çakır yaptığı açıklamada, takımlarının Spor Toto Süper Lig'de başarılı olması için ellerinden gelen yaptıklarını söyledi.

Hazırlık çalışmalarının iyi geçtiğini belirten Çakır, ''Neşeli ve takımımız adına bir o kadar olumlu geçen Bolu ve Hollanda kampının ardından hazırlıklarımıza Samsun'da kendi tesislerimizde devam ediyoruz. Bolu ve Hollanda kampında yaptığımız hazırlık maçları ve Samsun'da yaptığımız hazırlık maçlarında takımımızın iyi gidişatını görmek bizi çok mutlu etti. Takımımızın her gün daha iyiye gitmesi, hocamız Vladimir Petkovic'in takımımız hakkında olumlu raporlar vermesi yönetim olarak bizleri çok mutlu ediyor'' diye konuştu.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına da devam ettiklerini vurgulayan Çakır, şöyle devam etti:
''Takımımıza bir yabancı bir de yerli oyuncu takviye edeceğiz. Transfer çalışmalarımızı hocamızın istekleri doğrultusunda yapıyoruz. Forvet hattına bir yabancı oyuncu, sol tarafa ise yerli bir oyuncu transfer etmek istiyoruz. İnşallah emeklerimizin ve kurduğumuz bu güzel takımın meyvelerini Spor Toto Süper Lig'de elde ettiğimiz başarılar ile alırız.''

Kaynakhttp://www.netkulis.com/haber-17897-1_yabanci_1_yerli_oyuncu_geliyor

minci

Alıntı yapılan: sosaka - 12 Ağustos 2011, 12:04:13
Samsunspor Blackburn Rovers'dan El Hadji Diouf'u almak için girişimlere başladı...
http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=1075
Samsunspor in negotiations with Blackburn Rovers over El Hadji Diouf2011-08-12 01:48:18

--------------------------------------------------------------------------------
Recently promoted Samsunspor have entered negotiations with Blackburn Rovers over the Senegalese international El Hadji Diouf.

Samsunspor have offered the Premier League side a €700,000 transfer fee for the 30 year old forward. Diouf who has fallen out of favor with manager Steve Keen, is looking favorably towards a move to the Turkish Super League

Samsunspor Blackborn Rovers ile Senegalli oyuncusu El Hadji Diouf için görüşmelere başladı. Samsunspor 30 yaşındaki forvet için 700.000 Euro önerdi. Tknik direktör Steve Keen ile bir türlü yıldızı barışmayan Diof Türkiye Süper Ligine gitmeye olumlu bakıyor. Bu da haberin çevirisi

Kaynak : www.turkish-football.com

samsunluhakan

inşallah olur forvet hattımız hepsi 22yaşında zenke ekingo burak çalık biraz tecrübe lazım forvet hattına buda gekas veya diof olursa süper olur

yazan55

yabancı derler gıderler veysel cihanı alırlar

twitter

dominguez sağ kanatın bankosu olacak herhalde ama ben onun ileri 3'lünün arkasında daha yararlı olacağını düşünüyorum

samuray

andrea alves mi diouf.mu hangisi dersek ben şahsen alves.ten yanayım nedenine gelince diouf liverpol ingilterepremier ligte forma giymiş evet tecrübeli ama daha havalı burnu büyük olur diye düşünüyorum yani tabiri caizsse papaz olmasın takım içinde yani doymuş futbolcu değil bize daha aç futbolcu gerekirdiye düşünüyorum

ChucKeR

Alıntı yapılan: samuray - 12 Ağustos 2011, 19:17:54
andrea alves mi diouf.mu hangisi dersek ben şahsen alves.ten yanayım nedenine gelince diouf liverpol ingilterepremier ligte forma giymiş evet tecrübeli ama daha havalı burnu büyük olur diye düşünüyorum yani tabiri caizsse papaz olmasın takım içinde yani doymuş futbolcu değil bize daha aç futbolcu gerekirdiye düşünüyorum

haklısın aç adam lazım da bütün takım aç olursa birbirlerini yerler. :D
böyle arada 1-2 tane kurt lazım bence. hem yüksek yerlere gelen her adam papzlık yapacak değil disiplinle çalışanlar da var. ör: kewell hooijdonk falan. hem böyle adamlar bütün takıma fayda sağlar örnek olur akıl verir vs.

samuray

haklısın tabi kardeşim her şöhretli futbolcu papazlık yapacak diye bi şey yok işte burada atatürk.ün ben sporcununzeki çevik ahlaklısını severim sözü önem kazanıyor futbolcu alırken bütün bu kriterleri  gözönüne almak gerekir tabiki bunuda yapacak araştıracak kolan teknik heyetin işidir hangisi yararlı olacaksa o gelsin batuhan engin baytar gibi tipler olmasın ne kadar iyi topçu olursa olsun o anlamda demek istiyorum  :

ngonge

Diouf gelsin istemem, sadece adı kalmış bir oyuncu. Bakın son 3-4 yılda toplam 10 gol atmış mı?

Bu arada nasıl bir taktikle hangi oyuncular oynayacak hala anlayabilmiş değilim. Sanki Zenke'yi 6+1 olarak düşünecekler.

turgayergeni

aynen bnde hiç gelmesi taraftarı değilim tek yararı forma sattırmak olur.

LisandroLopez

Diouf un ölüsü Samsunspor da banko top oynar.O maratonun önünde kendisini futbola vermemesi pek mümkün değil.
2 pas atıp taraftarı ayağa kaldırabilecek, enteresan goller atabilecek bi oyuncu.Samsunspora faydası çok olur.